Dział, w którym omawiane są konkretne kondycje, oraz ich wpływ na i współzależności z efektami środków psychoaktywnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 448 • Strona 7 z 45
  • 216 / 6 / 0
Nieprzeczytany post autor: jaś »
Po prostu jesteś odrobinkę niespokojny...
Uwaga! Użytkownik jaś nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 386 / 2 / 0
Heroine2 pisze:
Zbigniew Ziobro i Jarosław Kaczyński są na nią chorzy. No i może ja też bo od kiedy zacząłem ćpać to ciągle myślę że jestem śmieciem i mam same wady, zero zalet. Chyba że to depresja lub głód. Huj jeden wie, robię często przerwy i odstawienia bo nie mam skąd brać majki i muszę ten mak sadzić by ją pozyskiwać, potem acetylowanie przez 5 h w garnku z bezwodnikiem, odpędzenie nadmiaru bezw i kwasu, odbarwienie, krystalizacja r-ru wodnego Na2CO3, osuszenie i palenie.
To jest depresja. Mnie też nachodzą takie myśli. Schizofrenia polega raczej na tym, że się ma halucynacje i urojenia.
Uwaga! Użytkownik Chaotka jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 40 / / 0
ah już myślałem że tylko ja widzę te małe zielone stworki :D
Płoną oszuści i hipokryci!
  • 142 / / 0
Koledze ktoś powiedział, że mam zamiar go zabić. Przynajmniej tak mi się wydaje
Póki jest wódka, jest nadzieja.
  • 51 / / 0
Czy jeżeli kiedyś czytając Stary Testament miałem wrażenie, że jeden z wersów został zapisany tam kilka tysięcy lat temu specjalnie po to, abym to ja mógł go odczytać (byłem trzeźwy), to można powiedzieć o schizofrenicznym epizodzie?

(było kilka takich sytuacji)
Uwaga! Użytkownik Frank Drebin nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 333 / 11 / 0
Niekoniecznie.
Jakos tam sobie zyje... Nie jest zle :)
  • 216 / 6 / 0
Nieprzeczytany post autor: jaś »
hehe, stary, ja swego czasu uważałem, że zostałem w biblii wymieniony z imienia... z dwóch imion, i by się nawet zgadzało. tylko jakiś kurde niegodny jestem mi się wydaje ;p
ale zauważyłem, że otwieranie biblii na przypadkowej stronie z wyraźną intencją może prowadzić niejako do odpowiedzi... pewnego razu aż się przestraszyłem.

mam tylko zaburzenia schizotypowe :P
Uwaga! Użytkownik jaś nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 913 / 39 / 0
Nieprzeczytany post autor: Kazik »
Frank Drebin pisze:
Czy jeżeli kiedyś czytając Stary Testament miałem wrażenie, że jeden z wersów został zapisany tam kilka tysięcy lat temu specjalnie po to, abym to ja mógł go odczytać (byłem trzeźwy), to można powiedzieć o schizofrenicznym epizodzie?

(było kilka takich sytuacji)
Brzmi jak urojenia ksobne. Nie martwiłbym się, gdyby to było przelotne i racjonalna część ciebie spławiła to jako niemożliwe. Jeśli dalej na poważnie uważasz, że ten wers był dla ciebie - szukałbym konsultacji z lekarzem.

PS. Frank, nie dałoby się spytać pucybuta? :) On zawsze miał odpowiedź na wszystko.
Your circuit's dead, there's something wrong, can you hear me, major Tom?
  • 51 / / 0
Kazik pisze:
Frank Drebin pisze:
Czy jeżeli kiedyś czytając Stary Testament miałem wrażenie, że jeden z wersów został zapisany tam kilka tysięcy lat temu specjalnie po to, abym to ja mógł go odczytać (byłem trzeźwy), to można powiedzieć o schizofrenicznym epizodzie?

(było kilka takich sytuacji)
Brzmi jak urojenia ksobne. Nie martwiłbym się, gdyby to było przelotne i racjonalna część ciebie spławiła to jako niemożliwe. Jeśli dalej na poważnie uważasz, że ten wers był dla ciebie - szukałbym konsultacji z lekarzem.

PS. Frank, nie dałoby się spytać pucybuta? ]




No dobra, bo ogólnie wydawało mi się, że jestem szczególnym z pośród ludzi, w sensie wybranym, przebudzonym itp. A może raczej urojenie charyzmatyczne? Z tym że ja nie mam zdiagnozowanej schizo, ale ZOK.
Uwaga! Użytkownik Frank Drebin nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 909 / 20 / 0
Nieprzeczytany post autor: gynoid »
jaś pisze:
hehe, stary, ja swego czasu uważałem, że zostałem w biblii wymieniony z imienia... z dwóch imion, i by się nawet zgadzało. tylko jakiś kurde niegodny jestem mi się wydaje ;p
Jan Chrzciciel?

Bardzo podobne objawy do schizofreni pojawiają się w depresji, nerwicy i generalnie wszystkich pochodnych długotrwałego lęku.
To zupełnie normalne, że z powodu lęku, a tymbardziej długotrwałego, ludziom odbija.
I to normalne, że jeśli wykonują abstrakcyjną pracę, za którą dostają abstrakcyjne pieniądze, czują się jak zwierzęta w ZOO i podobnież im odbija. "Czasem lepiej uciec od zmysłów, by nie zwariować" - kocham te słowa.
"czasem lepiej odejść od zmysłów, by nie zwariować"
ODPOWIEDZ
Posty: 448 • Strona 7 z 45
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Heroina ukryta w cegłach. Ponad tona zatrzymana w Porcie Gdynia

Wspólne działania Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP) oraz Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) doprowadziły do przejęcia ponad tony heroiny o czarnorynkowej wartości blisko 220 milionów złotych. To największe zabezpieczenie narkotyków w takiej ilości od dekady na terytorium Polski, a szczegóły tej spektakularnej akcji przedstawili na specjalnej konferencji prasowej minister spraw wewnętrznych i administracji Marcin Kierwiński oraz minister finansów i gospodarki Andrzej Domański.

[img]
Niebezpieczny proceder na lotniskach. Tak działają przemytnicy narkotyków

Przestępcy znaleźli nowy sposób na przemyt narkotyków, wykorzystując do tego dane nieświadomych pasażerów samolotów. Proceder polegający na podmianie zawieszek bagażowych z nazwiskami klientów linii lotniczych ujawniły kanadyjskie media. O ustaleniach kanadyjskiej stacji CTV News pisze też amerykański serwis podróżniczy Travel + Leisure.

[img]
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk

WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.