Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści
Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
ODPOWIEDZ
Posty: 11 • Strona 1 z 2
  • 1 / / 0
MeOPP + metylon
Nieprzeczytany post autor: flsbox »
Witam. Probował ktos takiego miksu? jakie obrac proporcje? towar lezy i czeka :-D ...

pozdrawiam
  • 1233 / 14 / 0
Akurat do tego miksu trzeba użyć dosyć sporej porcji badawczej.
0o. 100 mg MeOPP i 120 mg metylonu. M-B użyłby nawet trochę więcej......
  • 1558 / 18 / 0
oralnie?
  • 1951 / 15 / 0
tylko oralnie
  • 1558 / 18 / 0
150 MeOPP i 200 metylon dam rade? ];->
  • 1951 / 15 / 0
jasne że tak.
  • 83 / 2 / 0
69plateau pisze:
Miks cudowny. Choć osobiście bym polecał butylon zamiast metylonu. Proporcje 1:1 i dawki tak jak pisze MB 120-150 każdego.
A 250mg metylonu i 125mg butylonu? Mogłoby być ciekawie :-)
Z prochu powstałeś, proch wąchałeś, w proch się obrócisz...
  • 6196 / 439 / 12
165mg M1 + 110mg MeOPP? bedzie fajnie? Lepiej dowalic 450mg kodeiny, 300mg kodeiny czy 2ml GBL?
  • 656 / 12 / 0
fajny mix robi troche poobnie do MDEA :)
  • 117 / / 0
Co myślicie o proporcji 1:1, tj. ok. 250mg metylonu + 250mg MeOPP?
Uwaga! Użytkownik wikudlak nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 11 • Strona 1 z 2
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
To nie rzeżucha. Internauci drwią z ujawnionej „plantacji” marihuany

Policjanci z Komisariatu Policji w Dębnie (woj. zachodniopomorskie) pochwalili się w zlikwidowaniem małej plantacji konopi indyjskich, które zaczął hodować w swoim domu jeden z mieszkańców gminy. Hodowla składała się z siedmiu jeszcze bardzo malutkich sadzonek. Zdjęcia całej instalacji dębniccy policjanci udostępnili w sieci. W mig w sieci zaroiło się od prześmiewczych komentarzy, które porównywały łup policjantów do… rzeżuchy. Tak bowiem wyglądały sadzonki ustawione obok siebie na jednym ze zdjęć.

[img]
Alkohol ma zniknąć z pola widzenia? Jest petycja do resortu zdrowia

Polska Organizacja Przemysłu i Handlu Naftowego (POPiHN) złożyła w Ministerstwie Zdrowia petycję, w której proponuje wprowadzenie jednolitych zasad tzw. sprzedaży bezwitrynowej alkoholu. To rozwiązanie nie polega na zakazie sprzedaży ani na ograniczaniu konkretnych kanałów dystrybucji. Chodzi o to, by alkohol nie był eksponowany wprost w przestrzeni zakupowej.

[img]
Rodacy odstawiają alkohol i papierosy. Sklepy na osiedlach już liczą straty

Jak podaje Polska Izba Handlu i CMR, w listopadzie 2025 r. całkowita wartość sprzedaży w sklepach małoformatowych spadła o 1 proc., natomiast łączna liczba transakcji w tym formacie sklepów obniżyła się o 4,6 proc. w porównaniu z analogicznym okresem rok wcześniej.