Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.
ODPOWIEDZ
Posty: 60 • Strona 5 z 6
  • 0 / / 0
katotaliban pisze:
LBJ dobra rada dla ciebie - napisales co miales napisac i lepiej skoncz prowadzic ta debilna dyskusje.
Dobra rada, pozdrawiam
Uwaga! Użytkownik LBJ nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 550 / 3 / 0
bo co? bo umiecie ĆPAĆ ?
Tu nie chodzi o to. Człowiek który reprezentuje jakiś poziom intelektualny nigdy nie zrobiłby czegoś takiego. Owszem, mi również zdarzało się przeholować z różnymi rzeczami, ale nigdy nie dzwoniłem po karetkę i (/bo) zawsze, dowiadywałem się ile się dało o zażywanej substancji. A Ty chuja wiedziałeś o substancji siedzącej w LZD. Bo i chuja mogłeś się dowiedzieć. Ale mogłeś wyczytać (chociażby na tym forum), że w LZD siedzi jakiś psychodelik i, że na intensywność odczuć po psychodelikach nie ma wpływu mocny łeb do imprezowych stymulantów.
Karetka powinna nie przyjeżdżać, a Ty powinieneś pokutować kurewsko mocnym badtripem za swoją lekkomyślność :finger:

Wstydziłby się pan. Znaleźć się w szpitalu przez zażycie produktu do kolekcjonowania...
[ external image ]
Uwaga! Użytkownik AstralWalker nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1169 / 17 / 0
AstralWalker pisze:
bo co? bo umiecie ĆPAĆ ?
Wstydziłby się pan. Znaleźć się w szpitalu przez zażycie produktu do kolekcjonowania...
[ external image ]
Wydupczyłbym za te warkocze
  • 381 / 5 / 0
AstralWalker pisze:
bo co? bo umiecie ĆPAĆ ?
Tu nie chodzi o to. Człowiek który reprezentuje jakiś poziom intelektualny nigdy nie zrobiłby czegoś takiego. Owszem, mi również zdarzało się przeholować z różnymi rzeczami, ale nigdy nie dzwoniłem po karetkę i (/bo) zawsze, dowiadywałem się ile się dało o zażywanej substancji. A Ty chuja wiedziałeś o substancji siedzącej w LZD. Bo i chuja mogłeś się dowiedzieć. Ale mogłeś wyczytać (chociażby na tym forum), że w LZD siedzi jakiś psychodelik i, że na intensywność odczuć po psychodelikach nie ma wpływu mocny łeb do imprezowych stymulantów.
Karetka powinna nie przyjeżdżać, a Ty powinieneś pokutować kurewsko mocnym badtripem za swoją lekkomyślność :finger:
Powiem wprost:
z Soboty na Niedziele na oddział toksykologii trafiła moja siostra.
Problemy z funkcjonowaniem mózgu i serca.
Wzięła uwaga,uwaga ! 2 chmury Buszka z Euforii,wszystko okej i nagle atak-drgawki,monotonny krzyk i paraliż.112 i wyczekiwanie na karetkę.Mnie nic nie było.
Coraz dziwniejsze rzeczy się dzieją,gdybym nie widział na własne oczy nie uwierzyłbym,ale okazuję się,że po tych 2 chmurkach można zostać roślinką jak w jej przypadku.Dodam,że jest doświadczona i nie pali od miesięcy,a lat.
(Jak dziś paliłem Fastszlaga mało paranoi nie dostałem.)
  • 338 / 2 / 0
wkoncu sa to produkty kolekcjonerskie, nie nadaja sie do spozytku przez ludzi
  • 283 / 6 / 0
@Elwis
Czy mi się wydaje czy w LZD jest 2c-e? Spiedalaj do szkoły dzieciaku. Nikt ci nie powiedział, że to nie jest jakiś zabawkowy stymulant?
Raz jadłem jedną kapsułkę tego LZD i też odniosłem wrażenie, że siedzi w tym 2ce. A jeśli chodzi o temat, to uważam za debilizm jedzenie 4tabsów o nie wiadomym składzie, na raz. Ale jednocześnie współczuję autorowi bo wyobrażam sobie co musiał mieć na głowie. Sam bt na psychodelikach nie jest niczym przyjemnym, nie mówiąc już o przedawkowaniu. Ma chłopak nauczkę..
