Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala
GHB możesz kupić w bramie; jest nielegalne - nigdzie tego oficjalnie nie dostaniesz.
Duzym plusem jest jego dość nie wielki wpływ na układ krwionośny (na zejściu czyli po ok 3-4h od zarzucenia ciśnienie w normie, a puls nawet lekko zwolniony(w końcu to depresant)). Wydaje mi sie ze osoby nawet z średnim nadciśnieniem mogą bez większych obaw bawić się z GBL.
Miał już ktos z was jakieś nieprzyjemne odczucia zdrowotne wynikające z użytkowania GBL? (poza bólem żołądka, który występuje u wielu użytkowników).
Pozdrawiam
PS:Dzieki za posty wszystkim ;-) .
Jeśli ktoś jest zainteresowany to znalazlem calkiem ciekawy artykul o ghb
http://www.sfd.pl/.:_podwyzszanie_pozio ... 86601.html
EDIT: 30.04.2007 14:11 Humite, jadles wiecej niz normalnie przez te 2 tygodnie? Co sadzisz o uzaleznieniu od GBL?
Co do uzależnienia to moim zdaniem uzależnia bardzo mocno, patrząc na znajomych i siebie. Obecny ciąg trwa już może 20 dni picia codziennie, ja właśnie zrobiłem sobie tydzień przerwy i raczej nie było z tym problemu. Inna sprawa, ze jak mi się kończy gbl to po prostu przestaje go pić i tyle, zamawiam kolejny za jakieś dwa trzy miesiące i znowu ze 2 tyg szaleństwa. Radze bawić się z głową.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/uecocaine.jpg)
UE alarmuje: coraz więcej Europejczyków zażywa kokainę i inne ciężkie narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mozg-jointy-1000.png)
„Tysiąc jointów później” – co naprawdę dzieje się z mózgiem stałego palacza marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/weedtravelbyair.jpg)
Podróż z medyczną marihuaną samolotem – co musisz wiedzieć?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/emblemat-kpp-gniezno.jpg)
Nie wiedzieli, że zatrzymują kolegę. Pijany policjant szalał na hulajnodze
Już jego „styl jazdy” zwracał uwagę, ale okazało się, że to dopiero początek problemów mężczyzny. Policjanci z Gniezna zatrzymali kierowcę hulajnogi. Miłośnik szaleństw na elektrycznym jednośladzie nie tylko był pijany, ale też miał przy sobie narkotyki. Lekkomyślny kierowca to... policjant.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/sejm9.jpg)
Depenalizacja marihuany w Polsce już wkrótce? „Projekt jest już gotowy”
Czy jeszcze w tym roku w Polsce marihuana zostanie zdepenalizowana? Jak dowiedział się reporter RMF FM, poselski projekt ustawy jest już gotowy. Teraz jego autorzy szukają poparcia w innych klubach parlamentarnych.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/egipt.jpg)
Alkohol miał swój udział w powstaniu złożonych hierarchicznych społeczeństw
Alkohol towarzyszy nam od tysiącleci. Używały go wszystkie wielkie cywilizacje. Znali go Majowie, Egipcjanie, Babilończycy, Grecy, Chińczycy czy Inkowie. Odgrywał ważną rolę w ceremoniach religijnych, wciąż jest ważnym elementem spotkań towarzyskich. Był środkiem płatniczym, służył wzmacnianiu i podkreślaniu pozycji społecznej. W najstarszym znanym eposie literackim „Eposie o Gilgameszu” jednym z etapów ucywilizowania Enkidu – który symbolizuje tam dziką naturę, niewinoość i wolność – jest wypicie przezeń piwa.