Dział, w którym omawiane są konkretne kondycje, oraz ich wpływ na i współzależności z efektami środków psychoaktywnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 16 • Strona 2 z 2
  • 406 / 3 / 0
EdwardZnienacka pisze:
kabała jest żydowska, nie new age'owa :wall:
Dobra, mój błąd. Miałem na myśli to, że ucieczki w takie czy inne koncepcje filozoficzne, religijne, odklejenia sekciarskie mogą być szkodliwe. Najczęściej są.

Właściwie psychologia jako nauka także może być kwestionowana. Po prostu myślenie - nie teorie czy dziwaczne ideologie. Umiejętność zdrowego spojrzenia na siebie samego i rzeczywistość. Nie łatwe, nie na zawsze, często zawodne.
Fikcja literacka.
Rooty, keyloggery i zdalna administracja
Konta, podpisy i tania sensacja
Logi, podsłuchy i w podświadomość wkręty
Czy to fakty czy pozory ?
Życie czy przekręty ?
Eskapizm
  • 1519 / 20 / 0
Poznawania siebie czy świata za pomocą kabały lub czegoś innego jest szkodliwe dla tych którzy boją sie prawdy, np o sobie. Jak ktoś nie chce, może se bezpiecznie trwać w niewiedzy, w swoim matrixie ;)
Żeby życie miało smaczek, raz grzybek a raz maczek...


Breslau jest niemieckie!
  • 10 / / 0
Rozwój duchowy wydawał mi się zawsze rozwiązaniem dla osób zagubionych, religijnych itp.
Ja mam umysł ścisły, wierzę w sztuczną inteligencje która nas zastąpi, w samopiszące się programy itp.
Nienawidzę psychodelików które wywołują coś z niiczego, wyolbrzymiając lęki, powodując psychozy lub niby doznania mistyczne...
Jako człowiek ambitny, przewrażliwiony, nadpobudliwy najbardziej polubiłem depresanty. Wyłączając emocje i niepotrzebną wewwnętrzną burzę myśli uzyskałem niesamowite wyniki inwestycyjne.
Niestety lata biegną a frustracja i jakiś niedosyt narasta.
Tworzę stronę, która zostanie po mnie długo, w niej określe swoje przeżycia..
Podoba mi się teza iż jeśli mam coś żałować swoich czynów na starość to lepsze niż żałować że czegoś nie popełniłem..
Boję się o głowy naszej młodzieży, gdyż większość substancji robi okropne spustoszenie, na dojżałej osobowości..
A po za tym wszystko jest dla ludzi.. z głową ;)
  • 827 / 3 / 0
Jak sam widzisz droga która obrałeś jest daleka do doskonałości… Schemat się wali? „Coś z niczego(...)” :moody: ?! Jesteś dorosłym człowiekiem nie chce by moje słowa brzmiały jak pouczenia, dlatego nie pozostaje mi nic innego jak pozdrowić serdecznie i życze odnalezienia szczęścia! ;)
Miej dystans
  • 2497 / 50 / 0
Wiecej sportu, ruchu, dzialania. Od stagnacji dostajesz frustracji ;)
Uwaga! Użytkownik świetliste macki kosmicznej jaźni nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 406 / 3 / 0
świetliste macki kosmicznej jaźni pisze:
Wiecej sportu, ruchu, dzialania. Od stagnacji dostajesz frustracji ;)
Krótko i na temat. Przyspieszenie metabolizmu, dotlenienie organizmu, zwiększone wydzielanie hormonów, szybsze usuwanie toksyn. Na początku może wydawać się zmęczeniem bez efektów. Na 100% jest skuteczne.

Jest nawet takie wieśniackie przysłowie: Najlepsza na kaca jest ciężka praca :-) . Brzmi jak brzmi, ale skuteczności nie sposób odmówić.
Fikcja literacka.
Rooty, keyloggery i zdalna administracja
Konta, podpisy i tania sensacja
Logi, podsłuchy i w podświadomość wkręty
Czy to fakty czy pozory ?
Życie czy przekręty ?
Eskapizm
ODPOWIEDZ
Posty: 16 • Strona 2 z 2
Newsy
[img]
Psychologia w codziennym życiu: psychodeliczny zwrot

Kiedy Donald Trump podpisał rozporządzenie wykonawcze w sprawie substancji psychodelicznych, internet eksplodował szybciej niż jakakolwiek konferencja prasowa. Nagłówki w mediach społecznościowych migały o „legalizacji narkotyków”, „rewolucji psychodelicznej” i „końcu tradycyjnej psychiatrii”. W rzeczywistości, jak podkreślały NPR (npr.org) i PBS, dokument nie legalizuje żadnej substancji. Przyspiesza on natomiast procesy badawcze, skraca ścieżki regulacyjne FDA i toruje drogę do szerszego stosowania rozszerzonego dostępu w przypadkach poważnych chorób psychicznych, gdzie inne metody zawiodły. Jednak w dobie natychmiastowych emocji to nie fakty, a pierwsze wrażenia decydują o reakcji ludzi.

[img]
Polak zatrzymany na granicy. Próbował wwieźć do Rosji 40 kg haszyszu

Na przejściu granicznym w Grzechotkach polskie służby zatrzymały mężczyznę, który próbował wjechać do Rosji z ponad 40 kg haszyszu o czarnorynkowej wartości ponad 2 mln zł - poinformowała Krajowa Administracja Skarbowa w Olsztynie.

[img]
Marihuana po reklasyfikacji: wciąż daleka droga do federalnej legalizacji w USA

Administracja Donald Trump ogłosiła wykreślenie marihuany z najbardziej restrykcyjnej kategorii federalnych substancji kontrolowanych. To ważna decyzja dla branży i inwestorów. Nie oznacza jednak, że Stany Zjednoczone zalegalizowały marihuanę rekreacyjną na poziomie federalnym. Do tego droga pozostaje długa i politycznie trudna. Po reklasyfikacji, zgodnie z zasadą „kupuj plotki, sprzedawaj fakty”, akcje firm z branży najpierw silnie wzrosły, a potem mocno spadły.