W nerwicy jest tak, ze naprzemiennie chce sie jednej rzeczy a potem drugiej i te 2 koliduja ze soba.
Może i to wygodniejsze od nerwicy, ale tą można przynajmniej [łatwiej] wyleczyć. Na psychoterapii doszliśmy do wniosku, że muszę wszystko usystematyzować, przemyśleć i powoli małymi krokami przełamać tą blokadę psychiczną.
Jednak jak dotąd nic się nie ruszyło, a w najważniejszych kwestiach wydaje mi się że to nigdy nie zniknie. Można powiedzieć, że w pewnym stopniu człowiek zatrzymuje się w rozwoju (kuśwa jak to brzmi
pingwinx pisze: Gdzieś wyczytałem, ale już nie pamiętam gdzie(może nawet na tym forum), że ludzie z leniwym układem nagrody są leniwi, trzeba by więc uderzeć w ten układ w mózgu.
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM
Pozdrawiam
Wykasowala mi lenistwo, a do tego ma pare pozytywnych aspektow dzialania.
Minus, to to, ze jest maoi b i wszystko, co z tym zwiazane, oraz jest zarejestrowana w polsce tylko do leczenia parkinsona. Wellbutrin jest kiepski, powodowal glownie zdenerwowanie, a checi wcale juz nie koniecznie. Wkurzalo mnie, ze nic nie robie, zamiast zabrania sie do roboty po sele.
wellbutrin do selegiliny ma sie dla mnie jak efedryna do kokainy(nie chodzi mi o sile, tylko o profil dzialania)
to chyba stwierdził by na tej podstawie ze mam schizofrenie i sulipryd by mi przepisał
Nadal krzywdzę ludzi, gdy ludzie mnie krzywdzą
Daleką drogę mam, jakie to ma znaczenie
Że w moich butach stopy kaleczą kamienie
mam na to sposób moklo maksymalnie o 14 i czym bliżej wieczora tym mniej jem, chęci się zwiększają
Wie ktoś w jakim stopniu działa na poszczególne neuroprzekaźniki?
Ale ile tak można, po 2 tyg. bez snu wymiękałem i odstawiałem moklo.
xzx
a jak nie prześpisz kilku nocy to ci sie nie chce z kolei z tego powodu-błędne koło
Bezsenność pojawiała się po 3ech dniach łykania moklo i w ogóle nie znikała. W sumie podobnie miałem po fluoksetynie, z tymże bezsenność pojawiała się dopiero po 2 tyg. Antydepresanty brałem zaraz po rzuceniu opio. Gdy zacząłem się leczyć fluo po 2óch miesiącach abstynencji od wszelakich używek bezsenność się nie pojawiła, ani żadne inne skutki uboczne.
xzx
a o bezsennosci nie ma nawet mowy hmmmm ... :D
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996
O polskim systemie leczenia uzależnień opioidowych - z perspektywy pacjenta po dziewięciu ośrodkach.
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków
Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.
My palimy nasze rośliny, wy palicie nasze pieniądze! 13 godzin policyjnego etatu za pyłek marihuany
Wydawało Wam się, że państwo racjonalnie zarządza Waszymi podatkami? No to usiądźcie wygodnie. Komenda Powiatowa Policji w Głogowie właśnie przysłała Wolnym Konopiom kolejną odpowiedź w trybie dostępu do informacji publicznej, która czarno na białym pokazuje, jak wygląda „wojna z narkotykami” w lokalnym wydaniu za 0,06g marihuany.
Heroina ukryta w cegłach. Ponad tona zatrzymana w Porcie Gdynia
Wspólne działania Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP) oraz Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) doprowadziły do przejęcia ponad tony heroiny o czarnorynkowej wartości blisko 220 milionów złotych. To największe zabezpieczenie narkotyków w takiej ilości od dekady na terytorium Polski, a szczegóły tej spektakularnej akcji przedstawili na specjalnej konferencji prasowej minister spraw wewnętrznych i administracji Marcin Kierwiński oraz minister finansów i gospodarki Andrzej Domański.
