Dyskusja na temat roślin z rodziny powojowatych, wykazujących działanie psychoaktywne.
Więcej informacji: Powoje w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 751 • Strona 5 z 76
  • 703 / 40 / 0
Nieprzeczytany post autor: sotbs »
jak się po zjedzeniu nasion, nawet z tą otoczką, przeczeka dwie godziny i zwymiotuje to potem mdłości nie ma, a jak sie powój rozkręci to nawet haftowanie nie jest nieprzyjemne :-)
Uwaga! Użytkownik sotbs nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 27 / / 0
Nieprzeczytany post autor: StoŻek »
nasiona umyć, rozgryżć, połknąć, wyrzygać i latać :-D .
  • 66 / 3 / 0
Nieprzeczytany post autor: Shpongleyes »
dziwne , HBWR 10 nasion nie podzialalo , mimo to ze 60 mg bromazepamu do tego i koktajl z 4 łyżeczek kava kava no i dobry zbaczek.
Jak myślicie , pewnie nasiona? ( Były z Magiczegoogrodu.pl ) Jeśli ktoś miał podobną sytuacje niech napisze
Obecnie podpisuję się pod każdym postem,który jest wykreowanym absurdem mych myśli...który myśli nie w tej rzeczywistości.
  • 28 / / 0
Nieprzeczytany post autor: neurastenia »
znajomi zamawiali z magicznego ogrodu jakies 2 lata temu i nie zadziałało nic. Najpierw zrobili z 5, pozniej zjedli po 10 a na koniec wywar z ilustam gie. Nawet dusznosci nie mieli.
  • 66 / 3 / 0
Nieprzeczytany post autor: Shpongleyes »
neurastenia pisze:
znajomi zamawiali z magicznego ogrodu jakies 2 lata temu i nie zadziałało nic. Najpierw zrobili z 5, pozniej zjedli po 10 a na koniec wywar z ilustam gie. Nawet dusznosci nie mieli.
szkoda , tak dobry sklep stracił właśnie klienta , uważam ,że zajmowanie się tak poważną działalnością jak sprzedaż roślin psychodelicznych powinno nie nadużywać zaufania ich użytkowników , gdyż są to rośliny sakralne. Sklep internetowy ,który nie dba o to ma na celu zdobycie kasy łatwym tropem zamiast uczestnictwa w procesie poszerzania horyzontów wiedzy psychodeliczne.
Obecnie podpisuję się pod każdym postem,który jest wykreowanym absurdem mych myśli...który myśli nie w tej rzeczywistości.
  • 28 / / 0
Nieprzeczytany post autor: neurastenia »
Shpongleyes pisze:
neurastenia pisze:
znajomi zamawiali z magicznego ogrodu jakies 2 lata temu i nie zadziałało nic. Najpierw zrobili z 5, pozniej zjedli po 10 a na koniec wywar z ilustam gie. Nawet dusznosci nie mieli.
szkoda , tak dobry sklep stracił właśnie klienta , uważam ,że zajmowanie się tak poważną działalnością jak sprzedaż roślin psychodelicznych powinno nie nadużywać zaufania ich użytkowników , gdyż są to rośliny sakralne. Sklep internetowy ,który nie dba o to ma na celu zdobycie kasy łatwym tropem zamiast uczestnictwa w procesie poszerzania horyzontów wiedzy psychodeliczne.
tez tak sadze chociaz jestem bardzo pijany
ale wiesz
to je kapitalizm

mysle co by powiedziec
zeby sie popisac

no to powiem tak - polecam coffeshopa/smartshopa, to chyba najlepszy sklepik
ostatni raz to zamawialem ow powoj jakies 3 lata temu
ale byl wysmienity
  • 66 / 3 / 0
Nieprzeczytany post autor: Shpongleyes »
neurastenia pisze:

no to powiem tak - polecam coffeshopa/smartshopa, to chyba najlepszy sklepik
ostatni raz to zamawialem ow powoj jakies 3 lata temu
ale byl wysmienity
Uznany i jako pierwszy prosperujący . Smuci mnie fakt ,co z substancjami zawierającymi DMT ? Czy musi być tak tragicznie w polskim prawie ?
Obecnie podpisuję się pod każdym postem,który jest wykreowanym absurdem mych myśli...który myśli nie w tej rzeczywistości.
  • 703 / 40 / 0
Nieprzeczytany post autor: sotbs »
mi akurat pasuje fakt, że dmt nie jest łatwo dostać w polsce bo to zbyt silny środek, żeby mógł go brać każdy. a tak w ogóle to zawsze można zamówić zza granicy :-) a powój z mo, to był ten droższy czy tańszy? ja zamawiałam tańszy i nie podziałał.
Uwaga! Użytkownik sotbs nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 273 / 3 / 0
Nieprzeczytany post autor: machabeus »
znajomi zamawiali z magicznego ogrodu jakies 2 lata temu i nie zadziałało nic. Najpierw zrobili z 5, pozniej zjedli po 10 a na koniec wywar z ilustam gie. Nawet dusznosci nie mieli.
heh, o ile mi wiadomo, to 2 lata temu MO nawet nie istnial :D

A tak swoja droga to ciezko o dobre nasiona powoju w calej europie jest podobna jakosc :/
  • 42 / / 0
jest jeszcze jakaś polska stronka z której mozna zakupić powój? Pamiętam, że był sprzedawany na smartshop , ale od dłuższego czasu go tam nie widze :-/
W Pogoni Za Lepszej Jakości Życiem
http://pl.wikipedia.org/wiki/Substancje_psychoaktywne
ODPOWIEDZ
Posty: 751 • Strona 5 z 76
Newsy
[img]
Ucieczka zakończona w jeziorze

Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.

[img]
Niemal 3 tony kokainy pod ziemią. Policja przejęła rekordową kontrabandę

Australijska policja skonfiskowała 2,7 tony kokainy, ukrytej w plastikowych pojemnikach zakopanych pod ziemią na obrzeżach Sydney. Wskazano, że to rekordowa ilość narkotyków przejęta w tym kraju.

[img]
Alkohol wciąż na czele uzależnień w Holandii

Alkohol pozostaje najczęstszą przyczyną leczenia uzależnień w Holandii i odpowiada za 43 procent wszystkich przypadków terapii. Tak wynika z najnowszych danych krajowego systemu monitorowania problemów związanych z alkoholem i narkotykami za 2025 rok.