@down - :D no tak , a inny sposób ? żeby nie brać sie od razu za takie radykalne rozwiązanie ? :P
MegaMotyl pisze:mi chodzi o czystą postać w krysztale
1. jak ocenicie jakosc lidokainy dostepnej na rynku rc?
2. po jakim czasie nastepuje efekt znieczulenia ?
3. jakie dawki lido są aktywne jesli chodzi o efekt znieczulenia nosa? 5-10 mg?
4. czy 100 mg lido wystarczy domieszac 1g substancji wlasciwej by uzyskac efekt coke like ?
Z góry dziękuje za odpowiedzi ;-)
1. nie wiem
2. od razu zaczyna sie nasilac, znieczulenie calej 'gornej' mordy i nosa, pelne znieczulenie w 2 min, wyrazne i wystarczajace efekty juz po niecalej minucie
3. cholera wie. rzucalem jak najmniejsze dawki do obu dziur i bardzo silnie znieczulalo. mysle ze razem nie moglo tam byc wiecej niz ~~30-40mg
4. na pewno
Powód: zbędny cytat
NIE MIKSUJCIE Z NICZYM ALFY
Znieczula wg. mnie słabo, ale działa.
Jest niestety słona w smaku :/
Czy to normalne że lidokaina jest słona?
Spróbuje dzisiaj zamówić z innego źródła.
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/2/24e82cc8-6d9c-4638-afbb-2ebc0985f217/IMG_7262.jpeg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250731%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250731T190902Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=77cb514db272926bdbaced47216818bac6b4fb9cbe9af2bee3a8410303b9fa01)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/a12a216cf97460608e37260bc2663020f9aa0a82.jpg)
Dlaczego Portugalia może być europejską stolicą medycznej marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mozg-jointy-1000.png)
„Tysiąc jointów później” – co naprawdę dzieje się z mózgiem stałego palacza marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mjleaves.jpg)
Polska zmaga się z "treatment gap". Psycholog: etykieta ćpuna blokuje dostęp do pomocy
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/budynek-prokuratury-rejonowej-w-szczecinie.jpg)
Szczeciński lekarz pomagał nielegalnie zdobywać opioidy. Jest akt oskarżenia
Jerzy B. stanie przed sądem za poświadczenie nieprawdy w zaświadczeniach lekarskich. Pewien szczecinianin dzięki takiemu zaświadczeniu odzyskał znaczne ilości leku opioidowego, który wcześniej podczas przeszukania zabezpieczyła policja.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/sejm9.jpg)
Depenalizacja marihuany w Polsce już wkrótce? „Projekt jest już gotowy”
Czy jeszcze w tym roku w Polsce marihuana zostanie zdepenalizowana? Jak dowiedział się reporter RMF FM, poselski projekt ustawy jest już gotowy. Teraz jego autorzy szukają poparcia w innych klubach parlamentarnych.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/blume.jpg)
Z Brazylii do Europy z kawą i kokainą. Kulisy sprawy drobnicowca Blume
Drobnicowiec Blume, który w 2023 roku obsługiwał transatlantycką trasę handlową pod togijską banderą, dziś stał się symbolem jednego z największych przejęć narkotyków na wodach europejskich. Wydarzenia związane z jego zatrzymaniem obnażają skuteczność współpracy służb międzynarodowych oraz skalę wykorzystywania żeglugi morskiej przez zorganizowane grupy przestępcze.