1. Czy roślinki typu "SmokeMe" również zamieniają dwutlenek węgla w tlen? Czy będzie jednak potrzebna dobra wentylacja?
2. Czy jeżeli w danym pomieszczeniu była wilgoć, to nie zaszkodzi to roślinkom?
3. Czy jest możliwość wyhodowania średniej jakości kwiatu, do ceny 450 zł [bez seed]? Chodzi mi o sprzęt!
4. Co polecacie na początek przygody z hodowlą? Jakiś Automat? Czy coś innego? Zależy mi na czasie!
5. Co do powietrza tam to zawsze można zrobić jakąś wentylację, tylko czy aby na pewno to będzie wystarczająca ilość?
6. Czy jeżeli dane pomieszczenie jest pod ziemią to jakoś może wpłynąć na jakość, bądź ilość?
7. Jaki bank najlepiej polecacie na początek? Chodzi mi tutaj o ceny i szybkość realizacji.
8. Czy jakoś Automatów różni się od jakości normalnych? Czy to tylko różnica ilości?
9. Co z lampami? Czy wystarczą tylko żarówki jakieś specjalne?
10. Temperatura, teraz zbliża się nam okres letni, lecz tam zawsze jest temperatura pokojowa, może trochę chłodniej, wystarczy na początku tylko lampa? Czy będzie trzeba przygrzać czymś jeszcze?
Ogólnie o hodowli nie wiem za wiele, więc proszę bez chłostania od razu :) Kiedyś tam coś miałem, ale to była "samosieja" na oknie, w akwarium przy słońcu! ;]
wtf?! .. i ja to napisałem? grubo.
Co do twoich pytań, poczytaj:
http://www.haszysz.com/uprawa-indoor.html
Masz tutaj odpowiedzi na wszystkie pytania ;)
specyfikator pisze: 3. Czy jest możliwość wyhodowania średniej jakości kwiatu, do ceny 450 zł [bez seed]? Chodzi mi o sprzęt!
4. Co polecacie na początek przygody z hodowlą? Jakiś Automat? Czy coś innego? Zależy mi na czasie!
5. Co do powietrza tam to zawsze można zrobić jakąś wentylację, tylko czy aby na pewno to będzie wystarczająca ilość?
7. Jaki bank najlepiej polecacie na początek? Chodzi mi tutaj o ceny i szybkość realizacji.
8. Czy jakoś Automatów różni się od jakości normalnych? Czy to tylko różnica ilości?
9. Co z lampami? Czy wystarczą tylko żarówki jakieś specjalne?
4. Szukaj odmiany odpornej na pleśń, różnego rodzaju niedobory, etc. Jeżeli zależy Ci na czasie - to faktycznie Automat najlepszym rozwiązaniem jest ;) (Osobiście polecił bym ci Diesel Ryder'a lub AK47 - AF oczywiście)
5. Zależy. To zobaczysz potem... po temp. w boxie. Chodzi o to żeby były 2wentylatory: 1 który wprowadza powietrze w boxie i drugi który owe powietrze wyprowadza (żeby przepływ powietrza był - od góry oczywiście)
7. quakemind.pl, f2seeds.fr.pl, holenderskiskun.pl (...) poszukaj, jest ich trochę ;) ale te jak najbardziej polecam.
8. Szczerze nie wiem, więc się nie wypowiem ;)
9. Lampa (HPS) lub żarówki - świetlówki z castoramy (%-D). Musisz policzyć ile potrzebujesz LM na boxa... (duckduckgo: KALKULATOR LUMENOW HASZYSZ)
//Prosiłbym o połączenie postów - pomyłka. Dziękuję ;)
wtf?! .. i ja to napisałem? grubo.
Psychoaktywny kameleon. Dlaczego marihuana to nie psychodelik?
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk
WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.
KAS: Przemyt ketaminy w świecach zapachowych
Podczas kontroli w jednej z firm kurierskich, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej (SCS) z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego (MUCS) w Warszawie zwrócili uwagę na przesyłkę zaadresowaną do odbiorcy w Filadelfii (USA). Zgodnie z deklaracją nadawcy, miały się w niej znajdować świece zapachowe o wartości ok. 111 euro.
Niebezpieczny proceder na lotniskach. Tak działają przemytnicy narkotyków
Przestępcy znaleźli nowy sposób na przemyt narkotyków, wykorzystując do tego dane nieświadomych pasażerów samolotów. Proceder polegający na podmianie zawieszek bagażowych z nazwiskami klientów linii lotniczych ujawniły kanadyjskie media. O ustaleniach kanadyjskiej stacji CTV News pisze też amerykański serwis podróżniczy Travel + Leisure.