najsilniejsza? najsłabsza? sprawdź! ogólna charakterystyka odmian
Najlepsza odmiana na klimat polski

Czas głosowania minął 25 stycznia 2006

AK48
2
10%
Durban Poison
1
5%
Early Girl
0
Early Misty
1
5%
Hollands Hoop
6
30%
New Purple Power
1
5%
Papaya
0
Top 44
0
Passiona#1
8
40%
O której odmianie zapomnialem
1
5%

Liczba głosów: 20

ODPOWIEDZ
Posty: 94 • Strona 1 z 10
  • 243 / / 0
Witajcie :-p

W tym wątku proszę doświadczonych hodowców o zamieszczenie swoich niezawodnych typów, odmian na których zawsze można polegać, które najbardziej sie sprawdzają w polskim klimacie, jednym słowem LISTA BEST odmian Cannabisu pod Polskie niebo, np po 5 odmian z krótkim opisem

Pozdro :-D
  • 225 / 9 / 0
Widzę, że typowo Nirvanowa oferta..;)
Osobiście wybrałem HH, bo na nią zawsze można liczyć..
Uwaga! Użytkownik Sweet Bulldog nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 243 / / 0
Nieprzeczytany post autor: CANY »
Dokładnie sugerowałem sie Nirvaną, ale Passiona nie ma Nirvana w ofercie!
Własnie dużo początkujących stawia na Nirvane, w sumie to najtańsze nasiona, a chyba każdy wie jak to w pierwszym roku jest, nikt nie chce szaleć z kasą bo nie wie co z tego wogóle wyjdzie, gdybym miał pewność ze z każdego krzaka zbiorę m.in 30-50G o ile ktoś ich nie zbierze przedemną to napewno bym zainwetstował dużo wieksze pieniądze, a takto zainwestuje ktoś mi ukradnie albo nie urosną takie jak trzeba i sie tylko zniechęcę do Marii!
  • 228 / 8 / 0
Nieprzeczytany post autor: zork »
Purple#1
  • 243 / / 0
Nieprzeczytany post autor: CANY »
A kto mi poleci jakiś tani a w miarę dobry Passion#1, z jakiego banku go kupić?
  • 654 / 14 / 0
Nieprzeczytany post autor: Gum@ »
O ile się nie myle to Passion#1 jest dostępna jedynie w Dutch Passion bo to bodajże ich odmiana i nigdzie indziej go nie znajdziesz. Jeżeli coś po...myliłem to prosze profesjonalistów o poprawke.
  • 243 / / 0
Nieprzeczytany post autor: CANY »
Tak własnie w Dutch Passion :-p , przeglądłem teraz drchronic i też tylko tam ją znalazłem za 20Ł, w sumie nie droga jak każdy ją tak zachwala :-D .
  • 225 / 9 / 0
Własnie dużo początkujących stawia na Nirvane, w sumie to najtańsze nasiona, a chyba każdy wie jak to w pierwszym roku jest, nikt nie chce szaleć z kasą bo nie wie co z tego wogóle wyjdzie, gdybym miał pewność ze z każdego krzaka zbiorę m.in 30-50G o ile ktoś ich nie zbierze przedemną to napewno bym zainwetstował dużo wieksze pieniądze, a takto zainwestuje ktoś mi ukradnie albo nie urosną takie jak trzeba i sie tylko zniechęcę do Marii!
I tak sie nie zniechecisz..
Kto raz zaczyna to nie kończy..

Jak się postarasz to zbierzesz i takie plony- żeby mieć trzeba tego mocno chciec.
Uwaga! Użytkownik Sweet Bulldog nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 52 / 3 / 0
Nieprzeczytany post autor: konradts »
Passion 1 na pewno dojdzie. Okropna moc, niekonwencjonalny lot, duzo sativy(wbrew temu co pisza w Dutch Passion),zreszta pare osob juz to podreslalo na OG. Odporna na plesn. Z zimnem to niewiadomo, bo na poczatku pazdziernika przymrozkow razczej nie ma ;)

ps.a potem sie pytaja jakiego syfu dodac,zeby wyszlo takie samo :D
  • 3 / / 0
Nieprzeczytany post autor: dzul »
a czy w waszym mniemaniu passion#1 i safari mix z mandela dadzą rade sobie w tunelu foliowym ? bo mam dwa opakowania nasion (20 szt.) passiona#1 i 2 nasionka safari mix z mandela
Uwaga! Użytkownik dzul nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 94 • Strona 1 z 10
Artykuły
Newsy
[img]
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok

Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.

[img]
Heroina ukryta w cegłach. Ponad tona zatrzymana w Porcie Gdynia

Wspólne działania Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP) oraz Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) doprowadziły do przejęcia ponad tony heroiny o czarnorynkowej wartości blisko 220 milionów złotych. To największe zabezpieczenie narkotyków w takiej ilości od dekady na terytorium Polski, a szczegóły tej spektakularnej akcji przedstawili na specjalnej konferencji prasowej minister spraw wewnętrznych i administracji Marcin Kierwiński oraz minister finansów i gospodarki Andrzej Domański.

[img]
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków

Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.