Sweet Bulldog pisze: Nie czytam wypocin
a czyje txt nazywasz wypocinami ?!? slowacki sie qrwa znalazl
[url=http://talk.hyperreal.info/viewtopic.php?t=12360]White Skunk Growlog[/url]
Wkręt był very ch..y, teraz może sam sobie wyhoduję jakąś roślinkę, będę ją podlewał wodą mineralną i przynajmniej będę wiedział co palę ;-)
P.S
Też nie jarzę o co SB chodziło z tymi wypocinami :rolleyes:
SB pisze: Nie czytam wypocin
Unyfiks pisze: a czyje txt nazywasz wypocinami ?!? slowacki sie qrwa znalazl
CzerwneKorale pisze: Człoieku bez takich. SB pisząc to nie miał nic złego na mysli.
;-)
(moj pierwszy post :D )
LeonardoDaVinci pisze:SB pisze: Nie czytam wypocinUnyfiks pisze: a czyje txt nazywasz wypocinami ?!? slowacki sie qrwa znalazlnie no respekt dla wszystkich ]CzerwneKorale pisze: Człoieku bez takich. SB pisząc to nie miał nic złego na mysli.
Dawno nie śmiałem się z postów, ale ten wątek mnie rozbraja na maksa..;)
Nie chodziło mi o nic złego tylko nie przeczytałem wszystkich wiadomości, a chciałem coś napisać. Bajera?Słowacki pisze:a czyje txt nazywasz wypocinami ?!? slowacki sie qrwa znalazl
To dlatego jestem taki słodki, kumasz? Patrz na moje ładne posty- fajne nie? :nuts: 8-( :-D
Pozdrawiam!
Na chillout ludzie!
Pan_Kleks pisze: SB znalazłem dla Ciebie nowy Avatar ;-)
Dziękuje bardzo! Jak go przerobie na odpowiedni rozmiar to sobie go zarzuce..;)
Dobry motyw z tym co piesek ma na głowie- mi też by się przydało, abym mógł ochłonąć od czasu do czasu.
Gorące pozdrowienia!
Na poczatku bylo zajebiscie, biodra leca w rytm muzyki..
Wpadlem na pomysl "wezme jeszcze buha"
No i sie zaczelo..
Walenie serca, kopanie krwi w glowe i ogolnie stalem 30 minut nad wieza zeby ja wylaczyc :D
Potem przypomnialem sobie, ze na zejscie zlej fazy najlepiej wykompac sie w zimnej wodzie..
I wpadlem w coraz to wieksza panike, az w koncu wyladowalem pod prysznicem tak jak jakis psychole sie polewaja woda.
Wstalem ubralem sie i polozylem sie spac.
Potem zejscie i koniec fazy.
Ze smiech faz mialem kilka, ale nie takich mega zajebistych. Polecam wkrete na aliena :D
Kolezce wkrecilismy ze wychodzi mu alien i hyba spanikowal bo uciekl i sie schowal. Po 10 minutach wrocil i sie polewal ze go wkrecalismy :)
Sweet masz technics'a ktorys z EH (*serbrny*) ? ;)
Ja do tej pary zaliczylem tylko 1 BT. To bym 1 i ostatni raz kiedy chcialem sprawdzic ile dam rade i do tej pory nie pamietam ile dokladnie poszlo z dymem. W kazydm razie skonczylo sie na tym, ze przez godzine siedzialem w 1 miejscu, bylo mi okropnie gorąco i myslalem ze to przez słonce (ranek). (uczucie stapiania, jak masło na patelni) :-D Nie mialem sily wstac z fotela. Pozniej poszedlem do kibla, tylko tam nie bylo okien i przez nastepna godzine siedzialem sobie w samotności. Do tej pory nie pamietam dokladnie co tam robilem i o czym myslalem. Podejrzewam ze sluchalem muzy bo po calj zabawie bateria w mp3 byla dobita do granic mozliwośc. Od tamtej pory wiem jedno. Ganja to nie zabawka, trza uwazac. :-D
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
KAS: Przemyt ketaminy w świecach zapachowych
Podczas kontroli w jednej z firm kurierskich, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej (SCS) z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego (MUCS) w Warszawie zwrócili uwagę na przesyłkę zaadresowaną do odbiorcy w Filadelfii (USA). Zgodnie z deklaracją nadawcy, miały się w niej znajdować świece zapachowe o wartości ok. 111 euro.
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok
Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.
Heroina ukryta w cegłach. Ponad tona zatrzymana w Porcie Gdynia
Wspólne działania Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP) oraz Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) doprowadziły do przejęcia ponad tony heroiny o czarnorynkowej wartości blisko 220 milionów złotych. To największe zabezpieczenie narkotyków w takiej ilości od dekady na terytorium Polski, a szczegóły tej spektakularnej akcji przedstawili na specjalnej konferencji prasowej minister spraw wewnętrznych i administracji Marcin Kierwiński oraz minister finansów i gospodarki Andrzej Domański.