Tramadol - Pierwszy raz

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 977 Strona 92 z 98
Rejestracja: 2018
  • 141 / 18 / 0

^ oczywiście alpra jest bardzo silna.
Rejestracja: 2019
  • 3 / / 0

Siema, Pytanie mam do was ogarniętych wale tramka z 2tyg tako 300mg dziennie 150mg rano 6godz potem koło 15godz 150mg tak od początku ale już mnie tak nie robi. No i czy po takim czasie mogę zwiększyć dawkę do 200mg rano i znów 200 po polodniu? Nie wale nic do tego (benzo) chodzi mi oto żeby nie od jebać przypału (padaka) bo w robocie wiadomo. Organizm się uotparnia czy próg drgawkowy stoi? No i do tego czasem 2piwa no i często squn. PS alko i staf pomaga na próg drgawkowy?

Koniec z karami za posiadanie. Polska Sieć Polityki Narkotykowej domaga się reform

Wojna z narkotykami nie działa, a wręcz szkodzi. Karanie użytkowników substancji psychoaktywnych nie rozwiązuje kwestii nadużywania narkotyków, skazuje ich na marginalizację oraz pogłębia problemy społeczne i zdrowotne – pisze Polska Sieć Polityki Narkotykowej 26 czerwca 2020, w Międzynarodowy Dzień Solidarności z Osobami Uzależnionymi od Narkotyków.

Uderzenie w handel dopalaczami - kolejna grupa rozbita przez CBŚP

CBŚP zatrzymało 7 osób podejrzanych o handel dopalaczami. Grupa mogła działać na terenie niemal całej Polski, rozprowadzając około 50 kg dopalaczy poprzez sklepy internetowe i przy wykorzystaniu firm kurierskich. Policjanci przejęli kilkadziesiąt paczek zawierających dopalacze, które są obecnie badane przez ekspertów.
Rejestracja: 2018
  • 2435 / 538 / 155

@Tramal4liver, nie, odradzam jakiekolwiek zwiększanie dawki, jeśli nie bierzesz do tego benzo. Tolerka na trampka rośnie, ale na działanie euforyzujące i przeciwbólowe, nie na próg drgawkowy. Zwiększanie dawek trampka (nawet przy wyrobionej tolerce) bez podkładu z benzo to proszenie się o kłopoty. Dla każdego dawka bezpieczna pod względem padaki to sprawa indywidualna, ale lepiej nie sprawdzać na sobie, bo można się nieprzyjemnie zaskoczyć. Nie, zioło i alko Cię przed tym nie ochronią. Niebenzodiazepinowe leki przeciwdrgawkowe (pregabalina, gabapentyna, kwas walproinowy, karbamazepina) niestety też nie.
Rejestracja: 2018
  • 2076 / 647 / 0

Ani to ani to kolego. Próg drgawkowy się obniża przy dłuższym stosowaniu. Żeby się organizm na to uodparniał to by za pięknie było. alkohol to ci pomoże ale w dostaniu padaki właśnie, poza tym ogólnie opio i alkohol to nie jest dobre połączenie. Co do mj nie jestem pewien jaki ma wpływ, ale też mi się kojarzy że nie jest polecane do tramka - chociaż mogę się mylić. Za to jestem pewien że *nie* uchroni cię przed epilepsją. Masz chociaż ten plus, że przy takim dzieleniu dawek teoretycznie jest trochę bezpieczniej. Gwarancji jednak nie ma. "Przypał" to najmniejsze zmartwienie, w robocie ludzie zrozumieją, wytłumaczysz jakoś. Z odgryzionym językiem czy rozciętym łbem może być ciężej.
Rejestracja: 2015
  • 1508 / 220 / 0

Ja wiem, że niektórzy nie mają narkomańskiego "daru" w postaci naturalnego przewidywania lub domyślania się jak, z czym lub bez czego działa/nie działa dana substancja, ale no kurwa, pomysł, że alkohol lub zioło może zastąpić benzo pod względem działania przeciwdrgawkowego, to kurwa, mnie zabiło. Ludzie, jeśli przychodzą Wam do głowy takie rzeczy, jeśli w ogóle choćby takie myśli przemykają Wam przez łby, to naprawdę, zostawcie już teraz jakiekolwiek leki i narkotyki, bo długo nawet nie poćpacie, bo zadziała selekcja naturalna i się wykończycie za pierwszym lub trzecim razem Waszych niechlubnych "prób" naćpania się.

