Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala
Wolisz kodę z Antka czy z Thioco?
Antek
81
27%
Thioco
220
73%

Liczba głosów: 301

Zablokowany
Posty: 11543 • Strona 525 z 1155
  • 2976 / 256 / 0
24 lutego 2020GG Allin pisze:
Farmaceuta ma prawo odmówić sprzedaży, chociażby gdy np (...)
To prawda, ale czy nie ma przy tym obowiązku podać prawdziwego powodu odmowy zamiast jakiegoś taniego kitu ? Bo wtedy niejako wprowadza nas w błąd, a to już na upartego dałoby się pod coś podciągnąć. Ofc nie kupimy tego co chcemy, ale jakaś konkretna skarga może gdzieś polecieć, więc to niezbyt korzystny układ.
Uwaga! Użytkownik GFr2sERaXi nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1100 / 273 / 0
chciała spławić gówniarza bez zbędnego tłumaczenia i tyle, już widzę jak tam idzie i szumi, że mu kit wcisnęła
Uwaga! Użytkownik 3ldritch nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2011 / 124 / 0
25 lutego 2020toxic1337 pisze:
malo teraz jest jakichkolwiek sumiennych farmaceutow z powolania.
Ja po ponad dwoch latach latania po aptekach no juz widze po twarzach, ze dokladnie wiedza od dawna w jakim celu zakupuje lek, a i tak maja w to wyjebane.
I to nie tylko farmaceuci. Nie śledziłem sprawy, ale obiło mi się jakiś czas temu że można max 1 paczkę thio było sprzedać. A co zrobiła Unia? Opakowania 20 tabletek (teraz chyba 16?). No kurwa, myślałem że narkomaństwo kodeinowe to margines, ale wygląda na to, że skurwysyny doskonale sobie zdają sprawę i ćpuny są dla nich wartościowym targetem.
  • 566 / 27 / 0
Też wam koda czasami wchodzi z opóźnieniem? Ja dziś poczułem działanie dopiero po 2godzinach
  • 36 / 5 / 0
24 lutego 2020ZX pisze:
Nie no, apteka to nie sklep spozywczy i obowiazuje ich prawo farmaceutyczne. W tym momencie oczywiscie aptekarka zlamala prawo i sklamala ze lek jest na recepte, kiedy wiadomo, ze nie jest.
W sklepie spożywczym obowiązują większe przywileje niż w "prawie farmaceutycznym" o którym wspomniałeś. Każdy "aptekarz" ma prawo odmówić Ci sprzedania leku jeżeli uzna, że możesz użyć dany lek do innych celów niż zostały stworzone (np. naćpać się). W tym przypadku babka akurat palnęła gafę (zapewne z niewiedzy). Wątpię, żeby z premedytacją nie sprzedała leku (w końcu przychody apteki muszą się zgadzać). Co ciekawe, taki Antidol prawie w każdej aptece jest przy samej kasie :D raz zapytałem z jakiego powodu to typiarka powiedziała, że "po pierwsze leki są ułożone alfabetycznie, a po drugie.. chodzi o podaż"
  • 776 / 106 / 0
^ tez tak miewam, zdaje mi sie ze to kwestia tego co wczesniej zjemy. Jadlem pizze jakos o 13, kode ladowalem +/- 17 i czekalem dobre 1.5h zanim weszlo, zdazylem spalic pol paki fajek z wkurwienia xd
  • 407 / 41 / 0
Mi zaczyna wchodzic max po 50min nawet jak jadlem
  • 549 / 179 / 0
kodeina wchodząca dwie godziny? To ile trwa w takim wypadku faza? 12h?

Mnie zawsze kodeina wchodzi bardzo szybko, ale jest tak również dlatego, bo dbam o to. Nigdy nie łykam całych tabletek, wolę sporządzać roztwory (szczególnie Antidolowe, bo sporządzić roztwór z Thio to robota dla desperatów; skruszyć tych tabletek nie idzie); ewentualnie w podbramkowych sytuacjach pogryźć. Początek wejścia następuje wtedy po max pół godziny. Po dwóch godzinach jest peak.

Tylko raz mi się zdarzyło spieprzyć wejście kodeiny, bo na wejściu zapaliłam fajkę. Uhh, ale byłam wtedy na siebie zła. Z fajkami się czeka na afterglow, a nie... Tym bardziej byłam zła, bo te 13zł, co wydałam na fajki, to mogło być +240mg kodzi :zły:
Here is my tribute to morphine
You will always be in my dreams
The last and final moment is yours
My agony is your triumph
  • 407 / 41 / 0
Polecam kruszyc w mlynku do kawy
  • 2532 / 602 / 0
Długo coś wam ta koda wchodzi. Ja po 10 min już zaczynam czuć że coś jest jakby nieco inaczej, takie lekkie otlumanienie bez jeszcze żadnej euforii czy coś, a po mniej więcej 15 min zaczyna wchodzić.
Uwaga! Użytkownik Atro nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
Zablokowany
Posty: 11543 • Strona 525 z 1155
Artykuły
Newsy
[img]
Już 1 drink dziennie zwiększa ryzyko zgonu. Alkohol nie przynosi żadnych korzyści

W Journal of Studies on Alcohol and Drugs ukazało się jedno z najbardziej kompleksowych badań dotyczących wpływu alkoholu na zdrowie populacji amerykańskiej. Zostało przeprowadzone przez ponad trzydziestu badaczy z wiodących instytucji naukowych, w tym z Columbia University, University of California, Mayo Clinic, University College London czy Harvard Medical School. Dostarcza ono precyzyjnych szacunków ryzyka zgonu powodowanego przez spożycie alkoholu z uwzględnieniem płci, wieku i poziomu konsumpcji.

[img]
Kofeina może pomóc w diagnozowaniu Alzheimera. Nawet umiarkowana dawka może mieć wpływ

Kofeina może wpływać nie tylko na koncentrację i poziom energii, ale także na wyniki badań neurologicznych. Włoscy naukowcy wykazali, że dawka odpowiadająca około dwóm filiżankom kawy wyraźnie zmienia sposób, w jaki mózg tłumi sygnały odpowiedzialne za ruch. Odkrycie może mieć znaczenie dla przyszłej diagnostyki choroby Alzheimera i innych zaburzeń neurodegeneracyjnych.

[img]
Heroina ukryta w cegłach. Ponad tona zatrzymana w Porcie Gdynia

Wspólne działania Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP) oraz Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) doprowadziły do przejęcia ponad tony heroiny o czarnorynkowej wartości blisko 220 milionów złotych. To największe zabezpieczenie narkotyków w takiej ilości od dekady na terytorium Polski, a szczegóły tej spektakularnej akcji przedstawili na specjalnej konferencji prasowej minister spraw wewnętrznych i administracji Marcin Kierwiński oraz minister finansów i gospodarki Andrzej Domański.