Dział poruszający prawne kwestie użytkowania narkotyków. Legalizacja, kary, pytania do adwokata.
ODPOWIEDZ
Posty: 10 • Strona 1 z 1
  • 1 / / 0
Bilingi
Nieprzeczytany post autor: lolekk1 »
Czy policja może w jakiś sposób ściągnąć bilingi z telefonu na karte w Orange POP, nigdzie nie rejestrowaną ?????? Wjebałem sie na przypał a nie zamierzam nikogo wpierdolić i boje sie o bilingi.
  • 2814 / 14 / 0
Re: Bilingi
Nieprzeczytany post autor: PcP »
Tak.
Uwaga! Użytkownik PCP jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3854 / 316 / 0
Bilingi to pierwsze co sprawdzą. Oczywiście pomijając znalezione dragi i trzepanie chaty.
  • 195 / 1 / 0
Żeby bilingi dostać rozmów to na wniosek sądu czy policji sieć komórkowa udziela?lolekk1 lepiej uprzedź wszystkich co dzwoniłeś do nich, żeby nie nawiązywali nowych "głuchych" znajomości. Jeśli miałeś zapisane jakoś przypałowo numery(dil,skun itp) to lepiej uprzedź koleszków o tym bo psy mogą się podpinać i nasłuchiwać go. Może wyjść że pośrednio przez Ciebie zostanie wystawiony.
Uwaga! Użytkownik Emancypowany jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2814 / 14 / 0
Re: Bilingi
Nieprzeczytany post autor: PcP »
Z tego co się orientuje na wniosek sądu.
Uwaga! Użytkownik PCP jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 20 / 1 / 0
Bądź na wniosek prokuratury.
  • 1167 / 13 / 0
Widziałem coś takiego w aktach. Prokuratura poprosiła o biling, sms i rozmowy. I dostali. W aktach były spisane całe smsy i rozmowy telefoniczne z typkem.
  • 2814 / 14 / 0
Re: Bilingi
Nieprzeczytany post autor: PcP »
Treści ich, czy czas dokonania ich?
Uwaga! Użytkownik PCP jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1167 / 13 / 0
Treść i godziny. Ale z wszystkich zawiniętych tylko jednego rozmowy były w aktach.
  • 21 / 1 / 0
Treść rozmów telefonicznych? Wydawało mi się, że do zdobycia tego to policja musi założyć najpierw komuś podsłuch. A operator przechowuje dane typu, gdzie i o której godzinie znajdowałeś się w pobliżu, którego nadajnika oraz treść sms-ów. No i oczywiście sam billing, czyli kiedy i do kogo dzwoniłeś.

A tak w ogóle to ja radziłbym wszystkim przypałowym kolegom, których miałeś w telefonie zmienić numer telefonu i sam telefon również. Mogą jeszcze dojść po numerze IMEI do Ciebie nawet jeśli zmienisz numer.
Uwaga! Użytkownik sluchacz nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 10 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
Europa zasypana kokainą. Rekordowy przemyt i miliardowe zyski narkotykowych karteli

Unia Europejska stała się światowym centrum przemytu i konsumpcji kokainy, a rekordowe konfiskaty nie są w stanie zatrzymać fali białego proszku zalewającej kontynent. Jak alarmuje hiszpański dziennik „El Pais”, powołując się na dane światowych i unijnych agencji antynarkotykowych, nigdy wcześniej na świecie nie produkowano ani nie konsumowano tak dużej ilości tego narkotyku. Rynek jest wart miliardy euro, a na granicach UE działa ponad 440 potężnych organizacji przestępczych.

[img]
Fatalna pomyłka - myślał, że to klienci i wręczył narkotyki nieumundurowanym policjantom

Policjanci z Wydziału Wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie zatrzymali mężczyznę, który podczas kontroli klatki schodowej… sam podał funkcjonariuszowi woreczek z suszem roślinnym. Interwencja doprowadziła do zabezpieczenia większej ilości narkotyków.

[img]
Elitarna funkcjonariuszka wpadła po klubowej nocy. Ale to wyrok zaskoczył najbardziej

Dorota K., szerzej znana jako "Doris", była sierżantem w jednym z najbardziej tajnych wydziałów Komendy Stołecznej Policji. Dziś nie łapie już przestępców, teraz bije się w klatkach freak fightowych. Ale to nie sportowy zwrot w jej karierze wywołuje dziś największe emocje, tylko jej sądowa historia. Za posiadanie narkotyków spotkała ją tylko grzywna.