Z-drugs – substancje wykazujące powinowactwo do receptora benzodiazepinowego, nie dzielące jednak podobieństwa strukturalnego z benzodiazepinami. Przykłady to zolpidem, lub zopiklon.
ODPOWIEDZ
Posty: 4544 • Strona 451 z 455
  • 732 / 93 / 23
Awatar użytkownika

@HalnyMocny
Podobno 5-HTP zwiększa halucynacje. Haluny występują krótko i po paru razach dawka wywołująca haluny wyrasta poza dawkę potrzebną do urwania filmu. Musiałbyś zrobić przerwę od tego i też raczej od benzo. Możesz też spróbować zostawić zolpidem na miesiąc i po miesiącu na czysto wziąć i powinny być już jakieś widoczne efekty. Im dłuższa przerwa tym lepiej. Po piwerku na profilu wnioskuję, że orasz sobie GABA często.
  • 3905 / 551 / 0
Awatar użytkownika
lol
Kompetentny
Kompetentny

"haluny" są ciekawe, ale ta bania fajnie wchodzi. lekki nieogar i relaks.
bardzo przyjemny. tylko zasnąć za łatwo. ale tez wstajesz wyspany.
  • 732 / 93 / 23
Awatar użytkownika

Ja mam tak po zolpidemie i ogólnie krótko działających nasennych, że budzę się mniej więcej po okresie trwania (zolpidem 2-3h) bardziej pobudzony niż byłem przed snem i już nie zasnę. Dlatego bardziej mi się opłaca nie brać tego i przemęczyć się z samym zasypianiem bez tego, bo jak wezmę to mam zapewnione te 3h snu. Oczywiście znam zopiklon, ale jednak dziwi mnie ten mocny mechanizm odbicia już po 5mg zolpidemu.
  • 44 / 6 / 0

Ja wreszcie zeszlam do 50mg na noc, walka była trudna i przeplatana czyli dochodziło do tego że i 20 tabletek pochłonęłam co było bez sensu i o czym wiedziałam. Ale w końcu mój lekarz psychiatra mnie wyprowadził na prostą, wcześniej brałam estazalom ale tak mnie wkurwiał że go odtsawiłam, zero objawów odstawiennych. Za to dawkę zolpidemu sobie podniosłam. Lekarz kazał wrócić do estazolamu i pomógł mi z uregulowaniem brania go, bo jestem jakimś dziwnym wybrykiem natury i na mnie estazolam działa dopiero po 12-15h od wzięcia. Brałam go więc rano a o 22-23 padałam jak zabita obniżając dawkę zolpi. W końcu nadeszły dni gdy leciałam tylko na estazolamie w dzień i bez zolpidemu zasypiałam. Normalnie cud. Zeszłam z tego gówna bezboleśnie. I może ten cud trwałby dalej gdyby nie to, że na esta tolerka wzrastać zaczęła i sięgnęłam znów po zolpi. I zamiast sięgnąć po 2 tabetki to od razu przyjebałam 5. No i teraz schodzę dalej, wczoraj 40mg dziś planuję 30mg. Wizyte mam u lekarza jutro, ale już wiem co usłyszę, pewnie będzie mi kazał zwiększyć estazolam żebym się z zolpi znowu nie rozbujała za bardzo. Ale szczerze przyznam że gdybym miała więcej rozumu to już wtedy gdy nie brałam zolpi a na esta wzrosła tolerka to powinnam esta wziąć o 2mg więcej i zostawić zolpi, bo się da. I pewnie spróbuję od jutra znowu przejść na estazolam tylko, chciałabym jeśli efekt by się utrzymywał chociaz miesiąc być bez zolpidemu. Dodam tylko, że ja się od estazolamu nie uzależniłam, odstawiłam bez problemu, mnie benzodiazepiny jakoś nie uzależniają.
  • 5 / 4 / 0

Po nocce z ketonem od ostatniej kreski minęło 2h zarzuciłem zolpi 10mg, szybko zadziałał bo pusty żołądek.
Pojawiały się jakieś schizy, ludzie obok stali, przesuwali sie. Ciekawe doświadczenie, niestety wybudziło mnie ze snu po 3h. Zarzuce sobie drugą tabletkę zolpi. Jakieś drgawki dostaje, pije elektrolity.
  • 732 / 93 / 23
Awatar użytkownika

@Wrzos34
Nie wiem czy piszesz o samym działaniu zolpidemu czy po prostu opisujesz paraliż przysenny.
No chyba, że to Twoje pierwsze razy i masz jeszcze haluny to zazdroszczę, miłej bomby
  • 473 / 8 / 0
Awatar użytkownika

Zolpik i keta. Dobre połączenie?
  • 20 / 3 / 0
Awatar użytkownika

na pewno ciekawe tylko nie wiem czy cokolwiek z tego zapamiętasz
  • 732 / 93 / 23
Awatar użytkownika

@mucha__
Zależy. Zolpidem powinien osłabić bombe, ale może w małej dawce da to lekkie zolpidemowe działanie antylękowo-uspokajające (przynajmniej ja takie mam)
  • 9 / 1 / 0
Awatar użytkownika

Ja pierwszy raz spróbowałam w domu gdy zapijałam smutki winem i stwierdziłam, że pomoże mi to zasnąć i paść żeby skończyć już te pijackie lamenty. Wzięłam najpierw 20mg, za chwile jeszcze 10mg. Obudziłam się normalnie w łóżku, piżamce tylko jedyne co mnie niepokoi to makijaż na twarzy którego w trakcie picia nie miałam, straszny bałagan w domu.. poprzestawiane rzeczy, porozrzucane buty i ubrania. :zły:
Butelka po kolejnym winie którego już nie pamiętam i brakujące 20mg Zolpidemu i 50mg Hydroxyzyny.
Jedyne co odkryłam to pisanie kompletnych głupot do ziomka, tak to nic nie pamiętam. Boję się, że gdzieś wyszłam bo ten makijaż %-D
Dzisiaj chce wziąć 20mg resztę schowałam tylko od 2 dni jestem na amf i jeszcze dość czuje działanie. Czy lepiej poczekać czy zarzucić? Zmuli mnie czy przez amf jest większe ryzyko niepożądanych zachowań i dorzutki? Obawiam się odpierdolenia maniany.
Pozdrawiam :)

przeniosłem do głównego wątku - WRB
Uwaga! Użytkownik IwiZkiwi nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 4544 • Strona 451 z 455
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.