Psychodeliki | Dział Miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 1648 Strona 165 z 165
Rejestracja: 2014
 • 403 / 38 / 0

Tripuję w domu z zasłoniętymi oczami i stoperami w uszach. Jak mam się bawić to raczej w plenerze ze znajomymi (choć tu aspekt socjalizacji wchodzi w grę) stąd też moje pytanie sprzed kilku postów. Chcę jak najlepiej wykorzystać potencjał obu kartonów, które mam. Psychodeliczne amfetaminy zawsze miały tylko ten aspekt rozrywkowy, a ze źródła wiem, że mało jest na nim to dorzucam setkę kwasu.
Rejestracja: 2019
 • 89 / 15 / 0

Serwus,
Kto miksował 2C-B z metkatem? Jak wrażenia?

Poradnik Uliczne BHP – przykłady sytuacyjne

Czym jest „Uliczne BHP”? Jest to umowna i potoczna nazwa na wspólne określenie zasad, według których poruszamy się w publicznej przestrzeni. Są to wewnętrzne wzorce dotyczące naszego prywatnego bezpieczeństwa. Stworzone samodzielnie bądź grupowo, w oparciu o okoliczną sferę działań. Ustalone przez nas i srodze przestrzegane. Jest to kawałek teorii, który stosowany w praktyce odczuwalnie zwiększa szanse na uniknięcie przykrych sytuacji.

Wpływ środków psychedelicznych na sztukę naskalną udowodniony przez nowe odkrycie archeologiczne

Wykopaliska przeprowadzone w Kalifornii przez zespół archeologów z Uniwersytetu Centralnego Lancashire i Uniwersytetu z Southampton dostarczyły bezdyskusyjnych dowodów na wpływ środków psychedelicznych na prehistoryczną sztukę naskalną.
Rejestracja: 2020
 • 1 / / 0

Siemka, ogólnie to planuje spróbować 2cb jednakże chciałbym się upewnić co do interakcji tej substancji z mianseryna, którą zażywam 10mg raz dziennie na wieczór od około 3 miesięcy. Przeszukałem trochę info z angielskich stronek lecz zadziwiająco jest mało informacji na ten temat no i chciałbym się spytać tutaj jak to działa gdy zazywa się mianseryne. Jak to działa ?, czy sobie odpuścić a jesli będzie w porządku to jaka dawke zażyć. Dodam, że to będzie moje pierwsze podejście do psychodelików w ogóle.
Rejestracja: 2020
 • 1 / / 0

Ogólnie chciałam sie zapytać czy jeśli przez dwa dni zjadłam 2 cukierki z 2C-B ale przez nosa i mieszał z 3mmc to jeśli dzisaj będąc w takim ciągu jeśli zjadłabym kartonik to by normalnie wszystko pięknie zadziałalo????
ps chciałam jeszcze zaznaczyc ze przedwczoraj mieszałam bardzo duzo substancji ze soba jesli to ma jakies znaczenie, nie do końca pamietam nawet jakie
:ręka: :nos: :lsd:
Rejestracja: 2014
 • 403 / 38 / 0

@nx7111
Możliwe, że zadziała, możliwe że nie. Pytanie czy tak bardzo chcesz zajeżdżać receptory? Masz je już zapewne dobrze uniewrażliwione po pigułach i wyrzucie serotoniny z mmc. Poczekaj trzy tygodnie. Trip nie ucieknie. Zdrowie szybko spierdala.
Rejestracja: 2020
 • 38 / 4 / 0

Siemanko, na początku września zarzuciłem 4-HO-MET'a razem z 1p-LSD.

