najsilniejsza? najsłabsza? sprawdź! ogólna charakterystyka odmian
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
  • 14 / / 0
Zapraszam do mojej kolejnej fotorelacji... Uprawian przeze mnie odmiana to Lowryder[Lowryder x Northen Light]. Rośliny w większości odziedziczyły autoflowering (około 18/20 roślin zakwitło automatycznie).
Nasiona kiełkowałem na przełomie kwietnia/maja. Na początku przebywały w kubeczkach (około 1,5 tygodnia), później zostały przesadzone na spota do miejscowej ziemi z dodatkiem dolomitu.
Lowryder podobno potrzebuje około 2 miesiecy do uzyskania pełnej dorzałości, w przypadku opisywanego "mixu" są to około 3 miesiace...



[ external image ]
http://www.icmag.com/gallery/data/500/10369P1040286.JPG
[ external image ]
[ external image ]
[ external image ]
[ external image ]
[ external image ]
[ external image ]
[ external image ]
[ external image ]

Fenotyp bez AF:
[ external image ]

HARVEST!
[ external image ]
[ external image ]

Zbiory nie są największe, jednak fajnie mieć troche palenia na wakacje. Z najwiekszej rosliny bedzie okolo 15g suszu... Zapach jest różny gejpfrutowy, kawowy, konwaliowy :) :)
Jeśli chodzi o moc i smak to na razie nie mogę się na ten temat wypowiedzieć, gdyż jeszcze nie doszlo do konsumpcji :)


Ps; Oczywiście zdjęcia nie są moje- pochodza z internetu, a to co tu wypisałem jest nieprawdą :)
  • 25 / / 0
Nieprzeczytany post autor: kobaia »
Dobra robota :tup: To byl jedyny cross ktory podwojnie zapylalem, teraz planuje to samo zrobic ze skunkiem sensi, jesli znajde AF w pokoleniu :D i na pewno bedziesz je testowal jak masz ochote. Harvest przecietny, ale tez proporcjonalny do rozmiarow roslinki :) no i jak napisales: naturka w lipcu podczas gdy wiekszosc jeszcze obczaja preflowery...
3 miesiace do sciecia podajesz od zakwitniecia, czy od wyklucia z ziarna ? Te 2 miechy w opisie lowrydera to optymistyczna wersja, tak chyba juz jest z opisami u breederow; w kazdym razie u mnie tak szybko nie dojrzal nigdy, bylo to ok 75-80 dni, zapylone dojrzewaly nawet 90, ale tez nigdy nie uzywalem wiecej jak 16h naswietlenia dla lowryderow.
Ciesz sie z harvestu bracie, zaslugujesz na to :D no i daj znac jak ziolko po curingu...
Uwaga! Użytkownik kobaia nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 14 / / 0
Dobra robota :tup: To byl jedyny cross ktory podwojnie zapylalem, teraz planuje to samo zrobic ze skunkiem sensi, jesli znajde AF w pokoleniu i na pewno bedziesz je testowal jak masz ochote.
Bardzo chętnie :D
Wczoraj zapyliłem jedną roślinę pyłkiem CSM mam nadzieje że będzie troche nasion... bo z zapylenia Sour Dieslem nic nie wyszlo...
3 miesiace do sciecia podajesz od zakwitniecia, czy od wyklucia z ziarna ? Te 2 miechy w opisie lowrydera to optymistyczna wersja, tak chyba juz jest z opisami u breederow; w kazdym razie u mnie tak szybko nie dojrzal nigdy, bylo to ok 75-80 dni, zapylone dojrzewaly nawet 90, ale tez nigdy nie uzywalem wiecej jak 16h naswietlenia dla lowryderow.

Czas liczony od wyjścia roślin z ziemi, czyli przełom kwitnia/maja.
Niektóre rośliny nie mają jeszcze żadnych brązowych włosków...
Ciesz sie z harvestu bracie, zaslugujesz na to no i daj znac jak ziolko po curingu...
Ziolko jest juz suche, zapach naprawde niezly :) Wczoraj spalilem tego troszke i musze poweidziec ze jest mocniejsze od sweet roxany :) Na temat smaku jeszcze się nie wypowiadam, chyba za wcześniena to :)

Ps; tak się złożyło, że w jednym krzaku znalazłem 7 nasion :D Powstały one dlatego iż samiec rosnący obok został dosć późno wyrwany. Na jesień wystartuje z jakimś micro growem i rozmnoże tego troche :)
Ostatnio zmieniony 20 lipca 2006 przez diploidalny, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 1736 / 18 / 0
fajne to wygląda diploidalny :)

Ja jak sie uporam z WW i SM to sadze lowrydery w in...
Swoją drogą to dałem nasiono znajomemu do irlandii lowryderra 1 LR X HA. Wyrosla mu damka lowrydera dojrzewała na oknie też dosyć dlugo, jarania wyszlo na dwa jointy i kumpel powiedział że lepszego jarania (nie chodzi o samą moc) nie palił jeszcze (a palił dużo).

Czyli w lowryderze drzemmie chyba potencjał ale sam to wypróbuje :)

Pozdrawiam
Piotrek uczy, Piotrek radzi, Piotrek nigdy Cie nie zdradzi!
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Palenie marihuany zmniejsza chęć na alkohol? Nowe badania kliniczne przynoszą zaskakujące wnioski

Coraz więcej osób na świecie eksperymentuje z zastępowaniem alkoholu konopiami indyjskimi, a trend ten zyskał w popkulturze miano „California sober”. Choć do tej pory opieraliśmy się głównie na niejednoznacznych obserwacjach, najnowsze badanie opublikowane na łamach American Journal of Psychiatry rzuca nowe światło na ten fenomen. Kontrolowany eksperyment udowadnia, że doraźne zapalenie marihuany znacząco zmniejsza ilość spożywanego alkoholu i opóźnia moment sięgnięcia po pierwszego drinka.

[img]
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków

Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.

[img]
Ucieczka zakończona w jeziorze

Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.