Zapraszam na bajzel do Katowic Feju, pozwiedzasz to pogadamy
Świat to nie tylko skrajności, nie wiem zatem o co Ci chodzi.
Gwynnbleid pisze:owszem bierzesz dużo i masz wyprane emocje. Rozjebane układy w głowie, ciężko wtedy sie wpasować. Zmian fizycznych nie cofniesz. A w temacie to jestem bardzo uczuciowy i wylewny chociaż czasem ze mnie kawał cynicznego i egoistycznego chuja! ot co
racja, zgadzam się z tym, zmian fizycznych nie cofniesz, z psychicznymi też ciężko, ćpun zawsze będzie ćpunem, połamane zwoje nerwowe, mózg o kulach
co innego cpuny takie jak my. od czasu do czasu rekreacyjnie. :)
I mean no harm.
Ani To Ani Tamto
FajnieJest pisze:jak jestes cpunem dajacym dupe za dzialke - owszem, nie masz zycia ani uczuc. nawet mi takich nie zal.
co innego cpuny takie jak my. od czasu do czasu rekreacyjnie. :)
Dla mnie brak uczuć kojarzy się raczej z bezdusznym skurwielstwem - zabiciem za działkę, okradaniem najbliższych, zabieraniem głodnemu dziecku jedzenia, kopaniem noworodka, znęcaniem się nad zwierzętami.
Przecież taki, co daje dupy za działkę nie robi nikomu krzywdy, a wręcz sprawia przyjemność. Nie można czynić zła, robiąc dobrze ;)
Chciałabym się zapoznać bliżej z Twoim postrzeganiem świata.
Kto według Ciebie wykazuje największą uczuciowość?
Jak to jest "mieć życie"?
I mean no harm.
Ani To Ani Tamto
Czasami ludzie bardzo się dziwią gdy mają okazję to poznać, bo z pozoru wydaje im się oschły, zimny i z wyjebką na wszystko.
Lubię okazywać uczucia, ale nie zawsze jestem na tyle odważna, by to uczynić.
Me in my own world, the one that you knew
We were strangers - for way too long.
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Psychoaktywny kameleon. Dlaczego marihuana to nie psychodelik?
Palenie marihuany zmniejsza chęć na alkohol? Nowe badania kliniczne przynoszą zaskakujące wnioski
Coraz więcej osób na świecie eksperymentuje z zastępowaniem alkoholu konopiami indyjskimi, a trend ten zyskał w popkulturze miano „California sober”. Choć do tej pory opieraliśmy się głównie na niejednoznacznych obserwacjach, najnowsze badanie opublikowane na łamach American Journal of Psychiatry rzuca nowe światło na ten fenomen. Kontrolowany eksperyment udowadnia, że doraźne zapalenie marihuany znacząco zmniejsza ilość spożywanego alkoholu i opóźnia moment sięgnięcia po pierwszego drinka.
My palimy nasze rośliny, wy palicie nasze pieniądze! 13 godzin policyjnego etatu za pyłek marihuany
Wydawało Wam się, że państwo racjonalnie zarządza Waszymi podatkami? No to usiądźcie wygodnie. Komenda Powiatowa Policji w Głogowie właśnie przysłała Wolnym Konopiom kolejną odpowiedź w trybie dostępu do informacji publicznej, która czarno na białym pokazuje, jak wygląda „wojna z narkotykami” w lokalnym wydaniu za 0,06g marihuany.
Ucieczka zakończona w jeziorze
Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.
