MDMA - Wątek ogólny, kryształki

Moderatorzy: Psychodeliki, Stymulanty

• 33 / 4 / 0

Cześć. Po jakim czasie od szczepienia przeciw Covid można zażyć MDMA?
  • 37 / 1 / 0

Ja zażyłem 3 dni po.. Żyje. Nie wiem tylko czy nie spłyciło mi to fazy bo tabletki te same co miesiąc temu,, a nie miałem... "tego" czucia w rękach. Pozostał lekki niedosyt.

Malinowska: Fundamentem amerykańskiej wojny z narkotykami jest rasizm

Właśnie mija 50 lat od ogłoszenia przez Richarda Nixona wojny z narkotykami. Dzisiaj dobrze już wiemy, że jedną z jej głównych intencji była kontrola mniejszości etnicznych w Stanach Zjednoczonych. Wiemy to m.in. z dokumentów czy relacji jego współpracowników – mówi Kasia Malinowska, dyrektorka Global Drug Policy Program w Open Society Foundations.

Próba przemytu ponad 48 kg ketaminy. Narkotyki w termosach

Funkcjonariusze Działu Granicznego Realizacji Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego przejęli na Lotnisku im. Chopina ponad 48 kg ketaminy, środka znieczulającego stosowanego także jako środek odurzający. Narkotyki były ukryte w termosach. Z Chin miały trafić do Ameryki Północnej. Ich wartość to blisko 5 mln zł.
  • 9 / 3 / 0

Czy spotkaliście się z tym, żeby po czystym (na tyle na ile to możliwe z darknetu), przetestowanym MDMA w dawce 125mg facet w wieku 65+ nie tylko nie poczuł nic pozytywnego, ale został przez pierwsze pół godziny rozjebany tak, że nie mógł się prawie poruszyć? A potem tylko zamuła i trochę bardziej empatyczna gadka? Dodam, że to była jego pierwsza przygoda z tą substancją, wcześniej próbował jedynie parę razy trawy (twierdził że na niego nie działa), a tak to standardowo "po polsku" czyli głównie wódeczka. Brałem to samo co on w tym samym czasie i ja bawiłem się świetnie. Czy MDMA w pewnym wieku przestaje działać jak powinna? Albo może jakieś przebyte choroby miały tu znaczenie? Jest sens, żeby próbować jeszcze raz częstować go mniejszą dawką, czy raczej odpuścić sobie zabawy z używkami w tym wieku?
  • 2158 / 569 / 5

Pisałeś wcześniej, że po obfitym posiłku. Rozjebany aż nie mógł się ruszyć i empatyczna gadka brzmią jak efekty MDMA. Na każdego też różnie działa.
  • 9 / 3 / 0

@DelicSajko

Tak, stąd pytanie czy to jedzenie wcześniej mogło mieć wpływ na działanie emki? Co do rozjebania to cały sęk w tym, że nie było ono pozytywne, a wręcz przeciwnie. Przy dawce 125mg na faceta prawie 100kg nie spodziewałbym się takiej reakcji.

Nie cytujemy postów znajdujących się bezpośrednio nad naszym postem. - {owerfull}
  • 2158 / 569 / 5

Może bardzo osłabić i opóźnić działanie. Jakiś czas temu prawie 2h czekaliśmy na wjazd (po jedzeniu wrzuciliśmy) i dopiero po dorzutce faktycznie zrobiło się fajnie. Tak to o kant dupy.
Wejście MDMA nie u każdego jest przyjemne, zwłaszcza za pierwszym razem kiedy nie wiesz czego się spodziewać.
  • 585 / 203 / 0

To duża dawka, naprawdę. Przy założeniach, że to było czyste MDMA, tym bardziej. Piguły które kretyni nam wciskają jako 300 mg to zazwyczaj nie więcej niż 80 mg + do tego inne substancje albo w ogóle nie ma tej pożądanej
  • 129 / 17 / 0

@TymekDymek źródło tej rewelacji?
  • 585 / 203 / 0

Jakiekolwiek badania, czy zawartości substancji w pigułach, czy też badania dot. terapeutycznego zastosowania MDMA, co ludzie czują po jakich dawkach. Albo nawet i sławne Rollsafe. Mnóstwo źródeł, nawet w PubMeda wpisz.

Tak samo z amfetaminą, której w Polsce jest 10-30% w ulicznej. Dwie tabletki na receptę 25mg amfetaminy robią mocniej niż 500mg ulicznej.

Czyste MDMA które kupujemy też za bardzo czyste nie jest. Zresztą temat był z darknetu, więc mógł być od jakiegoś chemika amatora, a nie jak chrzczony po stokroć kryształ który kupujemy na ulicy, si? Jasno więc widać, że ten ktoś walnął mniej więcej 120 mg czystego MDMA i to było zaskoczenie.
Użytkownik nieaktywny
  • 378 / 58 / 0

@Tymekdymek
Podeślij te linki.
Porównujesz fetę z pigułami? %-D amfetaminę, która jest wymieszana w każdych rękach przez które przechodzi, z pigułami które praktycznie zostają takie same od produkcji? %-D
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 1320 uczestników Wejdź na czata