Grzyby - Tu zamieszczamy swoje zdjęcia z pytaniem czy to to [zdjęcia jako załącznik do posta; inaczej = WARN!]

Dyskusja na temat grzybów halucynogennych, m.in. łysiczki lancetowatej i muchomora czerwonego.
Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 3 / / 0

Może to? Wizualnie wydają mi się zgodne z opisem Łysej ale nie jestem pewny czy ogonek jest okej, bo miałem tylko do czynienia z suszonymi łysiczkami
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 43 / 32 / 0

Nie znam się w ogóle na grzybach i dzisiaj pierwszy raz byłem zbierać(ogólnie 1 raz jakiekolwiek grzyby) Znanazłem takie coś z tego się nadaje czy nie ? Totalnie sie nie znam nie wiem co z tym robić i zbierałem je będąc lekko porobionym czymś innym. Albo jak ktoś może podesłać jakiś poradnik czy coś to będzie spoko :D

Ekstaza pod kontrolą

Współczesny, zachodnioeuropejski szaman siedzi za biurkiem w domowej bibliotece w Hanowerze. Na pozór nie ma żadnych atrybutów szamańskich. Rozmawiamy jeszcze w pandemicznych, sterylnych warunkach, świeżo oswojeni z narzędziami do wideokonferencji.

Uprawiał marihuanę w ogródku. Nie swoim

Jakiś czas temu w ogródku przy jednym z bloków w Brętowie pojawiły się nowe rośliny. Kiedy krzewy podrosły, ktoś rozpoznał w nich konopie indyjskie i zawiadomił o sprawie policję. Ta zaś ustaliła, że uprawa to dzieło 24-latka z Zaspy, który zasadził rośliny, regularnie o nie dbał i zbierał plony.
  • 43 / 32 / 0

@SchizujeSie chłopcze zostaw proszę Ty te grzyby bo jeszcze sobie krzywdę zrobisz. Tymi co znalazłeś zniszczysz sobie zdrowie. A jeśli nawet znajdziesz te właściwe to wydaje mi się (a graniczy to wręcz z pewnością), że nie jesteś na to gotowy. Książkę weź, poczytaj, jedz owoce i warzywa i wróć tu za 3 lata.
  • 17 / / 0

Czy to łysiczka kubańska?
20200928_175558.jpg
20200928_175825.jpg
  • 625 / 134 / 0

tak, tak, takie same kubańskie łysiczki twój kolega strone wcześniej wyciagał, bierz tornister i do domu do lekcji
  • 4 / / 0

Dzień dobry. Czy to łysiczki ?
  • 3 / / 0

To co nikt się nie wypowie teraz co do mojego grzybka? To brawa dla kilku niezbyt roztropnych ludzi wrzucających byle co bez zajrzenia w jakikolwiek poradnik..
  • 625 / 134 / 0

@skroi no ja nie jestem przekonany, nie podoba mi się ta ciemna noga, jakby były jeszcze inne okazy byłoby prosciej, ale istotnie podobny, @piaskowyludzik nie, ale ładnie z Twojej strony, że nie wydzierasz grzyba bez potrzeby
  • 2236 / 91 / 0

Łysiczka czy stożówka?
  • 3997 / 293 / 939

Zdecydowanie nie łysiczka.

28 września 2020skroi pisze:
Może to? Wizualnie wydają mi się zgodne z opisem Łysej ale nie jestem pewny czy ogonek jest okej, bo miałem tylko do czynienia z suszonymi łysiczkami

Zdecydowanie łysiczka :extasy:
Wróć do „Grzyby”
Na czacie siedzi 1616 uczestników Wejdź na czata