Przetestowałam.
Działanie w miarę ok, szkoda że na 1 tabletkę przypada tylko 10 mg kody... Mogli wrzucić już te 15mg.... Porobiło dobrze (rozgrzało i zabiło skręta) powiem więcej - te tabletki są smaczne :nuts: :cheesy:
Z innej beczki- ma ktoś pomysł dlaczego tak może być? Receptory powinny już być wyrobione, brałem kode w różnych dawkach juz z 10 razy, ani razu nie porobiło mnie tak, że bym był rozjebany z przyjemności. Troche się zawiodłem, zwłaszcza, że ważę ledwo 60 kg
Chyba będzie szkoda tego tymolu... Ale z drugiej strony - zapach z ust po Neo .... Na dłuższą mete robi się irytujący, dodatkowo mam wrażenie, że czuć mnie ziołami z kilku metrów).
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
7 petycji przeciw reklamom i promocjom alkoholu, które mogą zmienić polskie prawo
Mama dilera przyszła na policję z marihuaną
Policjanci z Krakowa zatrzymali 16-latka, u którego znaleziono ponad 50 gramów marihuany. Chłopak przyznał się także do jej sprzedaży.
Kofeina naprawia zaburzenia w pracy mózgu wywołane brakiem snu
Gdy po nieprzespanej nocy nie radzimy sobie z zadaniami wymagającymi myślenia, składamy to na karb zmęczenia. Jednak, jak dowiadujemy się z badań przeprowadzonych na Narodowym Uniwersytecie Singapuru, problemem nie jest zmęczenie, a fakt, że brak snu zaburza funkcjonowanie konkretnych obszarów mózgu odpowiedzialnych za kawę. Naukowcy nie zostawili nas jednak samych sobie z tą wiedzą. Stwierdzili bowiem, że kofeina może przywracać prawidłową pracę neuronów.
Cyfrowe klony ludzkiego umysłu. Naukowcy testują psychodeliki na wirtualnych mózgach
Wyobraź sobie, że lekarze mogą przetestować wysoce eksperymentalną terapię na Twoim mózgu, w ogóle nie podając Ci leku.