LSD - Wątek Ogólny

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 33 / 4 / 0

Wiadomo, że różne można mieć poglądy na ten temat, ale co jest świetne to to, że w przypadku LSD (czy ogólniej psychodelików) ta przerwa 1-3 mies. jest nietrudna do zachowania. Zasada 3-y miesięcznych przerw w przypadku MDMA wymagała ode mnie sporo samozaparcia (i często ją łamałem), dlatego rzucam powoli wszystkie imprezowe dragi i zostaję przy tripach co kilka miesięcy.
  • 42 / 4 / 0

Abstrahując od kwestii tolerancji, po dłużej przerwie na ogół występują lepsze rozkminy i jesteśmy bardziej zachwyceni stanem. Dzieje się tak dlatego, że więcej w naszym życiu się zmieniło od ostatniej podróży. Pojawiają się nowe przemyślenia, a w ciągu tygodnia czy dwóch na ogół zbyt wiele się nie zmienia. Dlatego przy częstym braniu psychodelików mogą powstawać te same rozkminy.
A co do zachwycenia to jeśli często bierzemy psychodeliki to zaczynają powszednieć i stają się mniej "magiczne".

Adam Nyk: polskie dzieciaki cierpią głównie na to, że nikt nie ma ochoty ich słuchać

– Przychodzą z uzależnieniem, po próbach samobójczych. Rodzice chcą, żeby od razu zająć się problemem. Są zdziwieni, gdy terapeuta najpierw próbuje się dowiedzieć, co w ogóle dzieje się z ich dzieckiem, oprócz tego, że ich dziecko sięga po dragi – mówi Adam Nyk, specjalista terapii uzależnień.
  • 411 / 57 / 0

Zamierzam ogarnąć 1P-LSD(100ug) lub 1cP-LSD(100ug) zostało mi jeszcze troszkę normalnego kwasa (1/4) czy jest sens mieszać któryś z tych RC razem z resztka zwykłego kartony?
Użytkownik nieaktywny
  • 7876 / 833 / 0

@JezusWKominiarze
Lepiej ta 1/4 kwasa zmieszaj z marihuana.
  • 461 / 51 / 0

06 sierpnia 2020JezusWKominiarze pisze:
Zamierzam ogarnąć 1P-LSD(100ug) lub 1cP-LSD(100ug) zostało mi jeszcze troszkę normalnego kwasa (1/4) czy jest sens mieszać któryś z tych RC razem z resztka zwykłego kartony?
jest. odnośnie rady wyżej, to IMO z marihuaną lepiej nie mieszać, bo taki mix różnie na ludzi działa i zwiększa ryzyko bad tripa.
  • 411 / 57 / 0

No właśnie mój 1 raz z LSD był przepalany jointa i i skoczyło się tak że z ciężka faza na bani siedziałem. Zmulkny, znojomi opowiadali ze moja mimika twarzy pokazywała wszystkie emocje które istnieją i kurwa przez całą noc się słowem nie odezwałem
  • 41 / 21 / 0

Możesz w praktycznym przybliżeniu potraktować miks klasycznego LSD z którymś z tych lizergamidów tak, jakby to była ta sama substancja, czyli 100ug LSD+100ug 1P-LSD =~200ug kwasu, bez wgłębiania się w znikomą różnicę dynamiki oddziaływań poszczególnych substancji z odpowiednimi receptorami, która dla odczuwalnego działania nie powinna mieć wpływu. Jeśli będziesz czuł różnicę, to przez to że sam sobie ją wykreujesz, niż gdyby naprawdę jakaś istniała.
Użytkownik nieaktywny
  • 7876 / 833 / 0

Ale @JezusWKominiarze ma tylko 1/4 kwasa.To ile może być tam ug ? 40-60 ? Do tego delikatnie z lufki parę machów i nie powinno być bad tripa. :lsd:
  • 519 / 72 / 0

Czy LSD może indukować zaburzenia typu borderline? Jak wygląda trip u osoby z takim zaburzeniem?
  • 461 / 51 / 0

@Kosmaa kilka razy tripowałem z taką osobą i jej zachowanie podczas podróży nie różniło się od "normalnych" ludzi.

problemy były tylko raz, gdy dopaliła syntetyczne kana. zrobiło się grubo, tak jakby cała jej osobowość zniknęła.
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 1481 uczestników Wejdź na czata