ODPOWIEDZ
Posty: 79 • Strona 3 z 8
  • 94 / / 0
Nieprzeczytany post autor: OldSmuggler »
Dziś nadszedł najszczęśliwszy dzień w życiu każdego początkującego growera. Po 32dniach od wyjścia z podziemia obie rośliny głośno i z przytupem powiedziały: JESTEŚMY KOBIETAMI! Na obu pojawiły się piękne, przezroczyste włoski. Aż nosi mnie ze szczęścia, endorfiny zalały mi mózg, nie jestem w stanie myśleć składnie :D

[ external image ]

i druga:

[ external image ]
Ostatnio zmieniony 23 stycznia 2008 przez OldSmuggler, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwaga! Użytkownik OldSmuggler nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 94 / / 0
Nieprzeczytany post autor: OldSmuggler »
Oto rezultaty 3 dni scrog :) Liczba topów coraz bardziej mi się podoba :)

Roślina 1
[ external image ]

Roślina 2
[ external image ]

Teraz pytanie - do którego dnia kwitnienia roślina rośnie? Bo nie chcę za długo przeciągnąć treningu. W środę będzie tydzień jak kwitną.
Uwaga! Użytkownik OldSmuggler nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 375 / 2 / 0
Nieprzeczytany post autor: obin »
niezle niezle :D najlepsze foto jak kot wpierdala liscie xD
Uwaga! Użytkownik obin nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 94 / / 0
Nieprzeczytany post autor: OldSmuggler »
36 dzień nad ziemią i kolejna porcyja zdjęciów ;) Jedna roślina mnie mocno zaniepokoiła. Pojawiło jej się jakby męskie jajko, czyli istnieje możliwość że się zhermiła. :cry: Tragedia. Bez namysłu oberwałem to, poczekam czy inne się nie pojawią. Zdjęcia poniżej. Scroga przeplatam jeszcze tylko raz, najprawdopodobniej pojutrze ponieważ roślina mocno zwalnia wzrost.

Roślina 1:

Top :)
[ external image ]

Siatka Scrog
[ external image ]

Jajo?
[ external image ]

Roślina 2.

Top
[ external image ]

Siatka Scrog
[ external image ]
Uwaga! Użytkownik OldSmuggler nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 94 / / 0
Huh, dawno mnie tu nie było, znów wyjazd służbowy mi wypadł, ale dzięki temu widać postęp w roślinach :D topy powoli acz nieustannie puchną, bardzo apetycznie to wygląda :D A będzie lepiej ^^

[ external image ]

[ external image ]

[ external image ]
Ostatnio zmieniony 07 lutego 2008 przez OldSmuggler, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwaga! Użytkownik OldSmuggler nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 94 / / 0
dziś roślinki dostały nowe papu, mianowicie Planton K (pk 9/24). Jutro wrzucę fotki.
Dziś tylko fotka topka który złamał mi się mocno przy grzebaniu w boxie. Ususzyłem na szybko, wyszło jedno niezbyt mocne nabicie lufy. Jak na 3,5tyg po przełączeniu na 12/12 całkiem fajnie, leciutko porobiło. I mimo że suszone na szybko smak był o niebo lepszy od trawy diloskiej. Coś czuję że to będzie masakryczny masakrator masakrujący masakratycznym jednym strzałem :D

[ external image ]
Uwaga! Użytkownik OldSmuggler nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 94 / / 0
46 dzień ogólnie, 26 dzień flo:

Witam ponownie, dziś update, 9 zdjęć dobrej jakości. Uprawa powoli nudna się staje, nic się nie dzieje, roślinki rosną wzorowo, problemów nie mam, a jeszcze teoretycznie ok 40 dni do końca uprawy...

Info dla wszystkich gowerów pragnących przycinać liście roślinkom przy treningu SCRoG. Nie ma sensu! Nasze konopki same z siebie zrzucają niepotrzebne liście, jak to przedstawia jedna z fotek. Nie uciełem roślinkom nic od samego początku prócz fim :)

[ external image ]

[ external image ]

[ external image ]

[ external image ]

[ external image ]

[ external image ]

[ external image ]

[ external image ]

a tu topik który ma wszystkie zasady w nosie i rośnie w dół :D

[ external image ]
Uwaga! Użytkownik OldSmuggler nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2879 / 101 / 0
Nieprzeczytany post autor: Syn Bozy »
zajebiste roślinki panie Smuggler :) prezentują się naprawdę okazale ;)
powodzenia życzę
"Czuję się gwiezdnie"

Po dzisiejszym robię przerwę
  • 216 / 5 / 0
Nieprzeczytany post autor: nvm »
OldSmuggler, napisałeś że trafił Ci się wyjazd. Na jak długo? Pytam się z tego względu, że w perspektywie przerwy świątecznej zostawienie roślinek bez opieki wydaje mi się niebezpieczne. Czy kilka dni bez podlewania, nawożenia itp. nie doprowadzi do nieciekawych skutków?
Powodzenia w dalszej uprawie, jak narazie wyglądają zajebiście.
  • 94 / / 0
wyjechałem na 10 dni, potem na 5 dni. Ale zawsze miałem kogoś ustawionego do podlania roślin. Do 7 dni przerwa nie powinna nic im zrobić. Zależy jakie masz doniczki, ale proponuję wykorzystać jeszcze kremazyt na glebe. Warstwę, może dwie. Skutecznie zapobiegnie schnięciu ziemii, co przy 26-27'C następuje bardzo szybko. Wilgoć będzie długo, światło masz wył i wł przez programator, możesz oddalić je troche od roślin, by był zapas na to co urośnie. w sumie jeśli masz na vegu to nic wielkiego by się nie stało gdyby topy się przypaliły (miałbyś massive fim :D Spokojnie, konopia to chwast. Znieśie to.). Gorzej jak początkowy flo, wtedy rośnie jeszcze i może przypalić cenne kwiaty. Jeśli późny flo to nie urosną, więc nie ma się o co martwić.
Uwaga! Użytkownik OldSmuggler nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 79 • Strona 3 z 8
Artykuły
Newsy
[img]
Druga poprawka i marihuana. Amerykański SN wydał ważny wyrok ws. broni

Sąd Najwyższy USA jednomyślnie orzekł w czwartek, że rząd federalny nie może pozbawiać prawa do posiadania broni osób okazjonalnie używających marihuany, uznając, że ściganie karne na tej podstawie narusza drugą poprawkę do konstytucji gwarantującej to prawo.

[img]
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków

Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.

[img]
"Narcos z Podlasia" skazani. Ich narkotyki miały zalać polski rynek

Meksykańscy narcos, którzy produkowali metamfetaminę na Podlasiu, zostali skazani przed sądem w Białymstoku. To pierwszy przypadek w Polsce, który pokazuje zmianę modelu działania karteli - zamiast szmuglować narkotyki do Europy, wysyłają "kucharzy". Tylko w Polsce toczą się procesy jeszcze dwóch innych grup z Meksyku.