Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala
świetliste macki kosmicznej jaźni pisze:Na mnie metkat dziala generalnie dluzej, bardziej empatycznie, a mniej euforycznie i stymulujaco.
Metkat działa dłużej, bardziej stymulująco, zero empatogennego i euforycznego działania. No i kufajka jak po fecie.
GG Allin pisze:Podobnie, z tym że odwrotnie.świetliste macki kosmicznej jaźni pisze:Na mnie metkat dziala generalnie dluzej, bardziej empatycznie, a mniej euforycznie i stymulujaco.
Metkat działa dłużej, bardziej stymulująco, zero empatogennego i euforycznego działania. No i kufajka jak po fecie.
Metkat stymulujacy? Metkat bez empatii i nieeuforyczny?!? Ty napewno to przyprawiales nadmanganianem?
Na mefedronie stymulacja jest duzo mocniejsza, ktorej brakuje mi przy metkacie. Szybkie ruchy oczami, nosem, szczekoscik, ruchy rekoma, nogami, skakanie w rytm muzyki (bo tancem to ciezko nazwac), bardzo mi sie podobalo.
Zjazd na mefie jest bardziej nijaki, taka pustka, a raczej brak sensu w obojetnie jakiej czynnosci. Zjazd z metkata jest jak dla mnie tylko psychiczny, apatia, depresja, wyrzuty sumienia, poczucie bycia smieciem. Po mefie jak i metkacie moglem zasnac bez problemowo, 2-3 godziny po przyjebaniu.
Ogolnie oby dwie uzywki sa bardzo zaskakujace, bardzo euforyczne, a jako, ze gustuje w stymulantach maja dla mnie ogromny potencjal uzalezniajacy.
O*Men pisze:sa dragi i dragi i drozsze nie zawsze znaczy lepsze a po czym jest najlepsza faza to przeciez wstyd mówic ;-)
Mefedron:
+ Dostępny w atrakcyjnej formie
+ Bardzo euforyczny
+ Speedujący
+ Dosyć tani (pod warunkiem znalezienia dobrego źródła)
+ Legalny
+ Szeroko dostępny
- Bardzo szkodliwy, neurotoksyczny
- Lekko ogłuszający (nie da się do końca trzeźwo myśleć)
- Długość działania
Moja ocena: 9/10
Metkatynon:
+ Wszędzie dostępny (apteki)
+ Bardzo euforyczny (trochę bardziej niż mefedron)
+ Czysta faza, krystaliczne myślenie
+ Dosyć tani
+ Mało speedujący, bardziej nakręcający na działanie
+ Znikoma szkodliwość (zdrowie)
+ Długość działania
- Trzeba przygotowywać
- Smak (przy podaniu doustnym)
- Nielegalny
Moja ocena: 9-9.5/10 (w zależności od jakości)
Moim zdaniem, jeżeli obie substancje byłyby legalne i dostępne w czystej formie to ludzie nawet nie spojrzeliby na mefedron. Krystaliczność działania metylokatynonu, ogromna euforia przy dużo niższej szkodliwości to argumenty nie do obalenia. Na obecny stan jednak można przyznać im remis. Legalność oraz postać w jakiej występuje mefedron dają mu teraz punkty dzięki którym jest w stanie godnie rywalizować.
Ja swój głos natomiast mimo wszystko oddaje na kotka. Szkoda, że nie ma tutaj ankiety :)
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Rekordowe konsultacje: Polacy mają dość karania za roślinę.
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Niemal 3 tony kokainy pod ziemią. Policja przejęła rekordową kontrabandę
Australijska policja skonfiskowała 2,7 tony kokainy, ukrytej w plastikowych pojemnikach zakopanych pod ziemią na obrzeżach Sydney. Wskazano, że to rekordowa ilość narkotyków przejęta w tym kraju.
Jest wyrok za sprzedawanie dopalaczy. "Brak pobłażania dla sprawców tego typu przestępstw"
Dwa lata więzienia za handel dopalaczami. Taki wyrok wydał lubelski sąd ws. Jakuba G. - właściciela sklepu, w którym sprzedawano „Cząstkę Boga”. Na 1,5 roku więzienia w zawieszeniu na 4 lata została natomiast skazana ekspedientka Patrycja M.
ONZ alarmuje: rekordowa liczba osób zażywa narkotyki
Światowy Raport ONZ o narkotykach pokazuje, że konsumpcja narkotyków na świecie osiągnęła najwyższy poziom w historii dostępnych pomiarów. UNODC ostrzega, że coraz większym zagrożeniem stają się syntetyczne opioidy, w tym fentanyle i nitazeny, a liczba nowych substancji psychoaktywnych stale rośnie. Eksperci podkreślają, że rozwój rynku narkotykowego zwiększa ryzyko dla zdrowia publicznego i utrudnia skuteczne leczenie osób uzależnionych.
