Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 48 • Strona 4 z 5
  • 430 / 5 / 0
Nie zdziw się jak nic nie znajdziesz. Ja byłam na wsi i tylko w jednym ogródku było kilka roślinek.
  • 255 / 8 / 0
u mnie rosnie z 6 głowek co moge z tym zrobic :D
  • 317 / 15 / 0
Barszczyk :-)
  • 430 / 5 / 0
Możesz mnie wspomóc i wysłać, tylko najpierw wysusz.
  • 1033 / 7 / 0
ODPAŁ
  • 266 / / 0
Widziałem dziś w biedronce mak (na op. napisane było że kraj pochodzenia to czechy) a na opakowaniu narysowane makowki odmiany gigantem, podejrzewam że to tylko taki chwyt bo ładnie się prezentuje na opakowaniu, ale co wy o tym myslicie?
ZA MOICH CZASÓW BYŁO LEPIEJ!!!!11!1!!!111oneoneone
  • 410 / 8 / 0
chwyt marketingowy... miałem te same i chuj, nic nie wyrosło a nawet jakby wyrosło to i tak nie była by odmiana giganteum... PST z tego też nie poklepało
  • 1033 / 7 / 0
No, gigant to by nie był, ale mię z nich bańki wielkości piłki do ping - ponga powyrastały i wieksze, więc jest git. No i mocne fpisde
  • 236 / 2 / 0
A więc ile trzeba suchego maku giganta by zrobić makawiare?
Chodzi o przypadek w którym nie wyciskałbym mleczka ale tylko wysuszył?
  • 198 / 6 / 0
kegxst pisze:
A więc ile trzeba suchego maku giganta by zrobić makawiare?
Chodzi o przypadek w którym nie wyciskałbym mleczka ale tylko wysuszył?
Kurwa stary nikt nie zna twojego organizmu, masy ciała. Zrób zupe z np. 20-25 główek i wypij połowę jak po godzinie będzie słabo dopij resztę. Nie zabijesz się.
ODPOWIEDZ
Posty: 48 • Strona 4 z 5
Artykuły
Newsy
[img]
"Narcos z Podlasia" skazani. Ich narkotyki miały zalać polski rynek

Meksykańscy narcos, którzy produkowali metamfetaminę na Podlasiu, zostali skazani przed sądem w Białymstoku. To pierwszy przypadek w Polsce, który pokazuje zmianę modelu działania karteli - zamiast szmuglować narkotyki do Europy, wysyłają "kucharzy". Tylko w Polsce toczą się procesy jeszcze dwóch innych grup z Meksyku.

[img]
Mentzen radzi młodym, by pili alkohol i palili. "Nie piją (...), nie ma z tego dzieci"

Zdaniem Sławomira Mentzena młodzi ludzie powinni robić tylko trzy rzeczy: uczyć się, pracować i... pić alkohol. Swoimi przemyśleniami prezes Nowej Nadziei i lider Konfederacji podzielił się w środę, 20 maja, podczas spotkania z mieszkańcami Świebodzina.

[img]
Już 1 drink dziennie zwiększa ryzyko zgonu. Alkohol nie przynosi żadnych korzyści

W Journal of Studies on Alcohol and Drugs ukazało się jedno z najbardziej kompleksowych badań dotyczących wpływu alkoholu na zdrowie populacji amerykańskiej. Zostało przeprowadzone przez ponad trzydziestu badaczy z wiodących instytucji naukowych, w tym z Columbia University, University of California, Mayo Clinic, University College London czy Harvard Medical School. Dostarcza ono precyzyjnych szacunków ryzyka zgonu powodowanego przez spożycie alkoholu z uwzględnieniem płci, wieku i poziomu konsumpcji.