Nie wiem czy to w polsce jest rozpowszechnione ale gadalem ze znajomymi i oni mowili :
Lepiej z niz bez.
Pamietam ze czytalem kiedys tez na jakims forum , gdzie facet chcial odstawic rozne benzo i probowal heroina.
Nie wiem czy mu sie powiodlo.
DXM podobno tez pomaga.
aparat.relaksu@hyperreal.info
Nowy blog - tym razem dopracowany:)
https://junkiepump.wordpress.com/
Pozdrawiam serdecznie i nie życzę wam takiego bólu jaki przeżywam. Detox TAK , Wszywka NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ps.w trakcie pisania posta poszly kolejne 2 bełty(zygi) ale jak umre przez niekompetentne pogotowie.
ps2. o Ośrodku napisze w odpowiednim temacie.
ps3. Naltroszem mam wszyty.
ps4.Jak szybko skonczyc wymioty?
Bój się Polaku, bój się, wraca IV RP
Bój się Polaku, bój się, wraca IV RP
zamarli na Helu, zamarli na Wawelu
po trupach do celu, po trupach do celu
nie wierzył nikt, choć wielu wątpiło wielu
a Jarek na to po trupach do celu, po trupach do celu (...)
tak ogólnie detox od opio to koszmar tak fizycznie jak psychicznie. lepiej nie wiedzieć nigdy nie doswiadczyć
konsultacja ze mną zagraża życiu i zdrowiu
Janssen-Cilag powinien mnie dożywotnio sponsorować
matka chemia kocha swoje dzieci i nie pozwoli im umrzeć w samotności
Pozdrawiam serdecznie i nie zaczynajcie z opiatami , jeśli zaczniecie nawet z kodeiną skończycie jak ja , na detoxie i ze wszywką (NALTREXONE - 2000zł , działa 3 mies) albo popłyniecie dalej w majkę , browna itd. Ja musiałem zażywać min. 450mg kody dziennie by funkcjonować normalnie , nie róbcie tego błędu co ja i nie próbujcie nawet opiatów. One są moim koszmarem i w tej chwili bardzo cierpię po operqacji wszycia beta-blokera od opiatów. A wracając do tematu to tam gdzie byłem stosowali :
buprenorfinę, jakieś benzo , neuroleptyki , coś od wymiotów , i inne "wspomagacze" żeby zabić ból odstawienia kodeiny. Poza tym było jeszcze z 10 różnych typów małych tabletek ale nie znam się i musiałem je łykać wszystkie razem a po ich połknięciu dostawałem 2 tabl. bupry (pod język , ale i tak nikt nie pilnował czy się ją użyło). Poza tym jak chcesz beta-bloker to oprocz 2000zł musisz być czysty od opiatów i podpisać papierek że zgadzasz się na implant i wiesz o zagrożeniu życia itp. , dostaniesz znieczulenie miejscowe , potem krojenie , wciskanie takiej kapsułki na siłę chyb pod żołądek (bo tam mam szwy i opatrunek).
W poniedziałek ten miałem wszytego NALTREXONE i od tej pory zdycham z bólu , biore 6x25mg hydroksyzyny dziennie , ketonal forte , promazin z jelfy 100mg dziennie i ogólnie i tak mnie boli ta wszywka , czuję się naćpany jk nigdy wcześniej , 4 stycznia będzie zdjęcie szwów i tak wogóle z czasem mam się poczuć normalnie ale jeśli przez tydzień będę przechodził takie katusze to zażądam wyszycia beta-blokera i zostanę tylko przy terapi grupowej. Bo po detoxie już jestem.
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Od operacji do legislacji – CBŚP kształtuje prawo UE w walce z narkotykami syntetycznymi
Polska inicjatywa przerodziła się w konkretne regulacje UE – nowe przepisy ograniczające dostęp do kluczowych prekursorów narkotykowych to bezpośredni efekt działań Centralnego Biura Śledczego Policji.
Pozostałości nielegalnej destylarni whisky w szkockim Highlands
Dobrze, że wcześniej nie znalazła tego skarbówka, bo zniszczyłaby ten piękny kawałek historii. Na szczęście przetrwał i dostarczył silnego dowodu, że kamienna struktura w Ben Lawers National Nature Reserve służyła do nielegalnej produkcji whisky.
MZ: Nielegalna marihuana i legalny alkohol to balans pomiędzy zdrowiem publicznym, a innymi dziedzi
Do Ministerstwa Zdrowia trafiło zapytanie „Czy Ministerstwo uznaje, że alkohol jest substancją mniej szkodliwą niż marihuana? Czy też uznaje, że poziom szkodliwości nie jest jedynym kryterium regulacyjnym? A jeśli tak to jakie są te kryteria?”. Autor zapytania chciał się w ten sposób dowiedzieć, z czego faktycznie wynika status prawy marihuany w kontekście statusu alkoholu. W odpowiedzi resort zdrowia wyjaśnił w jaki sposób ocenia się szkodliwość danej substancji oraz przyznał, że szkodliwość używania konopi jest znacznie mniejsza od szkodliwości alkoholu i to na każdym polu – zarówno w przypadku wpływu bezpośrednio na użytkownika ale także na społeczeństwo. MZ w swoim piśmie przyznaje też, że nie o zdrowie publiczne tu chodzi. Oto więcej informacji.
