zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozmnażaniem konopi. Chcesz utrzymać moc swojej odmiany? A może planujesz stworzyć nową? W takim razie ten dział jest dla Ciebie!
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
  • 329 / / 0
A więc zaczynam.. mam możliwość indooru, lecz pomieszczenie jest ogólnie słabo wentylowane bo nie ma tam zbyt wiele powietrza, ale coś jest, jest trochę wilgoć ale można ją zawsze zniwelować, mam parę pytań!

1. Czy roślinki typu "SmokeMe" również zamieniają dwutlenek węgla w tlen? Czy będzie jednak potrzebna dobra wentylacja?
2. Czy jeżeli w danym pomieszczeniu była wilgoć, to nie zaszkodzi to roślinkom?
3. Czy jest możliwość wyhodowania średniej jakości kwiatu, do ceny 450 zł [bez seed]? Chodzi mi o sprzęt!
4. Co polecacie na początek przygody z hodowlą? Jakiś Automat? Czy coś innego? Zależy mi na czasie!
5. Co do powietrza tam to zawsze można zrobić jakąś wentylację, tylko czy aby na pewno to będzie wystarczająca ilość?
6. Czy jeżeli dane pomieszczenie jest pod ziemią to jakoś może wpłynąć na jakość, bądź ilość?
7. Jaki bank najlepiej polecacie na początek? Chodzi mi tutaj o ceny i szybkość realizacji.
8. Czy jakoś Automatów różni się od jakości normalnych? Czy to tylko różnica ilości?
9. Co z lampami? Czy wystarczą tylko żarówki jakieś specjalne?
10. Temperatura, teraz zbliża się nam okres letni, lecz tam zawsze jest temperatura pokojowa, może trochę chłodniej, wystarczy na początku tylko lampa? Czy będzie trzeba przygrzać czymś jeszcze?

Ogólnie o hodowli nie wiem za wiele, więc proszę bez chłostania od razu :) Kiedyś tam coś miałem, ale to była "samosieja" na oknie, w akwarium przy słońcu! ;]
..kiedy trip Cię nie dopada, to zapytaj się o maga, mag to tripiarz jest największy, psychodela stan najlepszy..

wtf?! .. i ja to napisałem? grubo.
  • 461 / 7 / 0
Cieszę się, że coraz więcej ludzi zaczyna uprawiać ;)

Co do twoich pytań, poczytaj:
http://www.haszysz.com/uprawa-indoor.html
Masz tutaj odpowiedzi na wszystkie pytania ;)
Uwaga! Użytkownik elitesse nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 461 / 7 / 0
specyfikator pisze:
3. Czy jest możliwość wyhodowania średniej jakości kwiatu, do ceny 450 zł [bez seed]? Chodzi mi o sprzęt!
4. Co polecacie na początek przygody z hodowlą? Jakiś Automat? Czy coś innego? Zależy mi na czasie!
5. Co do powietrza tam to zawsze można zrobić jakąś wentylację, tylko czy aby na pewno to będzie wystarczająca ilość?
7. Jaki bank najlepiej polecacie na początek? Chodzi mi tutaj o ceny i szybkość realizacji.
8. Czy jakoś Automatów różni się od jakości normalnych? Czy to tylko różnica ilości?
9. Co z lampami? Czy wystarczą tylko żarówki jakieś specjalne?
3. Jasne ;) jakiej wielkości masz BOX? ... napisz, to dowiesz się więcej, chodzi o to ile żarówek potrzebujesz (ew. hps) itd.
4. Szukaj odmiany odpornej na pleśń, różnego rodzaju niedobory, etc. Jeżeli zależy Ci na czasie - to faktycznie Automat najlepszym rozwiązaniem jest ;) (Osobiście polecił bym ci Diesel Ryder'a lub AK47 - AF oczywiście)
5. Zależy. To zobaczysz potem... po temp. w boxie. Chodzi o to żeby były 2wentylatory: 1 który wprowadza powietrze w boxie i drugi który owe powietrze wyprowadza (żeby przepływ powietrza był - od góry oczywiście)
7. quakemind.pl, f2seeds.fr.pl, holenderskiskun.pl (...) poszukaj, jest ich trochę ;) ale te jak najbardziej polecam.
8. Szczerze nie wiem, więc się nie wypowiem ;)
9. Lampa (HPS) lub żarówki - świetlówki z castoramy (%-D). Musisz policzyć ile potrzebujesz LM na boxa... (duckduckgo: KALKULATOR LUMENOW HASZYSZ)



//Prosiłbym o połączenie postów - pomyłka. Dziękuję ;)
Uwaga! Użytkownik elitesse nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 329 / / 0
AD 3. Hm.. raczej myślę bardziej o pomieszczeniu, żeby zagospodarować je całe a ma z 8 metrów kwadratowych hm.. ne wiem, ale BOX zrobię tylko jeszcze nie wiem z czego, niestety muszę przełożyć start jakichkolwiek poczynań ze względów zdrowotnych, pobyt w szpitalu mi się zbliża, ale cóż na pewno skorzystam z tych rad tutaj zawartych a póki co to się ogarniam i śmigam w miasto bo słońce ^.^
..kiedy trip Cię nie dopada, to zapytaj się o maga, mag to tripiarz jest największy, psychodela stan najlepszy..

wtf?! .. i ja to napisałem? grubo.
  • 2 / / 0
Mam pytanie- czy dobra będzie taka mieszanka: ziemia ogrodnicza, torf 3,5-4,5 ph, styropian?
Uwaga! Użytkownik meshuggah1 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk

WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.

[img]
KAS: Przemyt ketaminy w świecach zapachowych

Podczas kontroli w jednej z firm kurierskich, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej (SCS) z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego (MUCS) w Warszawie zwrócili uwagę na przesyłkę zaadresowaną do odbiorcy w Filadelfii (USA). Zgodnie z deklaracją nadawcy, miały się w niej znajdować świece zapachowe o wartości ok. 111 euro.

[img]
Niebezpieczny proceder na lotniskach. Tak działają przemytnicy narkotyków

Przestępcy znaleźli nowy sposób na przemyt narkotyków, wykorzystując do tego dane nieświadomych pasażerów samolotów. Proceder polegający na podmianie zawieszek bagażowych z nazwiskami klientów linii lotniczych ujawniły kanadyjskie media. O ustaleniach kanadyjskiej stacji CTV News pisze też amerykański serwis podróżniczy Travel + Leisure.