...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje
ODPOWIEDZ
Posty: 58 • Strona 6 z 6
  • 113 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: Drzewko78 »
A ja rzuciłam dzięki temu wynalazkowi http://www.papierosyforum.pl/

Kupiłam fajka o nazwie joye 510, super dymek, smaczniutki. Najpierw paliłam medium, potem low, a teraz dla smaczku palę sobie dymek nie zawierający nikotyny. Trochę to trwa zanim się człek przyzwyczai do palenia e-papierocha. Na początku paliłam raz takiego raz takiego. Potem coraz rzadziej normalnego aż bez bólu rzuciłam palenie i teraz w e-papierosie palę coś w rodzaju sheeshy. Dla chcących spróbować: nie bierzcie PEN-a (czyli tego dużego). Beirzecie fajka przypominającego wielkością analoga (zwykłego). I serio polecam. Dymi, zarży się na końcu, smakuje (smak malrboro jest oki, tobacco a ja uwielbiam wiśnię (wali wiśnio-tytoniem) :) Na youtube są testy różnych e-papierosów. Można mieszać smaki. Na allegro jest mnóstwo ofert ale warto wydać te parę groszy więcej i kupić firmówkę. Znam 7 osób , które rzuciły dzięki temu palenie.
Ostatnio zmieniony 04 stycznia 2010 przez Drzewko78, łącznie zmieniany 1 raz.
[url]http://Drzewko78.fotosik.pl/albumy/777237.html[/url]
  • 107 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: jaracz6 »
Gdziesz słyszałem, że e-papieroski mają zlikwidować ze względu na niewiadome skutki dłuższego stosowania, czy coś takiego.
Uwaga! Użytkownik jaracz6 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 394 / 5 / 0
Najlepsze na zerwanie z tym nałogiem jest Tabex (podobno można nawet te tabletki jak brąz %-D jarać ) Jeszcze lepszy (podobno) jest champix ale 1 paka kosztuje 700zł(około). Jako tako działa DXM.
Sam nigdy nie paliłem(nałogowo) ale 4kumpli zerwało z tabexem jeden znajomy mojej starej z Champixem. A DXM jest pomocny przy wychodzeniu z wszelkich nałogów.
  • 3490 / 55 / 0
Re:
Nieprzeczytany post autor: Kurwik »
jaracz6 pisze:
Gdziesz słyszałem, że e-papieroski mają zlikwidować ze względu na niewiadome skutki dłuższego stosowania, czy coś takiego.
Tak ale nie dlatego, tylko przez obawy, że spadną przez nie dochody z akcyzy. I robią to na wniosek jakiegoś polskiuego zrzeszenia przemysłu tytoniowego :D. Znaczit nie wiem czy robią bo to było za PiSu chyba.
Zrobić coś bez czegoś ale żeby było jak z tym czymś. To by dopiero było coś.

I mean no harm.
Ani To Ani Tamto
  • 57 / 1 / 0
Ja osobiscie polecam bupropion, czyli Wellbutrin XR (Zyban jest drozszy), recepte powinniscie dostac bez problemu. Rzucenie to sprawa czasu, choc zdarza mi sie zapalic nadal, ale 1-2 fajki dziennie calkowicie mi wystarczaja i nie czuje sie od nich uzalezniony, a minelo juz pol roku od kiedy odstawilem bupro.
  • 110 / 1 / 0
Dziś mnie rozwaliła doktorka poszedłem z myślą że będzie chciała mi przepisać Zyban i wytarguje Welbitrin xr a ta mi dała skierowanie do bioenergoterapeuty %-D no to mnie rozwaliło na maxa taki wnerwiony byłem że myślałem że moje prądy w głowie osiągnęły takie napięcie że chyba jebną wszystko wokół bardziej niż cewka Tesli czy tak trudno jest dostać bupriopion na palenie w tym kraju ?
  • 142 / / 0
Kurwik pisze:
Znaczit nie wiem czy robią bo to było za PiSu chyba.
No chyba nie...
  • 110 / 1 / 0
A jednak załatwiłem sobie Wellbutrin xr i od jutra biorę , byłem u pani psychiatry też trochę nie wiedziała w temacie no ale gadałem o zybanie , i dała mi skierowanie na badanie krwi enzymów wątrobowych i takie tam wyniki ok dostałem receptę na wellbutrin bez problemu i zobaczymy co będzie - w końcu muszę skończyć z tym gównem.
ODPOWIEDZ
Posty: 58 • Strona 6 z 6
Newsy
[img]
Marihuanoholik – nowa definicja dla nowego języka debaty o uzależnieniu

W świecie, w którym alkoholik nie jest „ćpunem”, tylko „osobą z chorobą alkoholową”, a osoby uzależnione od leków otrzymują wsparcie zamiast pogardy i aresztów – czas również na zmianę języka wokół marihuany, która prędzej niż później zostanie w Polsce zdepenalizowana. Dlatego proponujemy wprowadzenie nienaukowego terminu „marihuanoholik” – jako neutralnego określenia osoby, która straciła kontrolę nad swoim używaniem marihuany i odczuwa tego konsekwencje w codziennym życiu. Zaznaczamy, że definicja ta nie ma zastąpić klasyfikacji medycznej, a jedynie usunąć stygmantyzację.

[img]
Milion dawek heroiny w jednym bagażu na lotnisku w Lizbonie. "Niezwykle starannie ukryte"

Milion indywidualnych dawek heroiny zarekwirowali funkcjonariusze portugalskiej policji w porcie lotniczym im. Humberto Delgado w Lizbonie. Narkotyki znaleziono w bagażu jednej z pasażerek.

[img]
Wystarczy sekunda i kolor się zmienia. Ten tatuaż wykrywa groźną pigułkę w twoim napoju

Chociaż dużo mówi się o zagrożeniu, jakie niosą ze sobą tzw. pigułki gwałtu, rozpoznanie ich na imprezie wciąż bywa trudne. Właśnie dlatego naukowcy z Korei Południowej zaprezentowali nowatorskie rozwiązanie, które działa błyskawicznie i jest niemal niewidoczne.