Baklofen - Wątek ogólny

Substancje stanowiące pochodne kwasu γ-aminomasłowego – m.in. baklofen i pregabalina.

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 2920 Strona 292 z 292
Rejestracja: 2020
  • 25 / 3 / 0

@BladziuchnyStrach dzięki. Na szczęście mam L4 do końca miecha, więc mogę na spokojnie sobie odpuścić i przeczekać. Odczekam ten tydzień, spróbuję 25mg, może 30 i zobaczymy. Jeśli nie wejdzie to następnego dnia liczę na to że 50 porobi mnie tak miło jak ostatnio :D
Rejestracja: 2016
  • 1350 / 121 / 0

15 października 2020laajt pisze:
@LiquidStranger Zapomniałbym. Baklo nie działa ośrodkowo więc jego działanie zdaje się nie jest natychmiastowe. Działa rdzeniowo, więc "odpowiednia" ilość musi ci się skumulować, żebyś poczuł efekty. IMO jak powiesz lekarzowi, że działał od razu to albo ogarnie, że coś jest nie tak. Ale to takie moje luźne przemyślenie. Mam nadzieję, że jeśli chodzi o merytorykę to nic nie pokićkałem jeśli chodzi o sposób działania baklo. Np na mnie nawet większe dawki nie działają rozluźniająco na mięśnie i muszę ratować się właśnie klonem i np mydocalmem, czy sirdaludem, które działają już ośrodkowo, więc efekt jest instant.
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. Generalnie bazowałem na radach ludzi z forum na temat właśnie uzyskania Baklofenu od rodzinnego. Mimo tego, cały czas nie wiem (A chętnie się dowiem) dokładnie na co jest przepisywany i na czym się skupić w przekazywaniu problemu lekarzowi. Czy sprawdza się głównie na rozluźnienie mięśni, czy w bólach lędźwiowych też pomaga. Ile dni powiedzieć, że brałem i odczułem ulgę? Potrzebny mi ten zasrany Baklofen na gwałt

Koszmary białej Ameryki

U podstaw epidemii opioidowej, która przeorała Stany Zjednoczone wzdłuż i wszerz, leży właściwa wszystkiemu, co żyje, chęć uniknięcia bólu. Wyeliminowanie go opatrzone jest ryzykiem, na które pozwolić sobie mogą przede wszystkim ci lepiej sytuowani. To o nich przeczytamy w książce „Dreamland” Sama Quinonesa. Na historię cierpienia niebiałej Ameryki musimy jeszcze poczekać.

Narkotyki w Polsce od 7 do 20? Wiele osób w to uwierzyło

W mediach społecznościowych pojawiły się różnego rodzaju fake newsy dotyczące nowych obostrzeń, które mają na celu powstrzymanie rozprzestrzenianie się koronawirusa.
Rejestracja: 2020
  • 25 / 3 / 0

@LiquidStranger Ja jak pisałem, mówiłem interniście, że miałem kiedyś zespół neuroleptyczny, sztywność mięśni mam do teraz i caly czas biore. No i oczywiscie sie skonczyl. Mozesz probowac mowic, ze wlasnie leczysz sztywnosc miesci, sirdalud/mydocalm nie pomaga i lekarz wlaczyl ci baklofen, ktory zaczal pomagac. Pamietaj, zeby mowic ze bierzesz to 3 razy dziennie, bo tak sie to dawkuje. Docelowa dawka to 75mg. Dawke zwieksza sie co 3 dni, startując od 5mg. To tak z wiedzy teoretycznej, którą ja otrzymałem najpierw od lekarza POZ jak sępiłem baklo, a którą potem wykorzystałem u innego lekarza. Inna sprawa, ale to napisze ci na priv

Scalam stteetart

@LiquidStranger Proszę o scalenie posta. Baklo głównie piszą na stwardnienie rozsiane, więc nie przepiszą ci tego na tę chorobę bez papierów IMO. Ja bym szedł w sztywność mięśni. Możesz próbować mówić, że uprawiasz jakiś sport przez który masz ogromną sztywność mięśni, próbowałeś mydocalmu i sirdaludu (te leki najczęściej przepisują) i chciałbyś spróbować baklo, bo np czytałeś o nim i że stosuje się też przy sztywności mięśni. Poczytaj sobie na mp o nim i spróbuj sam trochę pokombinować.
Rejestracja: 2007
  • 699 / 122 / 1

15 października 2020laajt pisze:
Baklo nie działa ośrodkowo
Gdyby nie działał ośrodkowo, to... jak myślisz, o czym byłyby 292 strony tego wątku?

Oczywiście, że działa m. in. ośrodkowo, oto dowód:
:extasy: --> :ghb: --> %-D
Rejestracja: 2020
  • 25 / 3 / 0

@dajmon źle to ująłem. Miałem po prostu na myśli to, że odpowiednią ilość substancji musi skumulować ci się, aby zacząć odczuwać efekty, jeśli mówimy o stosowaniu wedle zaleceń lekarza.
@LiquidStranger jeszcze dodam, według tego co mi lekarz mówił, to nawet do tygodnia zajmuje to aż się w pełni "załaduje". Na ile to prawda, to już nie wiem.
Rejestracja: 2018
  • 772 / 143 / 0

Tak, tydzień jak startujesz z 5mgx3 i zwiekszasz stopniowo. Jak odpalamy protokół 40-50mg i zwiekszamy do np.100mg to po tygodniu jest niewesoła odstawka. Niektórzy pisali, że po 1 dniu na rekreacyjnym 75mg mają zjazd 2 dni. Dawka ma znaczenie, mi 2 dni na 50mg daje lekki zjazd wiec 3 dni nie ciągnę. Po 3 dniach przerwy 25mg zadziała w tle i po tym np.już zwały nie ma
Rejestracja: 2020
  • 25 / 3 / 0

Jeśli chodzi i dawkowanie medyczne to dwóch lekarzy mi potwierdzało, że dawkę zwiększa się co trzy dni. Ale dwoje z nich to interniści, więc nie wiem. Jak sepilem drugi raz, to właśnie lekarz potwierdził, że tak się dawkuje i tak się na dawki wchodzi.
@BladziuchnyStrach któraś z porad zadziałała i udało się baklo już ogarnąć, czy pracujesz nad tym nadal? :D
Rejestracja: 2018
  • 772 / 143 / 0

Nie pracuje bo mnie na wyspach lekarz tu nie przepisze choćbyś bajkę najlepsza wymyślił ...
Mam jeszcze troche zapasów to sobie tak czasem rozluźnię mięśnie aż mnie kolana trochę potem bolą %-D
Rejestracja: 2020
  • 24 / 1 / 0

Na ulotce dzisiaj przeczytałem że baklofenu nie można stosować z ibuprofenem, ktoś może mi wyjaśnić dlaczego?
Rejestracja: 2020
  • 25 / 3 / 0

@Holz
Cytując interakcję - "Ibuprofen może opóźnić wydalanie baklofenu (szczególnie u pacjentów z upośledzoną czynnością nerek), co może prowadzić do działań toksycznych."
Ot, może ci się skumulować zbyt duża ilość substancji i mogą wystąpić sajdy opisane w ultoce.
Posty: 2920 Strona 292 z 292
Wróć do „GABA i jego pochodne”
Na czacie siedzi 1609 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości