Baklofen - Wątek ogólny

Substancje stanowiące pochodne kwasu γ-aminomasłowego (w tym gabapentynoidy) – m.in. baklofen i pregabalina.

Moderatorzy: GABA, Leki

• 31 / 4 / 0

@dash strasznie tego dużo, a mi zależy na uproszczonej wersji, tyle wystarczy.
  • 956 / 114 / 0

Na pierwszej stronie masz ogólne info, albo po prostu pytaj o konkrety, co Cię interesuje.

Psychodeliki a świadomość

Psychodeliki wywołują radykalnie odmienne doświadczenia i wglądy w porównaniu z naszym codziennym postrzeganiem siebie i rzeczywistości. Sama etymologia nazwy złożona z greckich słów psyche i delos, co tłumaczy się jako manifestujące umysł i co z miejsca przekierowuje nas w stronę tego, co rozumiemy przez świadomość. Powstaje zatem podstawowe pytanie: co rozumiemy przez termin świadomość, szczególnie w kontekście badań nad psychodelikami i z zastosowaniem psychodelików?

Ryby uzależniają się od metamfetaminy spływającej do rzek

Eksperyment czeskich naukowców wykazał, że pstrągi są skłonne uzależnić się od narkotyków. Co to oznacza dla ekosystemów na świecie?
  • 31 / 4 / 0

Czym się różni baklofen od zwykłego benzo? Można w ogóle baklofen nazwać benzo?
  • 956 / 114 / 0

Baklofen to nie benzo. Działa ma receptory gaba-b, a benzo na gaba-a (tak jak akohol). Akurat odpowiedzi na takie pytania można znaleźć w 10 sekund w necie.
  • 93 / 5 / 0

Ciekawe jest zjawisko zróżnicowanego czasu po jakim baklofen zaczyna działać w zależności od osoby. Mi wchodzi faza po jakiejś godzinie, koledze po 30minutach, a koleżance dopiero po 3 godzinach . Jak czytałem w tym wątku to też roznie ludzie podają.
  • 115 / 36 / 0

Ja bym powiedział ,że zaczyna działać po 30 minutach ,pełnie spektrum po 2do 3h .Może dla tego taka rozbieżność w opiniach
  • 1056 / 385 / 0

21 czerwca 2021Mikszu pisze:
Ciekawe jest zjawisko zróżnicowanego czasu po jakim baklofen zaczyna działać w zależności od osoby. Mi wchodzi faza po jakiejś godzinie, koledze po 30minutach, a koleżance dopiero po 3 godzinach . Jak czytałem w tym wątku to też roznie ludzie podają.
To zależy też od zawartości żołądka, wiadomo na pusty wejdzie szybciej, pokarm spowalnia wchłanianie.
  • 1695 / 425 / 0

mi zawsze 1,5h do 2h
Użytkownik nieaktywny
  • 4 / / 0

Ciąg ~40 dni na dawce 75-100mg, pasowałby mi w miarę szybko teraz z tego zejść bo pozytywnych efektów już niestety praktycznie nie czuję, jak to ciąć? Mam w zanadrzu zapas pregabaliny. Przy próbie obniżania o 25mg czuje się mega podku*wiony :świnia:
  • 115 / 36 / 0

Było pisane ze 100razy jak ciąć dawki. Powoli ! Jak masz preg to w zasadzie idzie płynnie przejść z jednego na drugi . Lub turbo szybkie zejście z 100mg ? Tnij o 50mg dołóż 75 do 150 preg .tak z dwa /dni .Następne 3 dni 25mg balk i 75 do 150 preg ..Dzień następny 10 mg balk + preg I po tygodniu sama preg .Jak znam życie zamienisz jedno na drugie .Jest sporo wariantów jak to zrobić ,podałem jeden .
Wróć do „GABA i jego pochodne”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata