4-HMC, efedron, metkat. Charakterystyka i metody otrzymywania.
Więcej informacji: Metylokatynon w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 857 • Strona 8 z 86
  • 2013 / 84 / 0
chujowo filtrowany to ja walilem 1784 razy i narazie zyje, zobaczymy za jakis czas sasasasasa ;)
The mind is the most dangerous weapon alive
Spin doctors operate behind enemy lines
Mind control, something you could potentially buy
The new holy war has arrived, you ready to DIE?
  • 394 / 7 / 0
A nie filtrowany ile razy waliłeś %-D ? Możesz zrobić sobie badanie na przewlekłe zatrucie metalami ciężkim. (gdzieś coś takiego sprawdzają ?)
  • 351 / 8 / 0
  • 171 / 8 / 0
Walilem to ok 60 razy ... moglem sie zatruc ? czasem czuje jak mi sie kreci w glowie.. ale mysle ze to od odstawiania Relanium
  • 394 / 7 / 0
Czytając twoje posty jak waliłeś w odbyt fioletowy "metkat" :wall: to ja myśle że te wszystkie fax-y itp powinny być się włączać odrazu jak się wchodzi w dział metkatynon. Nie zdziwił bym się jak byś był zatruty manganem. Tak wogóle to ja do Ciebie nic nie mam tylko, uważaj na przyszłość bo potem będzie artykuł w uwadze: "Młody mężczyzna został przywieziony do szpitala z perforacją odbytu pisał on na szatańskim forum które zachęca do brania narkotyków, prawdopodobnie jest ono stworzone przez dilerów i sprzedawców dopalaczy po to aby uzależniać niewinne dzieci od ćpania tabletek na katar"
  • 260 / 4 / 0
No kurwa dokładnie, brakuje mi zamkniętego klimatu tego działu bo teraz się poschodziła dzieciarnia i pierdolą wszędzie smuty.
Uwaga! Użytkownik mnnm nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 886 / 9 / 0
CzarnyIntruzManganek pisze:
No kurwa dokładnie, brakuje mi zamkniętego klimatu tego działu bo teraz się poschodziła dzieciarnia i pierdolą wszędzie smuty.
Masz racje ale niestety w innych działach też wkrętów brakuje. Moderacja powinna wyłapywać takich i wręczać bany albo zrobić utrudnioną rejestracje bo czasami rece i nogi opadają jak sie czyta wynurzenia jakiś nawiedzonych userów albo ci z tvn szkalują hehe. Nikt ci nie powie ile manganu spożyłeś ( bo nikt tu nie ma papierów wróżki) jak waliłeś fiolet w dupala;/co już pomijając aspekt zdrowotny jest totalną głupotą drugim czynnikiem jest częstotliwość przyjmowania takiego zjebanego produktu, który ty nazywasz metkatem tzn czy nawalałeś dzień po dniu czy co jakis czas. Inaczej mówiąc czy utrzymywałeś wysokie stężenia manganu czy dawałeś organizmowi odsapnąć
Ostatnio zmieniony 26 października 2010 przez tinos, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 2013 / 84 / 0
Ja sie nie wdaje w takie konwersacje bo to jest marna prowokacja, idiota robi z siebie idiote i jeszcze mysla ze z nas zrobia idiotow jebani w morde kopani nygusy.
The mind is the most dangerous weapon alive
Spin doctors operate behind enemy lines
Mind control, something you could potentially buy
The new holy war has arrived, you ready to DIE?
  • 115 / 1 / 0
Ale niby czemu trucie się manganem ma być jakąś oznaką głupoty? Mi tak się czasem tak zdarza ale to raczej kwestia tego że mam mocno wszystko jedno. W ogóle z tego co udalo mi się wydłubać z netu to walenie po kablach jest pod tym względem bardziej szkodliwe niż w ogóle niefiltrowanego syfu w dupala bo jelitowo to się to raczej słabo wchłania. A na marginesie dodam że ćpanie tego w jakiejkolwiek formie nie rokuje dobrze więc drogie dzieci, zainteresujcie się opiatami bo wtedy przynajmniej macie szanse na wyjście z nałogu z HIFem i HCVałem ale wmiare sprawni umysłowo a ćpanie kota w ciągach może się skończyć tym że wam własna prababcia bedzie musiała dupe wkrótce podcierać.

apropo zamkniętego klimatu, czy ktokolwiek z tu obecnych uczestniczył w hypciu za czasów ? no wiecie, zanim wymyślono web 2.0 były grupy mailingowe i inne takie wynalazki
  • 394 / 7 / 0
Ale on nie walił nieprzefiltrowanego tylko nieprzereagowany roztwór nadmanganianu potasu w dupala- to jest bezpieczne co?
ODPOWIEDZ
Posty: 857 • Strona 8 z 86
Newsy
[img]
Powiedziała policji, że ktoś ją śledzi. Została zatrzymana za... posiadanie narkotyków

Zaalarmowała policję, że ktoś ją śledzi – usłyszała zarzuty za posiadanie narkotyków. 31-latka z Dobroszyc poprosiła funkcjonariuszy o pilną pomoc. Jak się okazało, jej zachowanie mogło mieć związek z działaniem substancji psychoaktywnych. Oleśniccy policjanci zostali postawieni na nogi przez 31-letnią kobietę z Dobroszyc. Spanikowana zgłaszająca poinformowała funkcjonariuszy, że śledzą ją podejrzani mężczyźni. Na dodatek grożą jej i wyzywają. Kobieta wyraźnie obawiała się o swoje bezpieczeństwo i prosiła o natychmiastową pomoc.

[img]
Już 1 drink dziennie zwiększa ryzyko zgonu. Alkohol nie przynosi żadnych korzyści

W Journal of Studies on Alcohol and Drugs ukazało się jedno z najbardziej kompleksowych badań dotyczących wpływu alkoholu na zdrowie populacji amerykańskiej. Zostało przeprowadzone przez ponad trzydziestu badaczy z wiodących instytucji naukowych, w tym z Columbia University, University of California, Mayo Clinic, University College London czy Harvard Medical School. Dostarcza ono precyzyjnych szacunków ryzyka zgonu powodowanego przez spożycie alkoholu z uwzględnieniem płci, wieku i poziomu konsumpcji.

[img]
Niebezpieczny proceder na lotniskach. Tak działają przemytnicy narkotyków

Przestępcy znaleźli nowy sposób na przemyt narkotyków, wykorzystując do tego dane nieświadomych pasażerów samolotów. Proceder polegający na podmianie zawieszek bagażowych z nazwiskami klientów linii lotniczych ujawniły kanadyjskie media. O ustaleniach kanadyjskiej stacji CTV News pisze też amerykański serwis podróżniczy Travel + Leisure.