Dyskusja na temat grzybów halucynogennych, m.in. łysiczki lancetowatej i muchomora czerwonego.
Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 92 • Strona 10 z 10
  • 1519 / 20 / 0
No i było ich kilka ;]
Żeby życie miało smaczek, raz grzybek a raz maczek...


Breslau jest niemieckie!
  • 3129 / 26 / 0
rysiekzklanu pisze:
ile trwa cykl rozwojowy lysiczki, tego powiedziec nie jestem w stanie.
ale nawet jezeli na rozrost grzybni i kolejne owocniki trzeba czekac i dwa lata, to warto zostawic kilka sztuk.
jezeli nie dla siebie, to dla przyszlych pokolen.
kilka sztuk.
reszte oczywiscie wpierdalamy, ze tak powiem %-D
Wiesz, chodziło mi o to, ze jak już jest wysyp, to części kapeluszy grzybiarze i tak nie znajdą (załozmy, ze grzybiarze wyzbierają 90% grzybów, pozostałe 10% zasili miliardami zarodników polankę), zwyczaj niezrywania pierwszych sztuk uważam za ładną tradycję, jednak argumenty za nią stojące zupełnie do mnie nie przemawiają :)
High, how are you?
ODPOWIEDZ
Posty: 92 • Strona 10 z 10
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Zaburzenia odżywiania: marihuana i psychodeliki pomagają skuteczniej niż konwencjonalne leki

Pionierskie badanie osób żyjących z zaburzeniami odżywiania wykazało, że marihuana i substancje psychodeliczne, takie jak grzyby czy LSD, najlepiej łagodzą objawy u respondentów, którzy leczyli się za pomocą leków bez recepty.

[img]
CBŚP rozbiło kilka grup przestępczych zajmujących się transgranicznym obrotem narkotykami

Policjanci CBŚP pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Gliwicach rozpracowali kilka powiązanych ze sobą i ściśle współpracujących zorganizowanych grup przestępczych zajmujących się transgranicznym obrotem znacznymi ilościami środków odurzających. Część zatrzymanych wywodzi się ze środowiska pseudokibiców śląskich klubów piłkarskich. Zabezpieczono ponad 800 kg narkotyków.

[img]
Próbowała przemycić 1,4 kg kokainy w seks-zabawce. Grozi jej kara śmierci

42-letnia obywatelka Peru próbowała wwieźć na wyspę Bali ogromną ilość kokainy oraz tabletki ecstasy, ukrywając je w wyjątkowo nietypowy sposób. Kobieta została zatrzymana przez służby, jeżeli zostanie uznana za winną, może jej grozić nawet kara śmierci.