Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
J73 pisze:Opowiem wam o moim wczorajszym doświadczeniu. Na czym słucham muzyczki podczas tripów-dobra, muyczna nokia i słuchawki stereo bluetooth,też nokia. Z tego zestawu korzystam bardzo często w trakcie biegania, czy jak pomykam na bajku czy rolkach po mieście i sprawuje się on bez zarzutu. Ale nie jest już tak podczas fazy, gdzie często przerywa i trzeszczy. A wczoraj po 1350, jak było ok godz po szczycie fazy zauważyłem całkiem przypadkiem, że podczas zbliżania telefonu do głowy zmieniała się muzyka, przyspieszała, dochodziły nowe tony, frazy. Bawiłem się tym zjawiskiem przez jakiś czas. W tym czasie muzyka żyła swym znanym dexowym, osobowym życiem, i w trakcie zabawy telefonem odczuwałem, jakby w ten sposób starała się zakomunikować mi, że faktycznie jest żywą energią.
Korzystając z możliwości tripowania w pustym domu, jak już dziesiątki razy wcześniej, wybrałem się na wojaże po aptekach swojej niewielkiej mieściny, zdobyłem 2 upragnione opakowania Acodinu. Lufka nabita tematem czekała już w schowku w moim pokoju. Niezwykle pozytywnie nastawiony, wręcz podniecony nadchodzącym wydarzeniem postanowiłem, że po zjedzeniu 750mg DXM (wraz z 1 lufką zielska - stała dawka od około pół roku) nagram dyktafonem swojej wysłużonej Nokii 5220 relację z tripu. Zamierzałem na bieżąco relacjonować swoje doznania, opisywać CEV-y itp. Odpalony winamp z ulubioną playlistą był już od dawna w gotowości. Niestety - natłok wrażeń już 40 minut po posiłku;) zniwelował moje plany. Dyktafon pozostał włączony, jednak moje relacje ograniczyły się do stwierdzeń typu "o kurwa", "potężnie, przepotężnie", "ja nie wiem gdzie ja jestem". Około godziny i 20-stu minut po konsumcji aco odpaliłem lufę. Natychmiastowe przyspieszenie akcji serca zwiastowało nadejście nieuniknionej, jak ja to nazywam, intelektualnej rozkoszy.
Hola hola....ale przecież mam włączony DYKTAFON! Zapominając o tym fakcie zupełnie, kładę się po spalonym nabiciu na łóżko. Zaczyna się to co opisał wyżej J73 - "(...) muzyka, przyspieszała, dochodziły nowe tony, frazy(...)", (...)"muzyka żyła swym znanym dexowym, osobowym życiem"(...). Pierwszym utworem, który poleciał po całkowitym upierdoleniu się mixem dexa z jarankiem było wspaniałe "Adagio For Strings" Tiesto.
O tym, co wydarzyło się dalej, chciałbym abyście dowiedzieli się z poniższego nagrania:
http://www.mediafire.com/?tmq1z6tdqaqspnq
Jest to 3-minutowy wycinek z około 37-minutowego nagrania, moim zdaniem bardzo, ale to bardzo podejrzany :D
Na początku słychać moje stęknięcie, co powinno być dowodem na to, że nagranie nie zostało spreparowane ;) Pierwsze 20. sekund to końcówka "Adagio", tytułu następnego utworu niestety nie jestem w stanie podać, natomiast od 56. sekundy dzieje się to COŚ, z powodu czego zakładam ten topic.
1:29 - jeszcze bardziej podejrzane dźwięki, bardzo proszę o jakieś wytłumaczenie co to kurwa jest :D
Koniec "przekazu" to moment około 2:19 zamieszczonego fragmentu, od 2:21 z winampa odpala się kolejny utwór, Hallucinogen - Jiggle of the Sphinx.
Przez cały czas trwania nagrania telefon leżał u mnie na biurku naprzeciwko monitora i pomiędzy głośnikami, rozstawionymi na tymże biurku, ja natomiast leżałem na łóżku obok.
Nagranie jest niestety bardzo ciche, dlatego też radzę, abyście posłuchali go zdecydowanie głośniej.
Pozdrawiam!
angor animi pisze:Brzmi jak przemówienie Hitlera. Tylko czego od nas oczekujesz? Nikogo z nas tam nie było, żeby Ci wytłumaczyć co to.
Mówiąc poważnie - nie było w tym czasie nikogo w domu, telefon cały czas leżał nietknięty przez nikogo. Nie szukam sensacji, po prostu siła doświadczenia, jakie wtedy przeżywałem sprawiła, że taki "niesamowity przekaz", który przypadkowo(?) uchwycił dyktafon w telefonie nie dawało mi spokoju i musiałem się z kimś tym podzielić, a nie znalazłem na to lepszego miejsca, niż forum hyperreala.
@John Stuard Mill, na samej górze napisane, że miał wolną chatę. :)
Za chuj nie uwierzę, że to duchy naszych przodków albo kurwa energia wszechświata weszła Ci do izby i powiedziała "Cześć" do dyktafonu
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/cannababcia.png)
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/narkotyki-cbsp-30062025-768x376.jpg)
Rozbita grupa narkotykowa. Marcin K. odpowie za handel heroiną i kokainą wartą miliony
Przed Sądem Okręgowym w Gdańsku stanie mężczyzna oskarżony o udział w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się międzynarodowym obrotem heroiną i kokainą oraz praniem pieniędzy. Śledztwo w tej sprawie, pod nadzorem prokuratora Prokuratury Regionalnej w Gdańsku, prowadzili funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji w Gdańsku.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mozgnastolatka.png)
THC i rozwój mózgu nastolatków – co pokazują najnowsze badania?
Używanie marihuany może prowadzić do ścieńczenia kory mózgowej u nastolatków – wynika z najnowszego badania prowadzonego przez Gracielę Piñeyro i Tomáša Pausa, naukowców z CHU Sainte-Justine oraz profesorów Wydziału Medycznego Uniwersytetu w Montrealu. Współpraca dwóch laboratoriów badawczych, korzystających z uzupełniających się podejść, wykazała, że THC – czyli tetrahydrokannabinol, substancja aktywna w konopiach – powoduje kurczenie się arborescencji dendrytycznej, czyli „sieci anten” neuronów, które odgrywają kluczową rolę w komunikacji między nimi. Skutkuje to zanikiem (atrofią) pewnych obszarów kory mózgowej – co jest szczególnie niepokojące w wieku, w którym mózg się rozwija.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/rcps_konferencja_mis05304.jpg)
Nastolatki z województwa łódzkiego najrzadziej w Polsce sięgają po używki
Nastolatki z województwa łódzkiego rzadziej, niż ich rówieśnicy w innych częściach Polski, sięgają po alkohol i narkotyki. Wynika to z najnowszych badań przeprowadzonych na zlecenie Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi. Wyniki zaprezentowano w Międzynarodowym Dniu Zapobiegania Narkomanii.