Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala
Otóż, niedługo wejdę w posiadanie paru sztuk gzibów B+. Nie będą one za darmo, więc chcę mniej więcej wiedzieć, jakiej dawce powiedzmy łysiczek odpowiada przeciętnej wielkości grzyb B+, coby wiedzieć ile jeść, ewentualnie ile za niego zapłacić. Jest ktoś, kto wie?
Dodatkowo też ciekawi mnie porównanie z innymi odmianami, takie bardziej praktyczne niż tabelka. Może niech ludzie, którzy próbowali więcej, niż jednej odmiany się wypowiedzą?
Może być dawka określona w gramach.
Tez mi sie wydaje że trudno porównywać polskie Łysiczki do np. Cubensisów, bo tez się różnią proporcją Psylocibina/Psylocina/Baeocystyna + kilka innych mniej ważnych (w tym bufotenina). Jakis taki przelicznik jest na shroomery, i oczywiście na psilosophy.info (strona o uprawie grzybów enteogennych) pod tytułem "kalkulator dozowania magicznych grzybów).
Od daru bogów do codziennej ucieczki. Co antropologia mówi o naszym związku z alkoholem
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Coraz więcej Francuzów sięga po kokainę. Mafia silniejsza niż państwo?
Kokaina przestała być we Francji narkotykiem elit. Sięga po nią już około półtora miliona osób, a handel białym proszkiem stał się biznesem wartym nawet siedem miliardów euro rocznie. W siłę rosną mafie, Marsylia zmaga się z kolejną falą gangsterskich porachunków, a eksperci alarmują, że kraj mierzy się z kryzysem zdrowia publicznego.
CBŚP rozbiło „rodzinny” gang przemytników narkotyków. 12 osób z zarzutami
Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji, działając wspólnie z Prokuraturą Okręgową w Krakowie, rozbili zorganizowaną grupę przestępczą podejrzaną o przemyt znacznych ilości narkotyków z Hiszpanii do Polski oraz ich dalszą dystrybucję. W wyniku skoordynowanej akcji przeprowadzonej na terenie województwa śląskiego i małopolskiego zatrzymano 11 osób, a łącznie zarzuty usłyszało 12 podejrzanych.
Ministerstwo Rolnictwa alarmuje. Chodzi o nową akcyzę na alkohol
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wystąpiło do Ministerstwa Finansów o wycofanie planowanej podwyżki podatku akcyzowego na alkohol.
