Alprazolam - Wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 5 / / 0

No to za tydzień tam pójdę i właśnie zrobie tak jak mówisz powiem ze ta Hydro nie działa, ale pójdę do takiego starszego gościa bo on bardziej spoko się wydawał. Tamta lekarka kiedyś na ból w barkach i przeskakujące kości przepisała antybiotyk xddddddddd. Jak to powiedzialem na rehabilitacji to babka tak się śmiała ze się nie mogła uspokoić xddd. Zobaczymy jak ten starszy gościu zareaguje, ale tak jak mówię pójdę tam tak o żeby mieć na czarna godzinę, a nie żeby się uzależnić tak jak wspominał Pan wrak człowieka którego kilka postów przeczytałem.
  • 8245 / 1091 / 0

21 lutego 2020Danielosos pisze:
...powiedziala ze nie bo 22 lata to nie jest wiek na branie takiego czegos bo przyjde za 10 lat i bede blagal na kolanach o to zeby tylko zasnac.
W zasadzie, to miała rację. Ja od siebie polecam albo się zjarać dobrą Indicą, albo spróbować mianseryny, która potrafi wręcz znokautować do snu. alprazolam na dłuższą metę się nie nadaje na sen.

Wzory stosowania syntetycznych katynonów a objawy depresyjne i parafunkcyjne zachowania ustne

Ciekawy artykuł, z tych zaawansowanych. W bonusie badania na użytkownikach naszego forum.

Magister marihuany? Już niebawem będzie to możliwe

Uniwersytet Stanowy w Colorado-Pueblo umożliwi od jesieni studiowanie na nowym kierunku studiów „Cannabis, Biology and Chemistry (Marihuana, biologia i chemia)”. Będzie to jeden z pierwszych tego rodzaju wydziałów w Stanach Zjednoczonych.
  • 435 / 27 / 0

Teraz wielu lekarzy daje tylko kartkę z 4cyfrowym numerem i dopisuje pesel z tym do apteki i zawijasz leki mówiąc tylko dzien doby dziekuje do widzenia przynajmniej nie ma problemu ze recepta nie czytelna czy podpisu nie ma .z tymi nazwami to racja wielu lekarzy lubi nazwę afobam jeśli chodzi o alpre .4 miechy ostre napierdalania krótko działających benzo jak midasa i alpra i teraz odstawka nie brałem nic od przedwczoraj ale dziś już zle sie poczułem i musiałem wrzucić rolke i przeszło. Chyba nie będzie tak źle jak myślałem. Bo dawki byle ostre paczke krola 100tab robilem w niecały tydzień iv od połowy stycznia alpra teraz wszedłem na relanium wiem że pójdzie dobrze tylko nie wolno uledz tym tab tylko systematycznie ciąć dawke
  • 297 / 9 / 0

Pytanie pewnie głupie Ale wolę się upewnić. Xan 2mg ma podzialki równo 4x0,5mg?
  • 616 / 70 / 0

^^raczej tak
  • 1777 / 529 / 0

Kontrola jakości jest taka że powinien mieć. W tańszych zamiennikach bywają z tym różne cuda i to nie tylko w kwestii leków z alprazolamem, ale ogólnie.
  • 686 / 260 / 0

Jeśli mowa o podziałkach w tych tańszych zamiennikach to taka ciekawostka z ulotki Alproxu:
Linia podziału na tabletce ułatwia tylko jej rozkruszenie,w celu łatwiejszego połknięcia, a nie podział na równe dawki.
  • 14 / / 0

Xanax 2mg nie dzieli się na równe części, sprawdzałem na wadze laboratoryjnej, są odchyłki rzędu nawet 30%.
  • 686 / 260 / 0

Ilość masy tabletkowej może nie być taka sama w każdej ćwiartce, ale substancja czynna jest rozłożona równomiernie. W ulotce jest nawet instrukcja dla ułomnych jak dzielić te tabletki i informacja, że każda ćwiartka zawiera dokładnie 0,5 mg alprazolamu.
Informacje dotyczące stosowania leku Xanax, 2 mg

Jeśli trzeba, tabletki te można dzielić na połówki lub ćwiartki. W tym celu tabletkę należy położyć na twardej powierzchni wgłębieniem do dołu. Przyciskając ją kciukiem można przełamać tabletkę na dwie równe części zawierające po 1 mg alprazolamu.

Jeśli konieczne, każdą otrzymaną część (połówkę) można dalej podzielić. W tym celu należy je ponownie położyć na twardej powierzchni wgłębieniem do dołu i ponownie nacisnąć kciukiem. W ten sposób z każdej połówki otrzyma się dwie ćwiartki zawierające po 0,5 mg alprazolamu.
  • 1777 / 529 / 0

Jezu, czy typ serio pomyślał że jak tabsa alpry waży np. 25mg to tyle jest w niej alprazolamu? xD Bo tak wynika z tamtego posta. Hajp to jednak forum bardziej humorystyczne niż narkotykowe. Dobrze że są tacy użytkownicy jak @Vratislav
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 822 uczestników Wejdź na czata