Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny – np. diazepam, czy klonazepam.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 33 • Strona 4 z 4
  • 509 / 3 / 0
nutella-cole pisze:
na mnie te leki działają stymulująco, ale to przez uzależnienie... :-(
No właśnie, przejebana sprawa bo nie za bardzo jest się na co przerzucić w tej klasie, o ile ma się ochotę akurat na sedację.
Bo tak generalnie to na rynkach obu kolorów jest fhuj rzeczy do przerzucania się ;] Ale huj w nie, w tym wątku.
bzdaddict pisze:
(...)najbardziej dobija mnie świadomość tego co ta dawka zrobiłaby z "normalnym" człowiekiem 2mg rano + rekreacyjnie-4mg klona+4mg alpry-rekreacyjnie + 2mg klona wieczorem...
Pan doktor (bardzo dobry specjalista w bardzo trudnych czasach psychiatrii, świetny człowiek) powiedział, z dobrotliwym uśmiechem tłumaczonym na "Ty wiesz, jak jest, i ja wiem, jak jest": "ależ oczywiście, że jesteś uzależniony, ponieważ po dawkach, które zażywasz, powinieneś kłaść się spać i budzić co trzy dni, a nie przychodzić do mnie na wizytę" ;-)
Strzeliłem sobie w stopy przesadną szczerością, znaczy sam sobie nasrałem do gniazda (każdy czasem ulega paranoi Ludu).

edit, PS.
Z tej całej afobiczności ;-) zapomniałem napisać to, co przede wszystkim chciałem napisać:
Eksperymentując na sobie zauważyłem, że jest granica, za którą życie życia nie przychodzi łatwiej, ochoczo, prawda, różowiutko i zajebiście, a posłużenie się mięśniami szczęki celem udzielenia odpowiedzi na pytanie "ty, z tobą wszystko w porządku" wymaga od huja wysiłku, dobrej woli, h-tam - wspaniałomyślności! wobec rozmówcy :-P
Co - znowu! - zależy od 1. dawki, 2. ustawień, w stosunku, na moje młode oko, 7/3 ;-)
Kiedy idę do ojca z zamiarem podjebania stówy albo dwóch i jebię 3mg na moralniaka przed akcją to na miejscu jestem tak rozjebany, że nie pamiętam którędy wszedłem do mieszkania, a jak posiedzę w pokoju dwie minuty nie jestem pewien, co to za mieszkanie; a jeżeli idę Odwiedzić Tatę i zarzucam 5 Afo po sztuce zaraz zaczynamy grać w szachy i gadać o polityce zagranicznej :-P

Analogicznie... nie, podobnie jest z paleniem - jak se zagłosujesz tak się najesz brytyjskim jogurtem [mawiali nasi przodkowie].

edit 2:
@Stuart: słuszna uwaga - jeżeli cały czas mowa o wylewności, a nie ogóle.
  • 286 / 5 / 0
wszystkie mulą, choc nie wiem na co liczyłem-przecieeż to benzodiazepiny
  • 734 / 6 / 0
to chyba normalne ze benzo kazde uspokaja tylko w rozny sposob niektore poprawiqaja humor inne pozwalaja normalnie funkcjonowac i tyle cudow nie ma jak dla mnie nawet po paczce klonow dziennie tyle ze pozniej nic sie nie pamieta i duzo zaluje wiadomo jesli toleranka nie taka wysoka
Uwaga! Użytkownik Scierwiaz jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 33 • Strona 4 z 4
Artykuły
Newsy
[img]
Żołnierz brygady pancernej handlował narkotykami na dużą skalę

Starszy kapral 1. Warszawskiej Brygady Pancernej został zatrzymany w podwarszawskich Markach za handel dużymi ilościami narkotyków, głownie marihuaną i pochodnymi mefedronu. W tym samym czasie w Końskich wpadł jego wspólnik. Żandarmi i policjanci przeszukali trzynaście lokali i samochodów na terenie kraju, w których miały znajdować się narkotyki.

[img]
Przemycali dzieci przez granicę z Meksykiem. Podawano im narkotyki, by były spokojniejsze

33-letnia obywatelka Stanów Zjednoczonych Dianne Guadian przyznała się do udziału w siatce przemytniczej zajmującej się nielegalnym przewozem dzieci z Meksyku do USA. Według prokuratury dzieci były odurzane słodyczami zawierającymi THC, aby łatwiej przeprowadzić je przez granicę. Kobiecie grozi od pięciu do 15 lat pozbawienia wolności.

[img]
Konopie w leczeniu demencji. Naukowcy wskazują dwa związki

Doustna kombinacja oczyszczonego THC i CBD istotnie zmniejsza pobudzenie u seniorów z zaawansowaną demencją – wynika z badania LiBBY zaprezentowanego na konferencji Alzheimer’s Association International Conference w Londynie.