Amfetamina - Uzależnienie

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 2 / / 0

Ja to juz normalnie po amf spie, normalnie jem, nie daje mi kopa mimo renegeracji, wypoczynku, uzupelnionych minerałów, nawodnienia.
W sumie nie jest mi potrzebna, ale i tak wciagam 5 w dwa dni.
Z nudow i samotnosci.
Popsul mi sie łeb, troche mi sie filmowalo.
Depresja od dwoch lat praktycznie.
Cpam od grudnia 2k15.
W krótkim czasie mnie pogrążyła.
A nigdy glupi nie bylem, potrafilbym wyjsc, ale nie chce.
Po perypetiach z toksyczną ex, wyjechalem za granice, jestem tu sam, od lipca 19 tego roku. Pracuje i czuje sie samotny. Ale mam spokoj nie to co w Pl.
Tesknie za rodzicami i psem. Za ziomkami nie, bo wsrod cpunow nie ma przyjaciol. Falszywa cpunska lojalnosc.
Pierwszy typ ktorego poznalem to diller .
I dalej w to brnę, ale mi nie sluzy, bo nie moge sie cieszyc, nie lubie ludzi ani siebie.
Jestem nieznosny. A po tym co mi zrobila ex, stalem sie zgorzknialym szowinistom i jestem wulgarnym bucem dla kobiet.
Zamiast zostawic na lotnisku to co bylo, to rozmyslam i sie uzalam.
Mialem sie naprawic a sie zgarszam.
Przed uzaleznieniem nie uciekniesz.
Jebac scierwo!
Aplikacja wylacznie donosowa. Zadne bombki, ramionka, czopki.
A dobry chlopak byl.
Ide na malucha, bo co mi zostało??
  • 81 / 25 / 0

Nie popłacz się nad sobą przypadkiem. Kogo próbujesz oszukać. Furam od prawie 10 lat i jestem anty-tezą Ciebie, po prostu próbujesz swoje problemy psychiczne, czy duchowe przelać na amfetaminę, a zostaw białą damę w spokoju, bo ewidentnie sam sobie jesteś winien.

Nie ogarniasz tej substancji, jedyne w co Cie pogrąży, to w przekonaniu o tym, jaki to nie jesteś biedny, ojeeej i nie radzisz sobie z życiem. Zawsze mnie bawi bardzo takie podejście xd

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Jay i Cichy Bob - Kevin Smith sprzedaje marihuanę, by promować reboot

Kevin Smith postanowił w nietypowy sposób promować reboot filmy Jay i Cichy Bob kontratakują.
  • 10 / 2 / 0

Przecież demonizowanie substancji które były normalnie w aptece(Kiedyś) to wszystko zasługa masowej hipnozy złych chciwych liczacych tylko na pieniądze i prestiż ludzi.
Inna sprawa że ludziom trafiają sie źródła w których kupują szit od właśnie tych ludzi o których napisałem powyżej.
  • 302 / 12 / 0

@up Jest różnica pomiędzy dawkami medycznymi, a pizganiem kilku g w ciągu doby :)
  • 2 / / 0

@rcmc
Właśnie sęk w tym, że z zyciem sobie radze, a osobiscie wszystko co robię to mi wyszło. Scierwo ora ci łeb i nie wybielaj bialej damy. Bielsza nie bedzie. Krople do oczu z apteki pierdolniesz 5 opakowan na raz na oko, tez ci sie nic nie stanie?? Nie ogarniam substancji?? O widzę zes jest w fazie zaprzeczania. Ogarniam, nie jestem wjebany, trzeba umiec... Jak chce to wale jak nie chce to nie wale. Typowa gadka "uczlowieczonego" cpuna.
  • 52 / 6 / 0

Kiedy macie najwieksze cisnienie na szczura? Ja jak zaczne to juz dopierdalam ile sie da jak zejdzie i skonczy sie zjazd to juz przechodzi ochota do nastepnego razu.
  • 319 / 38 / 0

@kacpergx Ja mam największe wtedy, jak mi się skończy %-D Generalnie, to zważając, że jestem w jednym długim ciagu amfetaminowym to w sumie jestem ciągle naćpana. Z tą różnicą, że jak np wiem że mam dużo rzeczy do zrobienia to wtedy mi się bardziej chce, pojawia się u mnie takie myślenie "bez tego nie dasz rady", "jak sobie przyjebiesz to się z tym uwiniesz trzy razy szybciej". No i oczywiście jak jestem wykończona przez jakąś sytuację, nie wyrabiam i czuję, że za bardzo się przejmuję to kreska zawsze pomaga mieć wyjebane

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
  • 54 / 7 / 0

~80 dni czysty, plusów oprócz poprawy zdrowia i niby tego że jestem czysty nie widzę. Spodziewałem się tego, wmawiam sobie że z czasem będzie lepiej. Emocjonalnie i uczuciowi trup. Jeszcze przeprowadzka do innego miasta czuje się jak zwierzę wypuszczone z klatki wszystko przetłacza, brak chęci do życia i czegokolwiek, może coś się zmieni z czasem.
  • 398 / 11 / 0

@Uciekinier945 jeśli waliles dużo to daj sobie jeszcze trochę czasu. Może psychiatra? Jakieś małe dawki ssri i jakieś delikatne benzo DORAŹNIE np. Bromazepam
  • 54 / 7 / 0

2 lata codziennie, chodzę na mittingi na, terapeute mam dopiero za miesiąc może wcześniej się zwolni wizyta. Mam skłonności do uzależnień myślę że benzo to dla mnie byłby kolejny nałóg/zamiennik (gadałem o tym z psychiatra). Teraz priorytet to znaleźć pracę i dać sobie czasu wiem że z dnia na dzień się to nie polepszy, jedynie pracować nad sobą i trzymać się zaleceń.
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 61 uczestników Wejdź na czata