Podobne akcje mam gdy za duzo wypije i wypale np.2 szlugi z rzedu. Jesli sie nie poloze to zemdleje ;].
Czy ktos ma podobny problem i jakis patent na takie akcje ?
Dodam, ze codziennie chodze na 2 godzinne marsze, pale malo (3 papierosy dziennie).
kombinuj z lufą, imo tym sprzętem da się najbardziej regulować dawke. Ewentualnie jak CI nie szkoda materiału skręć bata z małą ilością grassu/większą tytoniu.
Breslau jest niemieckie!
Raz waliłem wiadro (będąc już ładnie porobiony), wstaję, nagle jak mi się zakręciło nic, tylko czarny obraz. otwieram oczy, kurwa leżę, nie wiem ile tak leżałem, woda na podłodze, ja cały mokry, łeb mnie napierdala, plecy zresztą też, mój kot się wpatrywał we mnie co odjebałem z taką speszono-przestraszoną miną. heh, fajną minkę zrobił. No a tak poza tym, to jakieś mroczki itp też się zdarzają od czasu do czasu.
Mi na to pomaga kawa (najbardziej), herbata, kakao (w ogóle ciepłe napoje) no i słodycze ;)
Aha i zauważyłem, że najczęściej tak się dzieje jak sobie dopalam co jakiś czas.
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996
O polskim systemie leczenia uzależnień opioidowych - z perspektywy pacjenta po dziewięciu ośrodkach.
Tak kawa wpływa na emocje. Badacze: efekt nawet bez kofeiny
Kawa nie działa wyłącznie przez kofeinę – i nie tylko „pobudza”. Nowe badanie opublikowane w prestiżowym czasopiśmie Nature Communications pokazuje, że regularne picie kawy zmienia skład bakterii jelitowych, wpływa na metabolizm, a także emocje i zachowanie. Co ważne, część tych efektów utrzymuje się nawet wtedy, gdy sięgamy po kawę bezkofeinową.kawa, badania naukowe, publikacje3 naukowe
Pozostałości nielegalnej destylarni whisky w szkockim Highlands
Dobrze, że wcześniej nie znalazła tego skarbówka, bo zniszczyłaby ten piękny kawałek historii. Na szczęście przetrwał i dostarczył silnego dowodu, że kamienna struktura w Ben Lawers National Nature Reserve służyła do nielegalnej produkcji whisky.
Badania dowiodły, że marihuana opóźnia rozwój nastolatków
Badanie przeprowadzone na ponad 11 tys. nastolatków wykazało, że zażywanie marihuany wiąże się z wolniejszym rozwojem poznawczym (zapamiętywaniem, koncentracją i szybkością myślenia), a także z gorszą pamięcią w kluczowych latach rozwoju mózgu.