Klonazepam - wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.

Moderatorzy: GABA, Leki

• 114 / 10 / 0

Mam problem. 3 tygodnie ciągu na klonach, trochę przerywanego, bo były czasem 2 dni jak nie brałem wcale. Dawki nie przekraczały 3 mg dziennie, najczęściej 2 mg w dawce podzielnej (1-0-1), ale czasem 1 mg dziennie.
W ostatni piątek tydzień temu odstawiłem. Z poniedziałku na wtorek łyknąłem 0,5 mg, bo trochę ciężko było w nocy, a nie miałem nic innego.
Potem środa, czwartek, piątek jadłem lorki po 2,5 mg dziennie. Dziś jest sobota i chcę zeżreć klona, bo jest słabo, a od jutra znowu chcę odstawić.
Pytanie: czy jak teraz (od jutra) odstawię, to odstawienne będą takie, jak po tych paru dniach (śr, czw, pt, sob), czy nałoży się odstawka tych trzech tygodni (mimo 5-dniowej przerwy)?
  • 148 / 15 / 0

16 października 2020Vratislav pisze:
@JaTy1234 8mg to nie jest dużo? Człowieku, mnie bez tolerki 0,5mg rozkłada na cały dzień a po 1mg nie jestem w stanie normalnie funkcjonować. Waga w przypadku benzo nie ma znaczenia, w ulotce masz podane dawkowanie i nie ma tam uwzględnionej wagi. Sam ważę więcej niż te 80kg i jak pisałem wyżej nawet 0,5mg potrafi mnie ładnie porobić, zwłaszcza po dłuższej przerwie. 8mg brane przez kilka miesięcy może dać w kość bardziej przy odstawce niż 1mg brany przez rok-dwa i ja osobiście współczuję osobie która musi odstawiać takie dawki.
Osobiście uważam 4-5 2,5 za max. I tu chodzi jak się naprawdę rypie w bani, błogi sen najlepiej zarzucić koło 16tej i wieczorem jesteśmy jak nowonarodzeni. Oczywiście nie polecam, kobietą np. wystarczy 1-2 tabletki tak.

Kto lubi być „pod wpływem”? 8 największych narkomanów i alkoholików w świecie zwierząt

Trudno w to uwierzyć [?], ale ludzie nie są jedynymi ssakami, które raczą się alkoholem czy też inną substancją odurzającą. Renifery, kangury czy delfiny też chętnie wprowadzają się w stan rauszu. Ale właściwie, dlaczego tak się dzieje?

Roztrzepany turysta skończy za kratkami? "Narkotyki wypadły mu z portfela"

W minionym tygodniu w jednym ze sklepów we Władysławowie klientowi wysunął się z portfela mały woreczek strunowy. W środku znajdował się biały proszek, który przykuł uwagę pracownika ochrony. Ten poinformował o zdarzeniu policję, a wezwani funkcjonariusze zabezpieczyli podejrzaną substancję. Badanie testerem wykazało, że była to kokaina.
  • 175 / 24 / 0

lady in the radiator Oczywiście, że się nałoży, sprawdź sobie ile klon krąży w organizmie. Jednakowoż to dość krótki okres, więc jakichś tam nie wiadomo jakich odstawiennych nie powinno być.
  • 73 / 5 / 0

ciag fety alko i klona przez miesiac, jak sie od tego uwolnic?

pozatym przy tolerce klona okolo 4mg na dobe, jak zlikwidowac paranoje po fecie ile wziac klona zeby nie oslabic spida?
  • 175 / 24 / 0

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, chcesz to przerwać czy pytasz jak to łączyć?

Jeśli przerwać to zacznij od fety, o ile dawki alkoholu nie były jakieś ogromne to też możesz wyjebać w pizdu od razu. Zostań na klonach i nie powinno być żadnych brewerii, wyciszy, ze schizami sobie też poradzi.

Jeśli chodzi o łączenie to najgorszy mix jaki w życiu zapodawałem w ciągu. Nie powinienem doradzać jak go ogarnąć, ale chuj trudno. Walisz fetę, jak się rysujesz walisz klona. Jak muli walisz krechę, jak za bardzo wypierdala z papci walisz klona. I tak aż padniesz, bo nie ma chuja, że nie padniesz. A alko piłem non stop. Nie polecam, wyglądasz jak trup z oczopląsem po jakimś czasie.
  • 10 / 4 / 0

Piszę w tym temacie bo dzisiaj przegrałem walkę z benzo i wróciłem do klonazepamu. Ponad 3 lata zażywania benzo w dawkach stosunkowo niskich (głównie relanium, ale czasem też właśnie klony i alpra - odpowiednik 10mg diazepamu dziennie). Po trzech miesiącach całkowitej trzeźwości i kolejnych dwóch będących próbą ratowania się alprą od magika (raz na dwa-trzy dni) niestety muszę powiedzieć 0-1 dla benzo i koniec pierwszej połowy. Ciekawe czy kiedykolwiek będę w stanie żyć bez tabletek. Ciekawe jak skończy się ten mecz. Wracam do klonów bo są najbardziej ekonomiczne. 0,5mg dziennie mi wystarczy, czyli 3-4 miesiące spokoju.

Przestrzegam każdego, kto myśli, że to zabawka. Wiem, że w większości przypadków mój apel pójdzie w próżnię, ale być może dotrze choć do jednej osoby.

Jeśli nie jesteś jeszcze wjebany i chcesz przyjąć klonazepam lub jakikolwiek inny środek z grupy benzodiazepin - nie rób tego. Istnieje duża szansa, że będzie bolało. Bardzo.
  • 251 / 32 / 0

@Keprex tak to jest jak zakosztujesz danej substancji, spodoba się jak seks z dobrą kobietą i później uwolniony już od tego wspominasz jak było fajnie i znowu bum lecisz na niej. To już siedzi w psychice jak jest po...
  • 73 / 5 / 0

Jak to jest z tym klonem :D ?
Tolerka klona 3-4mg na codzien do spania + promazynka 100mg + lamotrygina 100mg
Jak zajebałem kilka dni, nie wiem ile to było ale pewnie z 5 dni klona po 10mg na sen po fetce i kilku browarach, to tolerka coś wzrosła? Póki co nic nie odczuwam :) Z tego co sie orientuje, to raczej nic nie powinno być
  • 1058 / 516 / 0

@CieplyDotykKsiedza z pytaniami o tolerkę to do wróżki raczej aniżeli na forum. %-D Coś tam pewnie wzrosła, a nawet jeśli teraz tego nie odczuwasz to i tak prędzej czy później wyrobisz tolerancję takimi dawkami. Ogólnie to zajedziesz się chłopie tymi cugami na fecie i benzo, jeszcze do tego dużo jesz tych klonów. Będziesz miał przejebane jeśli przyjdzie ci to wszystko odstawiać. I jeśli benzo bierzesz typowo na sen po władku to wybrałeś jedną z najgorszych możliwych substancji z tej grupy, bo klony w roli usypiacza sprawdzają się chujowo. Na pewno są osoby które klonazepam zwala z nóg, ale to nie zmienia faktu że i tak są lepsze benzyle na sen.
  • 73 / 5 / 0

@Vratislav
Ehh wiem ze zjebalem xd zmieniam miejsce pobytu jutro wiec juz feta odpada. Z benzo powoli chcialbym schodzic. Lamotrygine i paroksetyne bede brac. Promazyna na sen czy cos innego? Zapewne przydaloby sie cos przeciwpadaczkowego czy sie myle?
Wróć do „Apteczne”
Na czacie siedzi 1608 uczestników Wejdź na czata