.
Nie wiem czy tam będę. Jednak musicie tam obecnym uświadomić, że na tej demonstracji zebrała się elita narodu, odważni i ideowi ludzie, co mają swoje wolnościowe wizję dla świata. Zamiast na piwo, albo zamiast się bawić, to przyszli w tak niebezpieczne miejsce, bo chcą coś zrobić dla dobra narodu. Wszyscy obecni tam są kwiatem tego narodu. Ech, szkoda gadać. Lalusie, buce, tępi ludzie napewno tam nie przyjdą. Wszyscy tam obecni powinni być dumni z samej przynależności do kategori ludzi dobrych, przyjaznych i mądrych. No co, mógłbym tak bez końca :) Kocham was. Szkoda że was nie było 20 lat temu...
A propos transparentu kolegi ,który tu się wypowiadał:
[ external image ]
MAKbet pisze:A propos transparentu kolegi ,który tu się wypowiadał:
EDIT:
a poza tym mało transparentów było i gdyby tam rozdawali każdemu sztuk to osób by było lekko 10x więcej :D
Daruj sobie b-k RC, zrób własnego ketona :finger:
Przepis doszlifowany w 2012/2013, już od dawna nie biorę kota i nie zamierzam
Ciekawe czy wiesz, który to byłem ja... Aha, szukałem transparentu hyper ale go nie było! Dlatego pałetałem się po pochodzie bez celu. Napisz coś więcej.
Fiesta pisze:Ciekawe czy wiesz, który to byłem ja... Aha, szukałem transparentu hyper ale go nie było! Dlatego pałetałem się po pochodzie bez celu. Napisz coś więcej.
Lepiej napisz coś o Palikocie. Czy też miałeś wrażenie, że gdyby nie on, to mogło dojść do prowokacji i wejścia policji? W połowie marszu większość policjantów odeszła. Marsz był zawracany, w trakcie marszu ciągle zmieniano przebieg trasy, tak jakby władze się wahały, którędy puścić dalej marsz. To tak wyglądało, jakby do końca się wahano, co zrobić z tym marszem. Palikot włączył się do marszu dość późno i od razu stanął na czele, więc może to zaskoczyło policję i dlatego zmienili swoje podejrzane plany? Najważniejsze, że marsz odbył się wzorowo i bez prowokacji! Było tam kilku podejrzanych typów, pili oni piwo, często szli obok pochodu, przez co ludzie wchodzili na chodnik, mimo że organizatorzy cały czas apelowali, aby nie iść po chodniku, oraz aby nie iść całą szerokością ulicy.
:)
Fiesta pisze:Ja szukałem transparentu z napisem- hyper- czy coś w tym rodzaju. A tego wariata o którym piszesz, to też widziałem! Po co taki świr tam przyszedł, nie? Chciałem mu dać w łeb...
Lepiej napisz coś o Palikocie. Czy też miałeś wrażenie, że gdyby nie on, to mogło dojść do prowokacji i wejścia policji? W połowie marszu większość policjantów odeszła.
Blefujesz pisze:Najładniejszy był ten zielony transparent z przodu, przed tym głównym-dużym. Na barana ktoś szedł :)
A właśnie, wybieracie się za rok ?
:)
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Niemal 3 tony kokainy pod ziemią. Policja przejęła rekordową kontrabandę
Australijska policja skonfiskowała 2,7 tony kokainy, ukrytej w plastikowych pojemnikach zakopanych pod ziemią na obrzeżach Sydney. Wskazano, że to rekordowa ilość narkotyków przejęta w tym kraju.
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok
Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.
Już 1 drink dziennie zwiększa ryzyko zgonu. Alkohol nie przynosi żadnych korzyści
W Journal of Studies on Alcohol and Drugs ukazało się jedno z najbardziej kompleksowych badań dotyczących wpływu alkoholu na zdrowie populacji amerykańskiej. Zostało przeprowadzone przez ponad trzydziestu badaczy z wiodących instytucji naukowych, w tym z Columbia University, University of California, Mayo Clinic, University College London czy Harvard Medical School. Dostarcza ono precyzyjnych szacunków ryzyka zgonu powodowanego przez spożycie alkoholu z uwzględnieniem płci, wieku i poziomu konsumpcji.