Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala
mam w kieszeni klonazepam.
eis pisze: W uszach mi piszczało jak sam skurwiel, myślałem, że jakieś kurwicy dostanę(...)
Czemu tak?
mam w kieszeni klonazepam.
śpiący"]skończ z tymi beta blokerami bo ktoś się przez ciebie zabije
! NIE WPIERDALAJCIE SAMI LEKÓW NASERCOWYCH KURWA NAĆAPCIANI NIGDY!
Zapierdalac do szpitala wtedy czy po pogotowie dzwonic a nie sie w kardiologa bawic,widziałem dwa zejscia glupich dzieciaków po takiej wlasnie kuracji beta-blokerami z szuflady dziadka po amph. obydwoje zapasc i zgon. Troche by sie wystraszyli tylko i pikawka by poskakała jakis czas,nic by im nie było gdyby nie pozarli w stresie pierdolony Propranolol :#: To jest bardzo proste kurwa nawet dla wyjatkowego debila: -benzo(powinno puscic prawie zawsze-szybko ucina alprazolam tego typu objawy/mocne blyskawiczne ciecie fazy do poziomo bliskiemu zeru) nie mamy benzo - Captopril (pól tabletki 25mg CZYLI >12,5mg< pod jezyk i czekamy 15 minut jezeli efekt jest mierny nastepna połowe pod jezyk i 15 minut jezeli nie przechodzi szpital lub karetka a nie nastepna tabletka :wall: ) Myslcie troche :nuts: czasami sie nawet opyla :diabolic:
Jeden na dziesięciu trzydziestolatków pracuje pod wpływem. Naukowcy biją na alarm
Pacjenci szukają ulgi w bólu. Jak zmienia się podejście do medycznej marihuany w Polsce
Logika Valium, a nie LSD: narkotyki, artyści, mieszczaństwo i codzienność do znieczulenia [WYWIAD]
Meta cenzuruje konopie. Rząd Brazylii grozi sądem i żąda reaktywacji kont
Meta, właściciel Instagrama i Facebooka, znów jest oskarżana o cenzurę. Tym razem chodzi o masowe blokowanie kont związanych z medyczną marihuaną w Brazylii. W ciągu jednego weekendu zniknęło blisko 50 profili. Wśród nich były konta stowarzyszeń pacjentów, lekarzy, influencerów i organizatorów Marszu Konopnego.
Marihuana a ciąża i płodność – badacze z UM Wrocław: „Nie ma bezpiecznej dawki”
Normalizacja marihuany w debacie publicznej idzie w parze z rosnącym przekonaniem, że to „naturalna” i mniej inwazyjna alternatywa dla farmakoterapii. Jednak najnowszy przegląd 64 badań przeprowadzony przez naukowców z Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu pokazuje, że THC nie jest obojętne dla układu rozrodczego ani dla rozwijającego się płodu. Eksperci wskazują, że kannabinoidy wpływają na centralne mechanizmy płodności, a skutki ich działania mogą być długofalowe – także dla przyszłych pokoleń.
30% Polaków w wieku od 15 do 34 roku życia przyznaje, że miało kontakt z narkotykami
Krajowe Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom informuje, że dane dotyczące zażywania narkotyków w Polsce przez młodych ludzi są niepokojące. 30% Polaków w wieku od 15. do 34. roku życia przyznaje, że miało kontakt z narkotykami. Kolejne akcje policji pokazują, że problem jest. W dwa dni zatrzymano w sumie 13 osób mających związek z handlem narkotykami.