Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
Ta ksiazka to portal do poznania
Alkoholizm to powolanie!
Fakt - ta książka to portal poznania. Ja ją czytałem nie tak dawno, i poczułem całym sobą. Przeżyłem wręcz szok gdy okazało się że Tzolkin jako orginalna majańska koncepcja to nic innego jak to samo czego doświadczyłem w ostatnich moich grzybowych tripach. Tzolkin - krosno na którym jaźń przędzie rzeczywistość zgodnie z regułami fraktalnego kodu.
Ja jestem innym Ty.
Piroman pisze:Tylko nie lecz kaszlu hehe
Wszystkim życzę Szczęśliwego Nowego Roku, miłości to najważniejsze, zdrowia i szczęścia, a pieniądze przyjdą same :), żart trzeba je ciężko zarobić, no ale kto ma wypasionych rodziców to ma suuper.
powinien być to rok o wiele bardziej udany od poprzedniego, 2010 był próba dla nas wszystkich czy wytrwamy, czy się nie poddamy czy mimo wszystko, na przekór całemu światu i losowi, który wydawałby się, że stoi nam na przeszkodzie podniesiemy głowy i krzykniemy
"Nie poddamy się".
ja tek miałem, wielu moich przyjaciół tez, ludzie których spotykałem też mówili, że ten 2010 jest jakiś straszny.
Myślę, że to było próba naszych charakterów i odporności duszy na niepowodzenia losu. Pamiętajcie Bóg wystawia nas ciągle na próby w myśl zasady " co się nie zabije to cie wzmocni". Jeśli nie wierzysz w Boga to może to być Ponadmaterialna Siła, która wszystko stworzyła.
Pamiętajcie z najgorszego doświadczenia, zawsze wyszukujcie to co dobre, to co wa uczy i wzmacnia. np
Moja Żona przez problemy ze sprzedażą domu, długi i mój zjazd na bazę do wariatkowa przeżyła koszmar, ale dobre z tego jest to, że zawsze była przy kości, a teraz jest laska bo stras działał na nią odchudzająco i wygląda zajebiście.
Rozumiecie.
Mam cały czas mistyczne sny, LD rzadko ale śni mi się DOM OSPUO Adaś mój przyjaciel, który zabił się motorem.
pamiętam jak przyszedł do mnie w śnie zaraz po śmierci i powiedział
" Że nigdy, prze nigdy nie wolno mi popełnić samobójstwa, bo trafie w bardzo złe miejsca po śmierci."
Tak mnie nastraszył, że nawet w więzieniu jak mnie chcieli zabić grypserzy nie myślałem o śmierci tylko o tym by jakoś z tego tematu uciec jak najszybciej. No w więzieniu nie ma miejsca dla studentów i cieniasów to nie zabawa i nawet ja przy sowich gabarytach uniknąłem o włos gwałtu i śmierci. Tam tam masakra dopiero jest. To nie film to kurwa rzeczywistość i jak nie spisz druga noc czekając aż trzech napakowanych drabów żuci się na ciebie, a ty jesteś bezbronny wtedy człowiek przestaje być dzieckiem, a staje się mężczyzną lub do końca życia jest celem.
Jak już wspomniałem o więzieniu to wam napisze dlaczego tam trafiłem. otóż moja kochana mamusia, gdy kończyłem studia zadzwoniła do mnie z pomorza i poprosiła bym w jakiś sposób odebrał długi swojej koleżanki bo Dziewczyna pożyczyła komuś kasę i nie może nic zrobić.
To gówniarz 24 leszcz pojechał z durniami po dług i dostał 3 lata w najcięższym więzieniu w Polsce w Czarnym.
Tam wyrosłem z dzieciństwa raz na zawsze.
Na szczęście anioł stróż czuwał nade mną i po pół roku przewieźli mnie na zakład pół otwarty gdzie po 3 miesiącach wyszedłem na przerwę w karze i skończyłem studia, poznałem żonę i wyprowadziłem się raz na zawsze z Białogardu odcinając od kulawych klimatów.
Także przestrzegam każdego, kto marzy o zostaniu bandyta i nie możne się doczekać wiezienia. To nie miejsce dla normalnych ludzi po za tym wszyscy co tam siedzą to albo naprawdę bandziory konkretne, albo nieudaczniki co im nic nie wyszło tak jak mi.
Tam zrozumiałem, że pieniądze to bardzo dobra sprawa fajnie je mieć ale nie nielegalnie bo śmierdzą i nie daja szczęścia. Dopiero jak sam zarobić to doceniasz ich wartość. Wylany pot wsiąka w banknoty i bardziej je-szanujesz bo wiesz ile cie kosztowało zarobienie ich.
