Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

1.Czy lubisz jarac ?

39%
1.Cały czas.
128
16%
2.raz w tygodniu.
52
18%
3.Jaram i miksuję
58
6%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
21
10%
5.raz w miesiącu.
32
11%
6.Jaram jak ktoś postawi.
36

Liczba głosów: 327

• 871 / 73 / 0

Ja mam drewniany magic flight
  • 8205 / 1081 / 0

26 lutego 2020Kobyszcze pisze:
Kontrola najwyższą formą zaufania ;)
Wzmożona kontrola dźwignią społecznego zaufania, jeśli "pijemy" do tego samego klasyka ; )

A ja dziś od rana w drodze. Wziąłem na jej czas 3 lolki i jak tylko był mały postój w Krakowie, to w 5 sekund wypaliłem fajkę, wyciągam lola, odpalam - normalnie na płycie dworca. Podchodzi ochrona i pokazuje mi znak "zakaz palenia". Po chwili jeden mówi do drugiego - ty - ale tu chyba co innego jest palone. Już myślałem, że trzeba będzie się z nimi szarpać / uciekać, ale tylko się pośmiali i życzyli przyjemnej podróży. Można? Można!

Wzory stosowania syntetycznych katynonów a objawy depresyjne i parafunkcyjne zachowania ustne

Ciekawy artykuł, z tych zaawansowanych. W bonusie badania na użytkownikach naszego forum.

Pod wpływem marihuany pojawiają się fałszywe wspomnienia

Używanie marihuany zwiększa podatność na pojawianie się fałszywych wspomnień. Świadkowie i podejrzani, którzy znajdują się pod wpływem konopi indyjskich z większym prawdopodobieństwem podają podczas przesłuchania nieprawdziwe informacje, co może prowadzić do fałszywych oskarżeń.
  • 277 / 59 / 0

Trochę odwaga przez głupotę ale w sumie to sam też paliłem na dworcach, więc dobrze że tylko tak Ci się to skończyło.
  • 56 / 9 / 0

Jestem z rejonu małopolski, też uważacie, że łatwiej teraz dostać tutaj fete (nie wiem, czy dobra, nie jestem jej konsumentem), niż mj? Czy tylko ja mam takiego pecha?
Ogólnie długo nie mogłem się przekonać do polskiego palenia, dopiero końcem ubiegłego roku, gdy poznałem pewną osobę z bardzo dobrym sortem, moje zdanie się zmieniło,
  • 140 / 31 / 0

26 lutego 2020mietowy3 pisze:
Ja mam drewniany magic flight
W pierwszej sekundzie pomyślałem " drewniany ? This is a bait, son" ale właśnie go obczaiłem na YT - jaki fajny sprzęcik :)
Ile trzeba nabić w komorę żeby dobrze vapował i naprawdę trzeba tak susz dokładnie zmielić tym finisher grinderem ? Na ile starcza bateryjka ?

@Jezus Chytrus
Ja się zastanawiam co by Bareja powiedział na wyczyny tych czy tamtych rządzących III RP, przy których KC PZPR za czasów Gierka wydają się poważnymi technokratami.
A wyczytałem gdzies na forach historyków, że " Wzmożona kontrola dźwignią społecznego zaufania" to autentyk swoją drogą :)
  • 871 / 73 / 0

Nie korzystam z ich grindera, czasem nawet wystarczy palacami rozmemłać. Mega wydajne, mi apteczna Red nr 2 10g starczyła na rok.
  • 140 / 31 / 0

27 lutego 2020mietowy3 pisze:
Nie korzystam z ich grindera, czasem nawet wystarczy palacami rozmemłać. Mega wydajne, mi apteczna Red nr 2 10g starczyła na rok.
A ile suszu wchodzi na nabitkę i na ile nabitek starcza ta bateria ? Powiem szczerze że mi się bardzo sprzęt spodobał a zastanawiam się nad kupnem własnie drugiego , wyjsciowego waporyzatora tylko pod mj więc dlatego się tak dopytuję.
  • 871 / 73 / 0

Nie wiem, nie ważyłem nabitek. Wystarczająco do napalenia się. Dokup drugi zestaw baterii i będzie sii.
  • 132 / 30 / 0

jak masz dojscia to palenie w PL jak w Holandii. Ja teraz mam jakas kozak sative co mnie buchem upierdala a jaram nie od wczoraj.
  • 8205 / 1081 / 0

Wyrzuciłem pod lotniskiem Okęcie do kosza w paczce po Davidoffach jakieś 0.5 g mojego Passion'a (do tego świeża lufka) - może jeszcze jest : )
Nie dałem rady już wyjarać, bo mnie zbetoniło po lolku, a trzeba było w samolot wsiąść. Lot na zjarce to jest TO!
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 793 uczestników Wejdź na czata