Zablokowany
Posty: 94 • Strona 8 z 10
  • 543 / 1 / 0
Projekt jest na wykończeniu. Nie wszystkie wasze propozycje uda się od razu zaimplementować, bo Drupal 7 jest stosunkowo młody i jeszcze nie ma wielu modułów, ale jeśli się pojawią to coś tam można będzie próbować zmieniać. Bez rewolucji już raczej.
1-2-fuck off, drop out, never trust a fucking hippie
And for that matter don't trust anyone.
Quit school, don't work, livin' out the music de punk.
If I could do it so could anyone.
  • 0 / / 0
Ja bym tak widział nowe NG ;d Traktować z przymrużeniem oka, nudziło mi się w pracy... :d

[ external image ]

pozdrawiam
  • 543 / 1 / 0
Zajebiste :D Aż szkoda, że grafika już prawie gotowa ;)
1-2-fuck off, drop out, never trust a fucking hippie
And for that matter don't trust anyone.
Quit school, don't work, livin' out the music de punk.
If I could do it so could anyone.
  • 0 / / 0
chciałbym zapytać, gdzie się podziały trip raporty, które były umieszczane w dziale neuro groove na forum hyperreala w latach ok. 2007-2008? Można by je włączyć do powstającego nowego NG, jeżeli ktoś je zarchiwizował. Sporo wartościowych rzeczy tam było...
  • 16 / / 0
popieram Gisb
  • 3248 / 3 / 0
Gisb pisze:
chciałbym zapytać, gdzie się podziały trip raporty, które były umieszczane w dziale neuro groove na forum hyperreala w latach ok. 2007-2008? Można by je włączyć do powstającego nowego NG, jeżeli ktoś je zarchiwizował. Sporo wartościowych rzeczy tam było...
Z tego co wiem, są one na forum, jednak w ukrytym dziale.
Uwaga! Użytkownik Crytek nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 386 / 2 / 0
Przydałoby się, żeby były umieszczone na NG , bo szkoda ich! Przecież tam był ten słynny trip raport Newbie.
  • 543 / 1 / 0
Powiem szczerze, że nie moja to brocha - jeśli ktoś ogarnięty jest gotów to przenieść (najbardziej wartościowe raporty), to może się zgłaszać do mnie, lub do kogoś z moderacji neurogroove.
Za to nie dacie wiary jakie nowe neuro będzie ładne :*)
1-2-fuck off, drop out, never trust a fucking hippie
And for that matter don't trust anyone.
Quit school, don't work, livin' out the music de punk.
If I could do it so could anyone.
  • 0 / / 0
@ Crytek
Dzięki, rzeczywiście znalazlem link - przy próbie wejścia mam komunikat "Nie masz wystarczających uprawnień, aby przeglądać ten dział". Trochę mnie dziwi taka ostrożność, ale mniejsza o to.
Pozostaje mi jeszcze raz zaapelować o włączenie raportów do nowego NG!
  • 1316 / 234 / 0
CzeslawFajka pisze:
Powiem szczerze, że nie moja to brocha - jeśli ktoś ogarnięty jest gotów to przenieść (najbardziej wartościowe raporty), to może się zgłaszać do mnie, lub do kogoś z moderacji neurogroove.
Za to nie dacie wiary jakie nowe neuro będzie ładne :*)
Jestem gotów dokonać odsiewu. Czytając sporo wypocin potrafię je oszacować po kilku akapitach. A dobrych TR niestety jak na lekarstwo, szkoda więc by było tracić te archiwalne.
Zablokowany
Posty: 94 • Strona 8 z 10
Artykuły
Newsy
[img]
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok

Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.

[img]
Palenie marihuany zmniejsza chęć na alkohol? Nowe badania kliniczne przynoszą zaskakujące wnioski

Coraz więcej osób na świecie eksperymentuje z zastępowaniem alkoholu konopiami indyjskimi, a trend ten zyskał w popkulturze miano „California sober”. Choć do tej pory opieraliśmy się głównie na niejednoznacznych obserwacjach, najnowsze badanie opublikowane na łamach American Journal of Psychiatry rzuca nowe światło na ten fenomen. Kontrolowany eksperyment udowadnia, że doraźne zapalenie marihuany znacząco zmniejsza ilość spożywanego alkoholu i opóźnia moment sięgnięcia po pierwszego drinka.

[img]
Heroina ukryta w cegłach. Ponad tona zatrzymana w Porcie Gdynia

Wspólne działania Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP) oraz Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) doprowadziły do przejęcia ponad tony heroiny o czarnorynkowej wartości blisko 220 milionów złotych. To największe zabezpieczenie narkotyków w takiej ilości od dekady na terytorium Polski, a szczegóły tej spektakularnej akcji przedstawili na specjalnej konferencji prasowej minister spraw wewnętrznych i administracji Marcin Kierwiński oraz minister finansów i gospodarki Andrzej Domański.