Było minęło nawet ostatnio sprawdzałem i mam już wykasowane karalność i jestem czysty ;).
Rozpisałem się o tym a miałem o czym innym.
Naszym krokiem będzie zgłoszenie do KRSu Stowarzyszenia naszego. OOBE etc. pominiemy dexa bo źle się to kojarzy :).
możemy posiąść dotacje z unii, robić spotkania, zjazdy, jakieś wykłady. Musimy się stać dla ludzi zwykłych bardziej rozpoznawalni, a nie tylko pisanie na forum dla ćpaków gdzie tylko my siedzimy i policja. taki jest długo czasowy plan. co wy na to?
ps. salut, i Pamiętajcie zły los zawsze mija gdy zawierzymy naszym opiekunom w nie świecie Oni mogą wszystko.
Gdy miałem 22 lata po skończeniu technikum rolniczego wyjechałem do Krakowa studiować w Pomaturalnej szkole detektywów i pracowników Ochrony. Po roku odezwał się mój "Przyjaciel" i przypominał, że przecież kiedyś się umawialiśmy, że musimy pojechać do legii cudzoziemskiej. Ja w tym samym czasie miałem kochana dziewczynę, zdałem właśnie na studia na AWF byłem pełen planów.
Pojechaliśmy w czerwcu więc miałem do października czas by się rozeznać w wojsku. oczywiście zdaliśmy wszystkie testy, przyjęli prawie nas, a tu Pawełek wymyślił sobie ubić francuza.To go ubiliśmy i tak skończyła się moja przygoda z wojskiem francuskim. Wyniosłem tylko jedno.
Myślałem, ze będą mnie bić, krzyczeć, wrzeszczeć a tu spokój kultura jak nie narozrabiasz to wszystko w porządku. Zero jakiś dramatów byłem chowany na chorych opowieściach starszych, że w wojsku to masakra. jakim byłem durniem, że posłuchałem Pawełka. No ale was bym nigdy nie spotkał. na szczęście jestem tu.
Jeśli chcesz przestać ćpać, zrobić coś ze sobą idź do Wojska. jak nie jesteś wojownikiem to nie wyślą cie przecież do Afganu. Będziesz pracował w biurze za maszyną, lub gdzieś w kantynie, lub chodziarz za komputerem jak się na tym znasz. Ale będziesz miał mundur, prace i pozycje nikt ci nie będzie pluł w pysk żeś ćpun.
No a na urlopie kto ci zabroni potripowac :)
Przemyślcie to.
Crytek pisze:NAgniot, kupiłeś te buty czy nie?
hahahhaha i się wyjaśniło. Nasz kolega jeszcze po melanżu chciał mi coś sensownego napisać. Hahahha
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Już 1 drink dziennie zwiększa ryzyko zgonu. Alkohol nie przynosi żadnych korzyści
W Journal of Studies on Alcohol and Drugs ukazało się jedno z najbardziej kompleksowych badań dotyczących wpływu alkoholu na zdrowie populacji amerykańskiej. Zostało przeprowadzone przez ponad trzydziestu badaczy z wiodących instytucji naukowych, w tym z Columbia University, University of California, Mayo Clinic, University College London czy Harvard Medical School. Dostarcza ono precyzyjnych szacunków ryzyka zgonu powodowanego przez spożycie alkoholu z uwzględnieniem płci, wieku i poziomu konsumpcji.
Kofeina może pomóc w diagnozowaniu Alzheimera. Nawet umiarkowana dawka może mieć wpływ
Kofeina może wpływać nie tylko na koncentrację i poziom energii, ale także na wyniki badań neurologicznych. Włoscy naukowcy wykazali, że dawka odpowiadająca około dwóm filiżankom kawy wyraźnie zmienia sposób, w jaki mózg tłumi sygnały odpowiedzialne za ruch. Odkrycie może mieć znaczenie dla przyszłej diagnostyki choroby Alzheimera i innych zaburzeń neurodegeneracyjnych.
Heroina ukryta w cegłach. Ponad tona zatrzymana w Porcie Gdynia
Wspólne działania Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP) oraz Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) doprowadziły do przejęcia ponad tony heroiny o czarnorynkowej wartości blisko 220 milionów złotych. To największe zabezpieczenie narkotyków w takiej ilości od dekady na terytorium Polski, a szczegóły tej spektakularnej akcji przedstawili na specjalnej konferencji prasowej minister spraw wewnętrznych i administracji Marcin Kierwiński oraz minister finansów i gospodarki Andrzej Domański.