może trzeba w necie sprawdzić jaka temperatura niszczy oxy a jaka nalox. jeśli jest tak że jakaś temperatura niszczy nalox, ale jeszcze nie niszczy oxy, wtedy wystarczy tabletki wstawić do piekarnika, piekarnik ustawić na odpowiednią temperaturę, trochę podpiec i gotowe ;D
ehh gdyby te tabsy były łatwo dostępne w Polsce to już dawno byłaby opracowana metoda rozdzielenia oxy od naloxu bo wiadomo polak potrafi, a zwłaszcza jeśli chce sie naćpać
Kaamil1922 pisze:wątpie sam oksy oralnie działa słabiutko a w tym zestawieniu jeszcze gorzej napewno....
Pewnie bedzie tak jak z tylidyna, oxy sie zaladuje przez przewod pokarmowy ladnie a naloxon nie, wiec powinno byc ok ale wpierdole to sobie dopiero jak bede wymeczona stymulantami, niewyspana i przyjebana glodem.
CL, co prawda to prawda, polak potrafi. Ja tam nie bede piec tablet w piekarniku bo nie mam tego kilku ton. Jak w odpowiednich warunkach przetestuje to dam znac.
Caly czas zastanawiam sie jak to ewentualnie podbic.
Odcinam się od was, odcinam, od szarej rzeczywistości, zapominam...
Cholera, z tymi dawkami to mi sie mozliwe, ze serio pojebalo. I ni huja nie wiem ile mg moje tabletki maja ( biale, bez jakichkolwiek wybic i bez opakowania)
iv w moim przypadku odpada bo to tablety z nalxonem i nie przyjebie tego dozylnie.
I jeszcze zapytam o miksy z innymi opio, probowales? z czym i jak bylo?
swidruje temat bo mam tego malo a nie chce wjebac i nic nie poczuc.
Odcinam się od was, odcinam, od szarej rzeczywistości, zapominam...
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996
O polskim systemie leczenia uzależnień opioidowych - z perspektywy pacjenta po dziewięciu ośrodkach.
Alkohol i konopie wpływają na kierowców w odmienny sposób
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Produkcja metamfetaminy dla meksykańskiego kartelu? Są kolejne zatrzymania
Czterech Polaków podejrzanych jest o współdziałanie z Meksykanami, nieprawomocnie skazanymi w maju na 10-11 lat więzienia za wytwarzanie na dużą skalę metamfetaminy - poinformowała prokuratura. Możliwości produkcyjne zlikwidowanego przez CBŚP w Podlaskiem laboratorium sięgały 800 kg narkotyków.
Jad ropuch i grzyby halucynogenne. Big Pharma stawia na nowe preparaty
>Giganci rynku farmaceutycznego ruszają z inwestycjami w opracowanie leków bazujących na substancjach halucynogennych. Zielone światło dla nowych medykamentów daje administracja Donalda Trumpa - przekazała stacja CNBC.
Polacy stworzyli olbrzymią bazę danych oddziaływania leków psychotropowych na EEG
Leki psychotropowe od dekad stanowią podstawę leczenia zaburzeń psychicznych, jednak sposób, w jaki dokładnie wpływają na aktywność elektryczną mózgu, nigdy wcześniej nie został zbadany na tak dużą skalę. Zespół naukowców przeanalizował ponad 24 tysiące zapisów EEG pochodzących z dwóch warszawskich szpitali psychiatrycznych. Wyniki tej pracy, opublikowane w czasopiśmie eBioMedicine, tworzą największy jak dotąd atlas neurofizjologicznych „podpisów" głównych klas leków psychotropowych.