ODPOWIEDZ
Posty: 238 • Strona 2 z 24
  • 2775 / 40 / 0
Czeslaw pisze:
To o tyle niedobra opcja, że wypłukuje resztki mikroelementów
pij izotoniki
Uwaga! Użytkownik BS nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3449 / 129 / 8
fakt, dobra opcja. w każdym razie na pewno nie herbatę
  • 193 / 2 / 0
RZuć gumę bo bez tego to ni chuja..
  • 1558 / 18 / 0
Cośty, ja wole tryb: puffff buffff uhhhh puhhhfff
Świadomość jest uświadomieniem sobie bycia świadomym. -Blef?
:)
  • 1052 / 77 / 0
Czeslaw pisze:
Brałeś kiedyś MDMA? Próbowałeś "ruchać"?
no tak, bylo najlepiej :)
  • 3449 / 129 / 8
Dla mnie seks po MDMA jest niewykonalny, po pierwsze kłopoty z erekcją, po drugie nie sprawia to takiej przyjemności jak normalnie (o ile jakąkolwiek), po trzecie dojście jest niemożliwe, po czwarte dosłownie wszystko jest przyjemniejsze. Zwykłe przytulenie się to orgazm dla duszy, natomiast seks jest taki dziwny, kojarzy mi się wtedy z plugawieniem towarzyszącej osoby. Większość znajomych opisuje podobne wrażenia.

Na MDMA najlepsze są wspólne kąpiele w wannie :heart: :heart:
  • 469 / 9 / 0
Tyle tylko, że takie kąpiele nie są zbyt zdrowie dla organizmu. Chyba, że mowa o wodzie o temperaturze odpowiednio niższej od temperatury ciała.
  • 3449 / 129 / 8
Są bardzo zdrowe na przegrzanie, o ile nie są przeprowadzane w gorącej wodzie ;)
  • 1052 / 77 / 0
Czeslaw pisze:
Dla mnie seks po MDMA jest niewykonalny, po pierwsze kłopoty z erekcją, po drugie nie sprawia to takiej przyjemności jak normalnie (o ile jakąkolwiek), po trzecie dojście jest niemożliwe, po czwarte dosłownie wszystko jest przyjemniejsze. Zwykłe przytulenie się to orgazm dla duszy, natomiast seks jest taki dziwny, kojarzy mi się wtedy z plugawieniem towarzyszącej osoby. Większość znajomych opisuje podobne wrażenia.

Na MDMA najlepsze są wspólne kąpiele w wannie :heart: :heart:

hm, tak jak napisales mam po psychodelikach, na BDFie myslenie o nim bylo tak kurwa nieprzyjemne, ze bad tripa prawie dostalem. po tryptaminach wydaje mi sie smieszny i plytki.

ale MDMA - no kurde. problemow z erekcja czy dojsciem nie mialem wcale.
  • 3449 / 129 / 8
Może zamiast MDMA mi wciskają prostamol uno w kryształach, ostatnio nawet nie zadziałało.
ODPOWIEDZ
Posty: 238 • Strona 2 z 24
Artykuły
Newsy
[img]
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków

Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.

[img]
KAS: Przemyt ketaminy w świecach zapachowych

Podczas kontroli w jednej z firm kurierskich, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej (SCS) z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego (MUCS) w Warszawie zwrócili uwagę na przesyłkę zaadresowaną do odbiorcy w Filadelfii (USA). Zgodnie z deklaracją nadawcy, miały się w niej znajdować świece zapachowe o wartości ok. 111 euro.

[img]
Druga poprawka i marihuana. Amerykański SN wydał ważny wyrok ws. broni

Sąd Najwyższy USA jednomyślnie orzekł w czwartek, że rząd federalny nie może pozbawiać prawa do posiadania broni osób okazjonalnie używających marihuany, uznając, że ściganie karne na tej podstawie narusza drugą poprawkę do konstytucji gwarantującej to prawo.