Sweet Bulldog pisze: Nie czytam wypocin
a czyje txt nazywasz wypocinami ?!? slowacki sie qrwa znalazl
[url=http://talk.hyperreal.info/viewtopic.php?t=12360]White Skunk Growlog[/url]
Wkręt był very ch..y, teraz może sam sobie wyhoduję jakąś roślinkę, będę ją podlewał wodą mineralną i przynajmniej będę wiedział co palę ;-)
P.S
Też nie jarzę o co SB chodziło z tymi wypocinami :rolleyes:
SB pisze: Nie czytam wypocin
Unyfiks pisze: a czyje txt nazywasz wypocinami ?!? slowacki sie qrwa znalazl
CzerwneKorale pisze: Człoieku bez takich. SB pisząc to nie miał nic złego na mysli.
;-)
(moj pierwszy post :D )
LeonardoDaVinci pisze:SB pisze: Nie czytam wypocinUnyfiks pisze: a czyje txt nazywasz wypocinami ?!? slowacki sie qrwa znalazlnie no respekt dla wszystkich ]CzerwneKorale pisze: Człoieku bez takich. SB pisząc to nie miał nic złego na mysli.
Dawno nie śmiałem się z postów, ale ten wątek mnie rozbraja na maksa..;)
Nie chodziło mi o nic złego tylko nie przeczytałem wszystkich wiadomości, a chciałem coś napisać. Bajera?Słowacki pisze:a czyje txt nazywasz wypocinami ?!? slowacki sie qrwa znalazl
To dlatego jestem taki słodki, kumasz? Patrz na moje ładne posty- fajne nie? :nuts: 8-( :-D
Pozdrawiam!
Na chillout ludzie!
Pan_Kleks pisze: SB znalazłem dla Ciebie nowy Avatar ;-)
Dziękuje bardzo! Jak go przerobie na odpowiedni rozmiar to sobie go zarzuce..;)
Dobry motyw z tym co piesek ma na głowie- mi też by się przydało, abym mógł ochłonąć od czasu do czasu.
Gorące pozdrowienia!
Na poczatku bylo zajebiscie, biodra leca w rytm muzyki..
Wpadlem na pomysl "wezme jeszcze buha"
No i sie zaczelo..
Walenie serca, kopanie krwi w glowe i ogolnie stalem 30 minut nad wieza zeby ja wylaczyc :D
Potem przypomnialem sobie, ze na zejscie zlej fazy najlepiej wykompac sie w zimnej wodzie..
I wpadlem w coraz to wieksza panike, az w koncu wyladowalem pod prysznicem tak jak jakis psychole sie polewaja woda.
Wstalem ubralem sie i polozylem sie spac.
Potem zejscie i koniec fazy.
Ze smiech faz mialem kilka, ale nie takich mega zajebistych. Polecam wkrete na aliena :D
Kolezce wkrecilismy ze wychodzi mu alien i hyba spanikowal bo uciekl i sie schowal. Po 10 minutach wrocil i sie polewal ze go wkrecalismy :)
Sweet masz technics'a ktorys z EH (*serbrny*) ? ;)
Ja do tej pary zaliczylem tylko 1 BT. To bym 1 i ostatni raz kiedy chcialem sprawdzic ile dam rade i do tej pory nie pamietam ile dokladnie poszlo z dymem. W kazydm razie skonczylo sie na tym, ze przez godzine siedzialem w 1 miejscu, bylo mi okropnie gorąco i myslalem ze to przez słonce (ranek). (uczucie stapiania, jak masło na patelni) :-D Nie mialem sily wstac z fotela. Pozniej poszedlem do kibla, tylko tam nie bylo okien i przez nastepna godzine siedzialem sobie w samotności. Do tej pory nie pamietam dokladnie co tam robilem i o czym myslalem. Podejrzewam ze sluchalem muzy bo po calj zabawie bateria w mp3 byla dobita do granic mozliwośc. Od tamtej pory wiem jedno. Ganja to nie zabawka, trza uwazac. :-D
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996
O polskim systemie leczenia uzależnień opioidowych - z perspektywy pacjenta po dziewięciu ośrodkach.
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk
WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.
Niemal 3 tony kokainy pod ziemią. Policja przejęła rekordową kontrabandę
Australijska policja skonfiskowała 2,7 tony kokainy, ukrytej w plastikowych pojemnikach zakopanych pod ziemią na obrzeżach Sydney. Wskazano, że to rekordowa ilość narkotyków przejęta w tym kraju.
Palenie marihuany zmniejsza chęć na alkohol? Nowe badania kliniczne przynoszą zaskakujące wnioski
Coraz więcej osób na świecie eksperymentuje z zastępowaniem alkoholu konopiami indyjskimi, a trend ten zyskał w popkulturze miano „California sober”. Choć do tej pory opieraliśmy się głównie na niejednoznacznych obserwacjach, najnowsze badanie opublikowane na łamach American Journal of Psychiatry rzuca nowe światło na ten fenomen. Kontrolowany eksperyment udowadnia, że doraźne zapalenie marihuany znacząco zmniejsza ilość spożywanego alkoholu i opóźnia moment sięgnięcia po pierwszego drinka.