Więcej informacji: Gałka muszkatołowa w Narkopedii [H]yperreala
Breslau jest niemieckie!
krzywa0lanca pisze:ospałość i lekkie tzw. nieogranianie.
pominę to że mam niskie ciśnienie bo jest to mój główny powód żeby nie brać więcej gały, ale podczas kiedy sama faza była super a zwłaszcza haluny dźwiękowe i wzrokowe, następne 2 dni byłem totalnym mułem. też 2 paki Galeo (na [h] ktoś mówił ze galeo jest słaba a ja wszystkie 3 razy ją jadłem i miała moc jak trzeba)
lekkie tzw. nieogranianie.
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
Liczba recept na medyczną marihuanę znów rośnie. Rzecznik Praw Pacjenta reaguje
Ponownie wzrosła liczba recept wystawianych na opioidy i marihuanę medyczną. Wcześniejszy spadek był efektem zmiany prawa mającego uniemożliwić wystawianie recept na wspomniane substancje w drodze teleporady. O sprawie pisze Rynek Zdrowia.
Holandia: Marihuana zastąpiła kokainę w liczbie przejęć
Holandia była kiedyś uważana za europejskie centrum konopi, jednak w ubiegłym roku port w Rotterdamie został nagle zalany zagraniczną marihuaną. Jednocześnie liczba przechwyceń kokainy w porcie znacząco spadła. Według dziennika AD handel konopiami okazuje się dla przestępczego półświatka niemal tak samo dochodowy jak kokaina, ale przy znacznie mniejszym ryzyku.
Używanie marihuany zwiększa ryzyko wystąpienia chorób psychicznych u młodzieży
Używanie marihuany przez nastolatki i młodych dorosłych ma związek z wyższym ryzykiem wystąpienia u nich chorób psychicznych, zwłaszcza psychozy i choroby afektywnej dwubiegunowej – wynika z badania, które publikuje czasopismo „JAMA Health Forum”.