ODPOWIEDZ
Posty: 61 • Strona 2 z 7
  • 1615 / 29 / 0
Z pewnością po ściągnięciu okularów wyglądał by "ciekawiej" :-D

Wzorowy "oblizywacz ryja" %-D
  • 48 / 2 / 0
wychodzi na to że nie da rady nic zrobić z efektem 'oblizywania ryja' każdy kto pizga mdxx mieli jęzorem i chyba tylko guma może to troache zatuszować.
Właściwie to może wypisujcie tu swoje wypróbowane sposoby na nie oblizywanie ryja.
Ostatnio zmieniony 07 grudnia 2010 przez jadowita jajecznica, łącznie zmieniany 1 raz.
Don't you wanna go, on my U.F.O? Don't you wanna go, on my U.F.O? I went to the north pole, I went to the south pole, I stepped in a dark hole, I stepped in a hollow hole, They took me to an another world, a sub terrainian world, its called Agharta
  • 2879 / 101 / 0
Myślę, że fakt, że po podejściu do lustra to co tam zobaczycie nie jest żadnym wykładnikiem, bo to całe oblizywanie ryja i rozbiegane oczy oraz specyficzna mimika jest w momentach w których nie zastanawiamy się nad własnym wyglądem, gdy podchodzi się do lutra zastanawiasz się jak wyglądasz bardziej się skupiasz nad własnym zachowaniem i dlatego nie widać go w odbiciu, wszystkie te odruchy są wykonane w nieświadomości.
"Czuję się gwiezdnie"

Po dzisiejszym robię przerwę
  • 425 / 4 / 0
Rozjebane źrenice ani mnie ani nikogo innego nie okłamiąXD
  • 127 / 1 / 0
Moja dziewczyna kiedy pierwszy raz zjadła px z MDMA - podwójne wiśnie '06 łączone z fetą miała odwrotną fazę, a mianowicie prawie nie poznała siebie w lustrze;] Jak wyszła z łazienki powiedziała mi że prawie zaczęła już krzyczeć bo w lustrze ktoś był inny...
  • 1615 / 29 / 0
Z tą akcją że w lustrze jest ktoś inny, to masakra... :scared: Czy aby napewno było to tylko MDMA z ewentulaną domieszką fety? :diabolic:
  • 127 / 1 / 0
Dobra feta, dobre px ;] Pierwszy raz :D Za każdym razem tak ma że nie może się poznać ;D
  • 350 / 4 / 0
Ja np. do tej pory łapie tzw. Filmy (urywki z zycia ,rozmow ,przemyslen) przed oczami :)
  • 40 / / 0
tak , pamiętam mój pierwszy raz z piksami to pierwszy look w lustro w kiblu był strazszny bo miałem wrażenie że wyglądam jak wymięta szmata i że wszyscy się na mnie patrzą i podsmiewają pod nosem z mojego wyglądu.. potem to trochę przeszło a ostatnio to raczej jak jestem pod wpływem mdxx to staram się nie opijać jak wieprz żeby nie latać do kibla w którym zobacze swój zdezelowany ryj , oczy źrenice nie jak 5 a 7zł :-) i mnogo ludzi w koło którzy się glapią na mnie, przebywam raczej w ciemnych miejscach wtedy mam komfort psychiczny...
Kocham Deszcz bo tylko on na mnie leci..
  • 48 / 2 / 0
http://www.youtube.com/watch?v=m8iM2y-u ... re=related
a tu mamy książkowy przykład zmiany wyglądu ,oblizywania ryja, i w ogóle rozpierdolu po piksach. mam nadzieję że ja tak nie wyglądam po spożyciu :-D
Don't you wanna go, on my U.F.O? Don't you wanna go, on my U.F.O? I went to the north pole, I went to the south pole, I stepped in a dark hole, I stepped in a hollow hole, They took me to an another world, a sub terrainian world, its called Agharta
ODPOWIEDZ
Posty: 61 • Strona 2 z 7
Artykuły
Newsy
[img]
Alkohol wciąż na czele uzależnień w Holandii

Alkohol pozostaje najczęstszą przyczyną leczenia uzależnień w Holandii i odpowiada za 43 procent wszystkich przypadków terapii. Tak wynika z najnowszych danych krajowego systemu monitorowania problemów związanych z alkoholem i narkotykami za 2025 rok.

[img]
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk

WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.

[img]
Jedna dawka i tygodnie ulgi. "Magiczne grzybki" dają nadzieję na nowe leczenie bólu

Psylocybina