Nie sądziłam, że gdy jestem tak naćpana, jak teraz, można mnie wprawić w takie zażenowanie, a jednak się udało! No dobry jest - alkohol i/lub zioło zadziała przeciwdrgawkowo. Brawa, kurwa...
Rejestracja: 2019
  • 3 / / 0

@Hexe Typie ja nie pisze ze jaram i pije na padaczke tylko po to że mi się tak podoba zajebac trampka wypić piwo i zajebac bucha!! Ogarnij co pisze a jak nie masz dla mnie żadnej rady to wogole nie pisz. Chłopaki mi już pomogli. Ja się zastanawiałem czy mogę zwiększać dawki bo tolerka rośnie ale jak ktoś napisał rośnie tylko na euforię nie na próg drgawkowy i tyle mi trzeba było po co wyjeżdżasz z takimi textami lepiej ci? A w odpowiedzi dodam że poczekam sobie teraz z Msc zanim znów zjem trampka i będzie lepiej niż teraz Elo

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
Rejestracja: 2015
  • 1508 / 220 / 0

@Tramal4liver, TYPIE, jeśli już się do mnie tak zwracasz (czego sobie nie życzę), to prędzej per TYPIARO.

Po drugie, w głowie mi się nie mieści, że ludzie wpadają na takie pomysły, jakieś zero instynktu samozachowawczego czy coś? Zbastuj natychmiast, bo nie pisałam do Ciebie, że jesteś taki czy inny z powodu takich pomysłów. Ale widzę, że Cię ubodło, więc jednak może coś jest na rzeczy?

A piwerko po Tramalu (czy też kodeinie) to dobra opcja, bez kitu. :D
Rejestracja: 2019
  • 1 / / 0

Mam retardy w dawce 200mg i mając doświadczenia z opio (raz na 2-4 tygodnie tripuje na 300 mg kodeiny), ile tramadolu mogę zarzucić na pierwszy raz (nie mam dostępu do benzo by zniwelować ewentualną padaczkę)?
Rejestracja: 2016
  • 782 / 130 / 0

Około 250-300mg możesz spróbować, myślę że słabiej nie będzie. Mimo, że ulotki mówią o chyba 400mg jako dawki po której już mogą wystąpić drgawki, to nie masz 100% pewności, że po mniejszej dawce ich nie będzie. Predyspozycje indywidualne, choć ryzyko jest bardzo niskie to żeby w razie co nie było, że nie ostrzegałem i zachęcałem do brania bez podkładki z benzo.

btw. Ja od siebie polecę mix substancji, o których piszesz, w proporcjach 50:50, lub dowolnej wedle preferencji. Działa moim zdaniem lepiej niż każda z nich osobno, noi zawsze to mniejsza dawka Tramalu - mniejsze ryzyko.
Rejestracja: 2016
  • 464 / 63 / 0

Wczoraj pierwszy raz spróbowałem tramadolu. Musze powiedzieć, że jest to bardzo ciekawa substancja. Najpierw sprawdziłem jak działa na mnie dawka 75mg a po +/- 3h zarzuciłem naraz 187,5. W obu przypadkach było tak samo (nie pod względem mocy oczywiście) na początku ~2h takiej motywacji chęci do działania i rozmowy. Potem dopiero zaczynałem czuć opiatowe ciepło. Nie było tej dziecięcej beztroski jak przy kodeinie bo dalej było czuć tą tramcową stymulacje. Z zaśnięciem nie było większych problemów ale i tak zauważalnie trudniejsze niż po kodeinie. Kiepskie samopoczucie na następny dzień co uważam za spory minus. Do tego spore nudności, pocenie się i roztargnienie. Skutki uboczne mega uciążliwe ale i tak łagodnijsze od zwykłego alkoholowego kaca. Mimo to stosowanie regularne tego mi się nie uśmiecha :/.
Posty: 977 Strona 92 z 98
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 1329 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość