Mistrzu Zieleni, powiedz Ty nam jeszcze, jak to jest z piracetamem. Suplementacja tym środkiem w połączeniu z narkotykami ochrania czy jeszcze bardziej uszkadza głowę?
nie wiedząc o tym, nie
nie wiedząc, nie
jak mocno ja
jak mocno ja kocham Cię"
Istnieją doniesienia o stymulowaniu uwalniania dopaminy, kwasu gamma-aminomasłowego i noradrenaliny w OUN
...należałoby powiązać z ułatwieniem uwalniania dopaminy.
Moim zdaniem suplementacja tym środkiem w połączeniu ze stymulantami nasilać może stres oksydacyjny wykazując wyższą szkodliwość niż sam narkotyk
waliłem mefa i metylon przedwczoraj i wczoraj, bufa skończyłem już koło 12, a generalnie około 21 zauważyłem że coś dziwacznego łazi po szybie okna i szczaiłem się że to halunki ;)
jeszcze rano (dwie wcześniejsze noce nieprzespane) patrzą na moją 4 ramienny żyrandol, a każde rami zaczyna sobie przemieszczać się w różne strony takim ruchem stroboskopowym-robowolkiem, później jeszcze zaczęły się układać w różne kształty, z czasem pojawił się pies z jakąś aureola nad głową ;)
szkoda że to tylko znak pierdolącego się mózgu
generalnie te obrazy wydawały się bardziej trwałe i prawdziwe w stosunku to dych po 2-ce, mahomecie czy 4-AcO-DMT
Zieleń pisze:ad piracetamu jak wyżej. działa mocniej bo dragi docierają do dziewiczych terenów, które dziewicze tym samym być przestają ;-)
Dodano o 18:23
czy bufedron miał na to wpływ bo na 100% nie jest to od żadnego jedzenia? co o tym sądzicie?
Uzupełniono z dubla. mrstothet.
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Kofeina może pomóc w diagnozowaniu Alzheimera. Nawet umiarkowana dawka może mieć wpływ
Kofeina może wpływać nie tylko na koncentrację i poziom energii, ale także na wyniki badań neurologicznych. Włoscy naukowcy wykazali, że dawka odpowiadająca około dwóm filiżankom kawy wyraźnie zmienia sposób, w jaki mózg tłumi sygnały odpowiedzialne za ruch. Odkrycie może mieć znaczenie dla przyszłej diagnostyki choroby Alzheimera i innych zaburzeń neurodegeneracyjnych.
Alkohol wciąż na czele uzależnień w Holandii
Alkohol pozostaje najczęstszą przyczyną leczenia uzależnień w Holandii i odpowiada za 43 procent wszystkich przypadków terapii. Tak wynika z najnowszych danych krajowego systemu monitorowania problemów związanych z alkoholem i narkotykami za 2025 rok.
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków
Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.