  • 1876 / 23 / 0
Ktoś kiedys robil badanie chromatografem tego LZD i wyszlo ze w 1 tabsie znajduje sie 15 mg chyba ze cos pojebałem ale wyszlo by wtedy ze magister zjadł 60 mg 2C-E . Hahaha magister jestes nie do wyjebania :D Widać ze coś w tych LZD musi byc dodawane jako bonus bo nie wierze ze samo 2C-E by wywolalo takie efekty
Uprzedziles mnie ITheWitcher prawdopodobnie gosciu wpadl w panike i myslal ze umiera, prawdopodobnie nigdy w zyciu nie jadl mocnego psychodelika no i stalo sie Jest stary ale widac ze psychodeliki mu nie sluza:D
MihauAniou moze twoja siostra byla pierwsza ofiara noweog syntetycznego i rowniez zdradzieckiego kanbinoidy AM 694 ?
Ostatnio zmieniony 07 września 2010 przez opak, łącznie zmieniany 5 razy.
  • 155 / 1 / 0
Zaloze sie ,ze miales normalny bodyload typowy dla 2C-E tylko spanikowales , lekarz bardzo lakonicznie sie wypowiadal bo chcial Cie nastraszyc ,zaloze sie ,ze bys nie zszedl po psychodeliku tego typu a mdlosci, gwaltowne oslabienie , lek i spiecie miesni jest normalne dla ladowania 2C-E a TY zazyles drakonska dawke , szkoda gadac - czlowiek - fail
Ostatnio zmieniony 07 września 2010 przez ITheWitchfinder, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 130 / 2 / 0
opak pisze:
Ktoś kiedys robil badanie chromatografem tego LZD i wyszlo ze w 1 tabsie znajduje sie 15 mg chyba ze cos pojebałem ale wyszlo by wtedy ze magister zjadł 60 mg 2C-E . Hahaha magister jestes nie do wyjebania :D Widać ze coś w tych LZD musi byc dodawane jako bonus bo nie wierze ze samo 2C-E by wywolalo takie efekty
Uprzedziles mnie ITheWitcher prawdopodobnie gosciu wpadl w panike i myslal ze umiera, prawdopodobnie nigdy w zyciu nie jadl mocnego psychodelika no i stalo sie Jest stary ale widac ze psychodeliki mu nie sluza:D
chyba cos pojebales
  • 1876 / 23 / 0
Mozliwe nie wykluczam :) Ale z tego co gadalem ze znajomym i opisywal mi dzialanie tego LZD mowil ze efekty bardzo przypominaly mu dzialanie mniej wiecej 15 mg czystego 2C-E byc moze z tym pojebalem , dobra ale to nie wazne ;]
Ale jeszcze patrzac na to z innej perspektywy to Ci co robia te LZD raczej nie dawaja 10 mg 2C-E do 1 tabletki a tym bardziej np 20 mg bo wtedy sprzedawca nie mowil by ze jest slabe , chyba ze go w chuja zrobili jak ktos napisal byle tylko kupil wiecej :)
ODPOWIEDZ
Posty: 60 • Strona 5 z 6
Artykuły
Newsy
[img]
Niebezpieczny proceder na lotniskach. Tak działają przemytnicy narkotyków

Przestępcy znaleźli nowy sposób na przemyt narkotyków, wykorzystując do tego dane nieświadomych pasażerów samolotów. Proceder polegający na podmianie zawieszek bagażowych z nazwiskami klientów linii lotniczych ujawniły kanadyjskie media. O ustaleniach kanadyjskiej stacji CTV News pisze też amerykański serwis podróżniczy Travel + Leisure.

[img]
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków

Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.

[img]
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk

WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.