Na początek wjechało 40mg 4-HO-MET. Bodyload nieprzyjemny, straszny ucisk na klatce, problemy z oddychaniem, tłumaczyłem sobie, że to tylko w mojej głowie, pomogło. Ogólne uczucie przytłoczenia i nacisku na całe ciało oraz umysł. Wizualizacje, cała wykładzina w hotelu zmieniała się w różne frektale, ciekawe wzory. Obraz statku na ścianie żył, płynęła woda. Potrzebowałem kontaktu z drugą osobą, rozmowa dużo mi pomagała. Po jakiś 45 minutach od zarzucenia 4-HO-MET wrzuciłem jeden karton 100 1p-LSD, co spotęgowało doznania, patrząc na ręke widziałem wszystkie pory, pracę ścięgien i mięśni. Spoglądając przez balkon na ruchliwą ulicę zdawało mi się, że to makieta miasta. Opanowałem fazę, wyjście po papierosy było dla mnie nie lada wyzwaniem ponieważ wyszedłem po nie "nielegalnie" będąc na kwarantannie w Antwerpii. Zanim dotarłem na CPN zgubiłem się 4 razy na parkingu hotelu bojąc się o wykrycie. Gdy już dotarłem strasznie spanikowałem przy kasie, ale udało mi się poprosić o zapalniczkę. Dużo pomagała mi obecność kolegi który rozmawiał ze mną przez telefon i sam zarzucił 10mg 2-cb-fly. Przy powrocie zgubiłem się około 4 razy będąc około 200m od hotelu. Po powrocie do hotelu zarzuciłem kolejne 100 1p-LSD. Od pierwszej dawki 4-HO-MET minęło około 1,5h. Rozmawiałem z kolegą przez kamerkę, dał namówić się na dorzucenie do wcześniej wspomnianego 2-cb-fly jednego kartona 1p-LSD 150mcg. Siedzieliśmy na fazie i na kamerce rozmawiając, śmiejąc się i myśląc o życiu obserwując frektale i zmiany które zachodziły w naszym "widzeniu". W ciągu kolejnych 2h dorzuciłem jeszcze 20mg 4-HO-MET oraz dwa razy po kartonie 100mcg 1p-LSD. Kolega w międzyczasie niespodziewanie zwymiotował, a ja podtrzymywałem go na duchu i rozmawiałem z nim. Ogólnie nic więcej poza frektalami. Co prawda był jeszcze jeden moment, tylko nie pamiętam kiedy dokładnie kiedy położyłem się, zamknąłem oczy i słuchając muzyki widziałem tunele szybko przesuwające się naprzód w kolorze jaskrawozielonym. Były kiedyś takie gry na telefon gdzie leciało się przez taki tunel sterując jakimś wężem. Gdy zaczęło schodzić pozostały jedynie niewielkie zmiany postrzeganiu twarzy i kształtów głowy innych ludzi. W sumie tyle mam do podzielenia się. Na następny dzień zjadłem 100mcg 1p-LSD oraz 20mg 4-HO-MET co nie przyniosło żadnych efektów poza przytłoczeniem, zgodnie z oczekiwaniami.

Dodam, że byłem po około 20 dniach spędzonych na kwarantannie w 4 ścianach, z dostarczanym jedzeniem pod drzwi i szajba już mi odwalała z braku zajęcia (wstawałem tylko po jedzienie, sporadycznie uśiąść przed biurkiem, umyć się i dalej do wyra). A na kwarantannę trafiłem po miesięcznym pobycie na statku z filipińczykami :trucizna:
Rejestracja: 2014
 • 403 / 38 / 0

Niepotrzebnie dorzucałeś.
Co probowałeś osiągnąć?
Czy to był Twój pierwszy raz z sajko?
Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że to nie są zabawki?
Zwłaszcza w takich dawkach.
Rejestracja: 2020
 • 38 / 4 / 0

Co chciałem osiągnąć? Nie wiem, wariowałem już na kwarantannie, potrzebowałem czegoś, popadałem już w skrajności. To był może trzeci raz z LSD - ale wcześniej nigdy nie miałem efektów większych poza bardziej wyrazistymi kolorami. 4-HO-MET to był pierwszy raz. Po pierwszym bodyloadzie pozniej dorzucane było już w miarę pod kontrolą.

Edytowano:
Chciałbym dodać, że ogólnie oceniam tę przygodę pozytywnie - trip życia, wyciągnąłem wnioski. Myślę, że trochę mi to pomogło przetrwać pomimo lekkiej "depresji" kolejnego dnia, ale było to już coś innego niż 4 ściany przez 24 dni. Nie wiem co by było gdybym pozostał sam ze sobą podczas tego tripu, kontakt z drugim człowiekiem czy telefoniczny czy na kamerce bardzo pomagał
Posty: 1648 Strona 165 z 165
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1979 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Akardian, deardavid i 3 gości