Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
wintermute pisze:http://www.youtube.com/watch?v=x3POrNH6LtU
Rozmowy acreal
Tak zapomniałem wspomnieć, rysunek we włatcach móch jest typowo dexowy.
jogurt pisze:mac przesadzasz.
Tak zapomniałem wspomnieć, rysunek we włatcach móch jest typowo dexowy.
ps. maska notorycznie za to wypierdala z forum, ROTFL.
Rozmowy acreal
"Nasza droga...nasza droga...
hej pogoda, hej pogoda"
Rozmowy acreal
J73 pisze:film Cortex.
Amaterasu pisze:Który?J73 pisze:film Cortex.
Ale pamiętam,że już odtańczyłem swój taniec śmierci z diabłem
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków
Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.
Alkohol wciąż na czele uzależnień w Holandii
Alkohol pozostaje najczęstszą przyczyną leczenia uzależnień w Holandii i odpowiada za 43 procent wszystkich przypadków terapii. Tak wynika z najnowszych danych krajowego systemu monitorowania problemów związanych z alkoholem i narkotykami za 2025 rok.
Powiedziała policji, że ktoś ją śledzi. Została zatrzymana za... posiadanie narkotyków
Zaalarmowała policję, że ktoś ją śledzi – usłyszała zarzuty za posiadanie narkotyków. 31-latka z Dobroszyc poprosiła funkcjonariuszy o pilną pomoc. Jak się okazało, jej zachowanie mogło mieć związek z działaniem substancji psychoaktywnych. Oleśniccy policjanci zostali postawieni na nogi przez 31-letnią kobietę z Dobroszyc. Spanikowana zgłaszająca poinformowała funkcjonariuszy, że śledzą ją podejrzani mężczyźni. Na dodatek grożą jej i wyzywają. Kobieta wyraźnie obawiała się o swoje bezpieczeństwo i prosiła o natychmiastową pomoc.
